NATURINKA
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b616c6271660dab49f49cd3d9fd937fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nejoblíbenější tuhý šampon Naturinka pro vlnitokudrnaté vlasy
KOPŘIVA
0%
 0%  [ 0 ]
CHMEL
50%
 50%  [ 2 ]
ROZMARÝN
0%
 0%  [ 0 ]
HEŘMÁNEK
0%
 0%  [ 0 ]
RAKYTNÍK
0%
 0%  [ 0 ]
BŘÍZA
0%
 0%  [ 0 ]
LEVANDULE
0%
 0%  [ 0 ]
KÁVOVÝ
25%
 25%  [ 1 ]
KONOPNÝ
25%
 25%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

Autor Zpráva
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 2:31 pm    Předmět: NATURINKA Citovat

Domnívám se, že tady chybí samostatné téma pro tuto značku českých tuhých šamponů a mýdel. Je tady samozřejmě již téma tuhých šamponů, ale Naturinka by si zasloužila samostaný diskusní prostor, protože tady je mnoho o čem se radit, ptát, debatovat. Moc jsem si oblíbila tuhé šampony od Naturinky. Vzhledem k tomu, kolik druhů nejen šamponů, ale i mýdel, má, tak by mě zajímaly účinky na vlasy jednotlivých druhů u těch, kteří je používají. Druhů je hodně. Pro mě je asi nejlepší rozmanoý šampon, a taky chmelový šampon. Nyní zkouším i heřmánkový šampon. Každý z nich působí odlišně. Heřmánkový šampon by asi neměli užívat ti se suchými vlasy, ale já ho přesto používám a nedá se říct, že bych z něj nebyla nadšená...účinky jsou doopravdy individuální.
Jaké máte zkušenosti s kosmetikou (ať už šampony, mýdly nebo dalšími produkty) od Naturinky?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 4:45 pm    Předmět: Citovat

Kde se dá koupit nějaký šampon z řady bez palmového oleje? Viděla jsem to kdysi na Fléru, ale teď už to tam není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 5:49 pm    Předmět: Citovat

Všechny šampony a mýdla jsou nyní bez palmového oleje, od Naturinky.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 6:36 pm    Předmět: Citovat

A kde je možné je zakoupit? Na Fléru jsem je už nenašla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 6:56 pm    Předmět: Citovat

Mají svoji stránku, která je do 12. ledna v úpravách, takže zatím není v provozu, ale byla a zase bude: http://www.naturinka.cz/
Jinak je k dostání po různých kusech ve speciálních obchodech zdravé výživy, ale nevím, jak moc zatím, protože ta značka je poměrně nová. Ale v každým případě k osobnímu nákupu vím o tom, že je k dostání v Brně, hlavně v ochodě Brána k dětem a ta má pobočky i v Praze, nebo Zlatý klíček. Ale až budou mít upravený ty svoje stránky, tak je možná lepší nakoupit tam, protože v obchodech mají málokdy k výběru kompletní sortiment.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 7:15 pm    Předmět: Citovat

Děkuji.
Mám v plánu vyzkoušet nějaký šampon s nějakou bylinkou, vlasy suché (hodně vlnité) , ale poslední dobou se mi u kořínků začínají hodně mastit.
Máš nějaké doporučení, jaký by mi mohl sednout? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 7:29 pm    Předmět: Citovat

Záleží teda, jestli máš těď vlasy suchý nebo mastný - jak moc? Protože já mastný vlasy nemám, ale spíš hodně suchý, strašně suchý - a zkoušela jsem Břízu, která je právě na mastný vlasy a je to hodně dobrej šampon, ale mě dost vysušoval. Ale možná na ty mastný by to šlo? Jinak bych doporučila Rozmarýn na vlnitý, a potom Chmel -ten má takový komplexnější výživný složení. A nebo, jestli se ti ty vlasy fakt u kořínků mastí, tak třeba i Heřmánek - ten používám i já se suchými vlasy a nevysušuje mě tak, jak se to o něm říká (že heřmánek vlasy vysušuje) zdaleka tak, jako mě vysušovala Bříza.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 7:35 pm    Předmět: Citovat

A jestli se ti vlasy teď mastí, nebála bych se zkusit ani Kopřivu. Sice se taky říká, že vlasy vysušuje, ale já ji teď se skvělými výsledky používám dlouhodobě i ve formě odvarů. Když jsem s Naturinkou začínala, byl prvním šamponem Kopřivový a nevysušoval a naopak mi krásně vykreslil vlny a kudrny a úžasně podpořil barvu. Někdy bych ho znovu zkusila.
Takže jestli se ti vlasy teď u kořínků mastí, asi bych nejdřív zkusila tyto byliny: Heřmánek, Bříza, Kopřiva.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 8:13 pm    Předmět: Citovat

Od Naturinky jsem pořídila šampon v prosinci na vánočních trzích v Brně, bude to první zkušenost s touto firmou a jsem na něj zvědavá. Mám heřmánkový. Zaujalo mne dobré složení, přijatelná cena a absence palmového oleje. A ráda zkouším nové tuhé šampony, jsem jejich fanda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 12:53 pm    Předmět: Citovat

víla napsal:
Záleží teda, jestli máš těď vlasy suchý nebo mastný - jak moc? Protože já mastný vlasy nemám, ale spíš hodně suchý, strašně suchý - a zkoušela jsem Břízu, která je právě na mastný vlasy a je to hodně dobrej šampon, ale mě dost vysušoval. Ale možná na ty mastný by to šlo? Jinak bych doporučila Rozmarýn na vlnitý, a potom Chmel -ten má takový komplexnější výživný složení. A nebo, jestli se ti ty vlasy fakt u kořínků mastí, tak třeba i Heřmánek - ten používám i já se suchými vlasy a nevysušuje mě tak, jak se to o něm říká (že heřmánek vlasy vysušuje) zdaleka tak, jako mě vysušovala Bříza.


U hlavy spíš mastnější a v délkách a konečcích suché (hodně vlnité a ještě odbarvené) . Vždycky jsem měla suché ,,všechno" Arrow i oblast u kořínků, ale teď se mi začaly mastit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.