Šampony s barevnýmí pigmenty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=057fc7afcc57c3b1c86a656e6aad332fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2019 3:08 pm    Předmět: Šampony s barevnýmí pigmenty Citovat

Tyhle šampony má např Alcina,Revlon, Dusy i Balea.Máte některé vyzkoušeny? Dodají vlasům barevný odlesk? Ptám se proto,že už mně nebaví barvení vlasů,chtěla bych barvu nechat odrůst a používat jen tyhle šampony s pigmenty. Moje vlasy před barvením byly světlé kaštanové,ale teď na odrostech vidím nepěknou myší barvu tak si myslím,že by snad tyhle šampony mohly trošku pomoci.Vím,že nezabarví jen mají dodat odlesk.Já vyzkoušela prozatím Baleu,ale jelikož nepoužívám drogerkové šampony tak moje vlasy jsou po Balei nic moc. Ale trošku odlesk na barvených vlasech byl.Nebo jsou tyhle šampony jen pro barvené vlasy pro zvýraznění barvy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: pá červen 28, 2019 7:20 am    Předmět: Citovat

Šampón som zatiaľ nenašla, ktorý by zabral, ale CC vlasová maska od Collistar hej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: pá červen 28, 2019 10:31 am    Předmět: Citovat

Děkuji.Tuhle masku vůbec neznám.Mrknu na ni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.