Kam se letos chystáte na prázdniny?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a762ed3a6476c86a58b277b32aab9a6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kde budete tráviť leto?
more
12%
 12%  [ 4 ]
chata
9%
 9%  [ 3 ]
kúpaliská alebo vodné nádrže,aquaparky
0%
 0%  [ 0 ]
výlety rôzneho typu
34%
 34%  [ 11 ]
festivaly
12%
 12%  [ 4 ]
iné
31%
 31%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 6:10 am    Předmět: Citovat

trávím prádniny půl doma, půl v Brně, na (neplacené!!! Sad ) praxi. a v sprnu jedeme s přítelem do Řeckáááá na Chalkidiki, nemůžu se dočkat, po letech zase moře... Wink A pak zase Brno a práce Smile)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 10:54 am    Předmět: Citovat

Jedeme s mužem na Ukrajinu, nemožu sa dočkat. Dva týdny turistiky, divočiny a spaní ve stanu. Twisted Evil
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 11:45 am    Předmět: Citovat

Já pojedu k babičce. To je nejlepší způsob trávení prázdnin na světě. Exclamation Vaříme na starých kamnech, chodíme na procházky, štípem dřevo, posloucháme do půlnoci rozhlasové pořady.... A taky bydlí u babičky strejda, který nádherně hraje na elektrickou kytaru. Ale nejradši mám u babičky probouzení. Okna jsou zatažená oranžovým závěsem, přes který do pokojíčku prosvítá sluníčko, vedle kokrhá kohout, u okna šumí větvičky obrovské lísky a ze zdi se na mě dívá svatební fotografie babiččiných rodičů. Prostě pohádkové prázdniny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 7:48 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Já pojedu k babičce. To je nejlepší způsob trávení prázdnin na světě. Exclamation Vaříme na starých kamnech, chodíme na procházky, štípem dřevo, posloucháme do půlnoci rozhlasové pořady.... A taky bydlí u babičky strejda, který nádherně hraje na elektrickou kytaru. Ale nejradši mám u babičky probouzení. Okna jsou zatažená oranžovým závěsem, přes který do pokojíčku prosvítá sluníčko, vedle kokrhá kohout, u okna šumí větvičky obrovské lísky a ze zdi se na mě dívá svatební fotografie babiččiných rodičů. Prostě pohádkové prázdniny.


Také jsem kdysi předávno trávila všechny prázdniny u babičky, pobyt kdekoliv jinde mě vyloženě trápil.
Vše, co je spojené s babičkou, patří mezi o mé nejhezčí vzpomínky.

Takže tohle ti upřímně závidím - a přeji krásné prázdniny!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 5:47 pm    Předmět: Citovat

prázdniny? jasně že v práci... mno a tenhle tejden s nějakou rýmičkou a teplotkou v posteli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 6:14 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Elisjantar123 napsal:
Já pojedu k babičce. To je nejlepší způsob trávení prázdnin na světě. Exclamation Vaříme na starých kamnech, chodíme na procházky, štípem dřevo, posloucháme do půlnoci rozhlasové pořady.... A taky bydlí u babičky strejda, který nádherně hraje na elektrickou kytaru. Ale nejradši mám u babičky probouzení. Okna jsou zatažená oranžovým závěsem, přes který do pokojíčku prosvítá sluníčko, vedle kokrhá kohout, u okna šumí větvičky obrovské lísky a ze zdi se na mě dívá svatební fotografie babiččiných rodičů. Prostě pohádkové prázdniny.


Také jsem kdysi předávno trávila všechny prázdniny u babičky, pobyt kdekoliv jinde mě vyloženě trápil.
Vše, co je spojené s babičkou, patří mezi o mé nejhezčí vzpomínky.

Takže tohle ti upřímně závidím - a přeji krásné prázdniny!!! Smile


Pridávam sa k Ilonke, s babičkou mám spojené len tie najkrajšie spomienky. A tebe v dobrom závidím, že ešte nemusíš len spomínať. Uži si to naplno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 6:30 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Jedeme s mužem na Ukrajinu, nemožu sa dočkat. Dva týdny turistiky, divočiny a spaní ve stanu. Twisted Evil


Oooo, tak to závidim Smile My tam s kamarádem plánujeme vyrazit v září, tak budu ráda když se pak podělíš o jakékoliv zkušenosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 8:43 pm    Předmět: Citovat

Achich, já už mám normální škuby. Jak vidím někoho s trolejkou, dostávám třesavku. Nutně potřebuju někam jet. Cestovat. Kde se dávají zájezdy zadarmo?
(Stačil by ani ne týden v nějakém evropském městě či ideálně a idylicky v Provence).
Konec sebelítostného výlevu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

Já bohužel v létě maximálně tak do (_i_)
Na dovolený jsme byli na jaře lezecky v Arcu v Itálii, a teď maximálně někde po čechách o víkendech. Stejně není moc peněz na nějakou další dovolenou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 1:22 pm    Předmět: Citovat

Tak já sice už pracuju,ale dělám ve školství tak mám sedm týdnu placené dovolené takže to mám jako prázdniny.Na dovče jsme už byli s přítelem.Týden na Slovensku ve Vysokých tatrách.A pak deset dni na Jížní Moravě bylo to super Wink Už se zase těším na příští rok na prázdniny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.