Nabídka testování nové henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7de5d0999c5333e42db22209233b4137Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 1:12 am    Předmět: Citovat

Mě paní někdy v půlce ledna napsala skoro to samé, že za dva týdny henna dorazí a určitě mi dá vědět, a zatím se nikdo neozval...už jsem obarvená, na ty odrosty se nedalo koukat a abych měla čekat, než se uráčí napsat, že nakonec nic, tak na to moc náladu nemám...:-/ celkem jsem se těšila na další experimentování a nakonec z toho stejně asi nic nebude...upřímně jsem celkem nasraná Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2015 3:07 pm    Předmět: Citovat

Dnes mi přišel mail, že se prý henna zdržela, první kolo výběru už proběhlo a každého prý kontaktují...uvidíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 8:04 am    Předmět: Citovat

Taky mi přišel stejný email.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 10:46 pm    Předmět: Citovat

Už se někomu přihlášenému dostala do rukou ta slíbená henna? Já taky dostala email, že se chystá druhé kolo, a od té doby opět nic... Způsob komunikace se mi zatím taky moc nelíbí, přestože nepatřím mezi ty, které na obarvení spěchají (nemám odrosty, "barvila" jsem se dosud bezbarvou hennou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 12:02 am    Předmět: Citovat

Já teda dost pochybuju o tom, že už vůbec někdo testoval...jednání paní majitelky se mi opravdu vůbec nelíbí. Kdyby aspoň napsala, že néé díky nemáme zájem, už jsme si vybrali, ale tohle mě fakt vytáčí Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.