Selebrity :P
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95180d71922d83f3a66a2bcebf202608Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

Mě se na mě mikádko taky líbilo, myslím, že mi slušelo, vypadala jsem v něm jako holčička Smile Určitě bych ale nenosila něco jenom proto, že je to moderní, nebo spíše "trendy" abychom byli přesní Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Mě se na mě mikádko taky líbilo, myslím, že mi slušelo, vypadala jsem v něm jako holčička Smile Určitě bych ale nenosila něco jenom proto, že je to moderní, nebo spíše "trendy" abychom byli přesní Evil or Very Mad

Já ho teda nikdy neměla ale myslím že by to nebylo nejhorší.Od malička mám delší vlasy a to mikádo se nosí rovné já mám sice vlásky vlnité ale žehličku vlastním Laughing to by ale byl už úplný konec dlouhých vlasů Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Káťa napsal:
Mě se na mě mikádko taky líbilo, myslím, že mi slušelo, vypadala jsem v něm jako holčička Smile Určitě bych ale nenosila něco jenom proto, že je to moderní, nebo spíše "trendy" abychom byli přesní Evil or Very Mad

Já ho teda nikdy neměla ale myslím že by to nebylo nejhorší.Od malička mám delší vlasy a to mikádo se nosí rovné já mám sice vlásky vlnité ale žehličku vlastním Laughing to by ale byl už úplný konec dlouhých vlasů Rolling Eyes


Kdyz to vezmes kolem a kolem, tak vlasy po pas, rovne a s podtocenymi konecky mohou byt taky povazovane za mikado Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

Jojo, ale za to podtaceni by mi moje konečky asi nepoděkovali Smile))))Nosim stale cop a když mi odrůstala ofina (mela jsem hustou) tak když měla tu spravnou délku ( po bradu) tak jsem si představovala, že mám mikádo Smile Mám dlouhý úzký obličej, takže mi mikádo fakt slušelo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:27 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Jojo, ale za to podtaceni by mi moje konečky asi nepoděkovali Smile))))Nosim stale cop a když mi odrůstala ofina (mela jsem hustou) tak když měla tu spravnou délku ( po bradu) tak jsem si představovala, že mám mikádo Smile Mám dlouhý úzký obličej, takže mi mikádo fakt slušelo Smile


No to ja mam oblicej jak mesicek na hnoju(=cti kulaty) a taky jsem mela mikado kdysi v 6.tride a nevypadala jsem uplne zle. Akorat jsem v te dobe nejak neznala vyhody fenu a proto jsem mela vzdycky jednu stranu zatocenou dovnitr a druhou ven - to podle toho jak jsem se vyspala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 12:21 am    Předmět: Komentář Citovat

Víte, že Světlana Zárubová vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

No teda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

To bylo zákeřné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

Co bylo zákeřné? Já proti Zárubové nic nemám a jestli hlásí zprávy někdo, kdo alespoň ví, co říká a neplete si odpovědnost se zodpovědností, tím líp Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Co bylo zákeřné? Já proti Zárubové nic nemám a jestli hlásí zprávy někdo, kdo alespoň ví, co říká a neplete si odpovědnost se zodpovědností, tím líp Smile

To bylo na Milovníkovu poznámku:-) já proti ní taky nic nemám, jako zprávařka lepší právnička než modelka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.