Vlasy nahoru challenge!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e9bebabebc630cdaf0d419ad27381ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 10:55 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem matroš pro výzvu nevhodnej, drdoluju skoro pořád (ráno zpravidla akorát přečešu noční nebo dokonce včerejší drdol na denní a tradá do života. Akorát tak jednou do měsíce si udělám třeba paranthu nebo tak, ale to je fakt výjimka. Twisted Evil Spíš bych si možná měla dát výzvu tejden bez drdolu, abych trochu vypadla ze stereotypů... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 1:14 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Taky jsem matroš pro výzvu nevhodnej, drdoluju skoro pořád (ráno zpravidla akorát přečešu noční nebo dokonce včerejší drdol na denní a tradá do života. Akorát tak jednou do měsíce si udělám třeba paranthu nebo tak, ale to je fakt výjimka. Twisted Evil Spíš bych si možná měla dát výzvu tejden bez drdolu, abych trochu vypadla ze stereotypů... Laughing


Fantazii se meze nekladou! Opačně se taky může počítat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 8:45 am    Předmět: Citovat

Možná do toho časem půjdu, ale asi až po zimě, protože momentálně háro dostává zabrati i tak... Wink
Ale jinak s vyčesávací výzvou držím moc palce! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 10:07 am    Předmět: Citovat

Možná bych zkusila. Ale ne tak úplně "up". Z toho mě bolí kořínky. Cokoli, co vyžaduje zvednout vlasy z krku do úrovně nad uši, neberu. Ale pro mě bude výkon udělat po dobu challenge každý den ráno nějaký účes. Chodím totiž poslední dobou buď rozpuštěná nebo s culíkem. Takže tyto dva neúčesy bych si zakázala na tu dobu a bylo by. Kdybych si to chtěla opepřit, tak bych si přidala podmínku, že ten účes nesmí být stejný jako nějaký, co jsem už v průběhu challenge dělala, aby mě to nutilo se něco nového naučit... Jenže po ránu s dětma času málo a i kdybych si něco nového našla den předem, tak den předem to nevyzkouším, to se znám, a ráno když to nepůjde podle představ, to se na to vykvajznu, páč dovézt děcka pozdě do školy neexistuje. Takže aspoň jiný než den předtím? A nestřídat jen dva? Very Happy
No, promyslím.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 10:54 am    Předmět: Citovat

Zní to zajímavě, já nosím nejčastěji rozpuštěné vlasy nebo cop, takže by to mohla být zajímavá změna. Akorát, jak přesně definujete vlasy "vyčesané", když culíky nebo copy ne? To zbývají vlastně jenom různé obměny drdolů, jestli to chápu správně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 11:43 am    Předmět: Citovat

Pro mě by to byla opravdová výzva, rozpuštěné vlasy mám skoro pořád. Problém je, že mé účesové portfolio zahrnuje pouze culík a drdol samodržák a nevím, jestli by mne bavilo střídat tyhle dva účesy pořád dokola Laughing A ano, sice to je úžasná příležitost naučit se nové drdoly, ale já jsem na tohle fakt nešikovná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 11:50 am    Předmět: Citovat

Meadow: Já myslím, že se dá najít kopa účesů pod uši, třeba nedávno jsem viděla takový krásný princeznovský ze dvou lace braids, které byly vzadu přeložené přes sebe, možná ho znáš. Někdy plánuju si ho udělat pořádně Very Happy Samozřejmě si to udělej, jak chceš nebo jak se to hodí Wink

ladyquerida: copy či culíky by se teoreticky brát mohly, ale drdoly jsou to hlavní, řekla bych. Myslím, že asi hlavně jde o to vystoupení z comfort zone (proto nic pro ty, co nosí drdol každý den Razz ). Já jsem třeba normálně ráno líná něco složitého česat, takže pro mě to bude zaručeně změna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 11:58 am    Předmět: Citovat

Annyssek: jasně že se toho dá najít spousta, co není až tak vysoko... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 12:40 pm    Předmět: Citovat

Veera napsal:
Pro mě by to byla opravdová výzva, rozpuštěné vlasy mám skoro pořád. Problém je, že mé účesové portfolio zahrnuje pouze culík a drdol samodržák a nevím, jestli by mne bavilo střídat tyhle dva účesy pořád dokola Laughing A ano, sice to je úžasná příležitost naučit se nové drdoly, ale já jsem na tohle fakt nešikovná Smile


Tak je spoustu jednodušších drdolů Wink a určitě by stálo za to to aspoň zkusit! Já jsem taky děsné dřevo a ještě s těmi mými "skladnými" vlasy mi dává zabrat aby to vypadalo jako vlasy a ne jako bobek na hlavě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 1:14 pm    Předmět: Citovat

Výborný nápad! Já se nepřidám. By mi upadl krk Smile

A udělejte k tomu i fotodokumentaci. Však co by to bylo za výzvu bez fotek, že jo. Smile

Ale pro tipy na různé drdoly a zapletené účesy mrkněte na profil DV na pinterestu. Je tam toho spousta https://www.pinterest.com/dlouhevlasy

Např.:





Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.