Vlasy nahoru challenge!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=619bd935850b351871ac3f70b99b7396Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 1:42 pm    Předmět: Citovat

Tak to já se taky hlásím Smile. Potřebuju nějaké nakopnutí k tomu, abych se vrhla na drdolování, tak je to asi zásah shůry Smile. Na takové krásy, co jsou tu na obrázcích, nemám materiál, ale nahoru už by to mělo jít dát. Jen tu fotodokumentaci asi nedám Smile. Kdy že je začátek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 2:18 pm    Předmět: Citovat

Hawkey napsal:
Tak to já se taky hlásím Smile. Potřebuju nějaké nakopnutí k tomu, abych se vrhla na drdolování, tak je to asi zásah shůry Smile. Na takové krásy, co jsou tu na obrázcích, nemám materiál, ale nahoru už by to mělo jít dát. Jen tu fotodokumentaci asi nedám Smile. Kdy že je začátek?


Zrovna jsem projela Pinterest a pár účesů si uložila, jsem fakt zvědavá, co umotám. Fotodokumentaci uvidím až když se něco povede Laughing První dva týdny v březnu jsem myslela, že by byly dobrě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 2:19 pm    Předmět: Citovat

A díky za podporu Sid! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 10:42 pm    Předmět: Citovat

Já jdu do toho, sice tedy neplánuju žádné velké účesové pokusy, na to jsem moc levá a líná, obzvlášť po ránu, ale výzva pro mě bude i jen mít vlasy fakt denně "nahoře", i kdyby to polovinu času bylo v nejjednodušším jehlicovém drdolu nebo skřipci... Jen doufám, že se stihne oteplit, protože fakt nevím, jaký z takových účesů by vydržel stlačení pod čepici Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 10:14 am    Předmět: Citovat

Přidávám se. Pro mě to opravdu výzva je - nejradši chodím rozpuštěná, nebo v copu. Těším se ale na to, až budu muset přijít na jiné účesy. Už abych si našla nějaké tipy! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 10:41 am    Předmět: Citovat

Taky jdu do toho, pro mě byla velká výzva už to, že jsem začla nosit účesy i když jen polorozpuštěné různě sepnuté pramínky, culíky a teď v poslední době cop. Takže jdu dál, chcu se naučit aspoň ponožkáč když už na něj mám vlasy Very Happy
A hlavně mě začánají chytat stříhací záchvaty, protože jak vlásky překročily magických 70cm tak se všude pletou, proto to zaháním účesama, ale teď budu mít dvakrát takovou motivaci. Takže výbornej nápad ve skvělou chvíli, díky Smile

Akorát se trochu bojím, že mě nebudou ty drdoly držet. Když si udělám normální culík, tak mi zklouzává a tahá. Nikdy jsem neměla tolik vlasů co teď tak na to nejsu zvyklá, vždycky byla v culíku tak půlka vlasů kvůli ofině, sestříhání, malé hustotě vlasů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 1:33 pm    Předmět: Citovat

Raketko - mám sice jinej typ vlasů než ty, ale od určitý dýlky culík samotnej taky moc nemůžu, též mi zuřivě klouže (nebo bych ho musela hrozně moc utáhnout a to se nelíbí ani vlasům, ani kořínkům). Zatímco drdoly, jak se tam ta váha vlasů rozloží a jsou přichycený na víc než jednom místě, jsou v pohodě (teda pokud je umotám fakt dobře). Možná bude zezačátku stát trochu hledání, který Ti sednou, budou se Ti dobře dělat a bude dobře držet, ale pro obměnu "účesového parku" to fakt stojí za to. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 2:00 pm    Předmět: Citovat

Já mám teď vlasy takový "svině klouzavý". Nevím jestli je to tím, že jsou zdravější, protože narosly z čistého základu narozdíl od mého minulého vlasorůstového pokusu před třema rokama. Prostě ale nedrží mi vlnky (jiné než moje vlastní) a gumičky mi kloužou, taky sponky mi hrozně trhají vlasy i z kořínkama (dřív jsem si jich vyrvala z každou sponkou tak hrst a ani jsem to necítila, teď to teda cítím brutálně, takže si toho víc všímám). Takže to bude fakt výzva naučit se drdoly, který budou držet a přezto netahat a neškubat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 6:44 pm    Předmět: Citovat

Mohlo by se sem možná v rámci povzbuzení ostatních psát, co kdo který den má učesané. Nebo dávat odkazy na návod na to, co má učesané...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 7:00 pm    Předmět: Citovat

To by bylo super, protože co tak hledám a nacházím, inspirace mi dojde hodně rychle....menší problém tedy vidím v tom, jakou délku mají vaše vlasy a v porovnání s tím ty moje Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.