Vlasy nahoru challenge!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d0dbfa4aedb05fe43e69654bde6fbe7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 7:25 pm    Předmět: Vlasy nahoru challenge! Citovat

Nechala jsem se inspirovat na různých serverech a na YouTube a napadlo mě tu založit vlákno pro všechny, so by chtěli do téhle výzvy jít se mnou.

Jde o to, že po určitou dobu nosíme vlasy pouze "nahoře", což znamená například v drdolu, culíku apod.

Důvody mohou být různé, ať už pohnutek k naučení se více účesů, přání si po měsíci rozpustit vlasy a vidět, kam až popolezly a nebo třeba snaha o přestání neustálého hrabání se v hlavě Wink

Pravidla asi nebudou nijak přísná, děláme to pro sebe a ne pro jiné...hlavní myšlenka je tedy po určitou dobu (dala bych dva týdny) nosit každý den vyčesané vlasy.

Co na to ostatní? A co první dva týdny v březnu? (Pokud se ten nápad vůbec ujme Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 8:13 pm    Předmět: Citovat

Ja som raz niečo podobné urobila, keď som si asi 10 dní nebola schopná umyť vlasy. Po rozpustení a umytí sa mi zdali podstatne dlhšie Very Happy

Mne sa nápad celkom pozdáva, akurát nenosím čiapky, tak sa bojím, aby mi nemrzli ušká, ak bude ešte chladno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 8:17 pm    Předmět: Citovat

Lakrimozita napsal:
Ja som raz niečo podobné urobila, keď som si asi 10 dní nebola schopná umyť vlasy. Po rozpustení a umytí sa mi zdali podstatne dlhšie Very Happy

Mne sa nápad celkom pozdáva, akurát nenosím čiapky, tak sa bojím, aby mi nemrzli ušká, ak bude ešte chladno Smile


Je pravda, že ten jeden týden už jsem možná taky někdy dala, když jsem byla hodně líná si umýt vlasy a nikam zrovna nemusela Very Happy no, tak se snad do března trochu oteplí! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 8:22 pm    Předmět: Citovat

Heh, posledních několik let? Laughing Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 8:24 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Heh, posledních několik let? Laughing Twisted Evil


Nápodobně. Bez drdolu nevyjdu ven a nedělám ani domácí prace... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 8:36 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Morganna napsal:
Heh, posledních několik let? Laughing Twisted Evil


Nápodobně. Bez drdolu nevyjdu ven a nedělám ani domácí prace... Laughing


To jsou ti šampioni mezi námi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 8:41 pm    Předmět: Citovat

Pre tie z nás, ktoré nosia stále vlasy rozpustené, by to mohla byť fajn zmena Smile A pokojne to môžeme skúsiť aj na mesiac.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 8:46 pm    Předmět: Citovat

Annyssek: to jsou pak takové záseky jako "ještě před třemi týdny mi ta spona byla".... "jo, aha, to jsou tři měsíce" Laughing


Ale pro lidi, co nosí copy nebo rozpuštěné to může být fajn výzva. Já se s rozpuštěnými vidím jednou za uherák, drdol je první věc, co mám po ránu na práci a to většinou ještě se zavřenýma očima Wink jo, dvě rozjařené děti...to je pro vlasy zlo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 9:39 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Annyssek: to jsou pak takové záseky jako "ještě před třemi týdny mi ta spona byla".... "jo, aha, to jsou tři měsíce" Laughing


Ale pro lidi, co nosí copy nebo rozpuštěné to může být fajn výzva. Já se s rozpuštěnými vidím jednou za uherák, drdol je první věc, co mám po ránu na práci a to většinou ještě se zavřenýma očima Wink jo, dvě rozjařené děti...to je pro vlasy zlo Twisted Evil


Já mám právě většinou buď cop nebo culík, takže pro mě by to bylo ideální Very Happy

A klidně můžeme dát i celý měsíc! Když to jiní zvládli několik let Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 10:53 pm    Předmět: Citovat

Několik let podepisuju, občas jsou dny, kdy si ani neuvědomím, že jdu s volným drdolem spát Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.