Zlatá blond chytla do odstínu kari - jak dál s henněním?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=94cc46a64c6a5e8f3d1532c5bd293362Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janulina143
0-7
0-7


Založen: 28.2.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 7:55 pm    Předmět: Zlatá blond chytla do odstínu kari - jak dál s henněním? Citovat

Ahoj, prosím o radu. Protože jsem měla hodně poškozené vlasy, rozhodla jsem se chemickou barvu vyměnit za hennu. Chtěla jsem vlasy jak obarvit, tak regenerovat, takže jsem před 4 dny poprvé vlítla na hennu. Vlasy mám po ramena, nahoře obarvené nahnědo, u konců mi odrůstá blond melír (viz odkaz na fotku v mém profilu dole). Vlasy chci mít hnědé, ale kvůli světlým koncům jsem se bála, abych je díky použití hnědé henny neměla červené, tak jsem se rozhodla pro hennu Lamda - odstín marigold blond. Zalila jsem asi 40° heřmánkovým čajem, přidala med a po čtvrt hodině napatlala na vlasy. Smyla jsem ji po 2,5 hodině a vlasy mi v konečcích chytly, jak se mi směje můj přítel, do odstínu omáčky na kari Very Happy
Odstín zkusím stáhnout šamponem HS a zábalem z jogurtu, ale mohly byste mi poradit, jak mám postupovat v případě dalšího hennování, pokud nechci mít konečky oranžové nebo červené, ale zároveň chci vlasy regenerovat a nemít odrosty? Jako jediné mě napadá regenerovat bezbarvou hennou celé vlasy a do kořínků přidávat hnědou hennu...
Díky za vaše postřehy.

http://dlouhevlasy.cz/index.php?option=com_comprofiler&task=userProfile&tab=getprofilegallerytab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 8:11 pm    Předmět: Citovat

Prvně se zbav toho kari a pak bych zkusila jen čisou Casiu.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.