Zobák

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c891332bb63d88e673511495b5b41816Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZebraLennon
8-20
8-20


Založen: 15.2.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 1:23 pm    Předmět: Zobák Citovat

Zdravím všechny na DV.Miluju dlouhé vlasy už odmalička,mám to prostě v sobě a to už jiný nebude Smile V dětství mě až do 12 stříhali na kluka podle hrnce a dodneška z toho mam trauma.Mám tmavší odstín blond,jenže ve 14 letech se moje kamarádka se světle hnědýma vlasama obarvila na černo a já to chtěla taky.Jenomže zatímco ona si dala jen přeliv a za pár týdnů jí to zmizelo,já u barvení drogérkovou chemií na černo zůstala 4-5 let a na mých vlasech se to podepsalo.Potom jsem se barvila témeř každých 14 dní,což u mě byla prostě nesnesitelná posedlost.Problém byl,že mi,i přes moje absolutně bezohledné chování k vlasum,za tu dobu dost vyrostly.A já si nedokázala představit,že bych chodila bud s šílenýma blonďatýma odrostama,nebo se nechala ostříhat úplně na krátko.Takže mi v 18 letech ruplo v kouli a šla jsem ke kadeřnici na šílené odbarvení.To byl ten nejhorší zásah do mojich vlasů.Kadeřnice nad tim strávily několik hodin,ale nakonec se povedlo tu černou víceméně stáhnout.Ale byla jsem samozřejmě strašně nepřirozeně zrzavá,vlasy zničené,byly jako umělé,hrubé na dotyk,vypadaly mrtvě.Potom jsem ale objevila skvělou konopnou masku od Herbavera,ta mi dost pomohla.A potom jsem začala používat L'oreal Elseve Total repair Extreme,vlasy po tom krásně voněly a nechala jsem si udělat sidecut na pravé straně hlavy.Vlasy se regenerovaly a dokonce i rostly,což mě překvapilo po tak hroznej procedúře,kterou zažily před více než dvěma roky.Ale dost padaly,ne úplně hrozně,ale padaly,byly dlouhé a unavené.A měla jsem stračnou chuť se ostřihat,i díky své osobní krizi.A tak jsem to minulej rok v listopadu udělala,šla jsem se nechat po několika letech ostříhat ke kadeřnici.Teda spíš sestříhat.A musim říct,že skvělý!Vlasum se odlehčilo,skoro vůbec mi nepadají!Za den mi vypadne max.10 vlasů,ani to ne.Strašně jim to pomohlo.A rostou Smile Smile Jediné,co mě naštvalo je to,že mi na vlasy napatlala cosi,co mělo sjednotit barvu ale je to zase dost zrz.Ale to už je jedno.Nechávam si teď vlasy narůst nejdelší,co vydržim,vždycky jsem to tak chtěla.Teď používám různé šampony a kondiše,nejvíc mi vyhovuje Elséve,zkouším od něj různé výrobky.Naopak vůbec mi nesedí a asi sedět nebude Schauma.A ani mi moc nesedí Glisskur.Taky jsem si koupila pivní kosmetiku,kde je pivní šampon,ten jsem ještě nezkoušela,ale jsem na něj zvědavá.Co se týče masek a přelivů,používala jsem pivo,teď spíš padá do mě než na vlasy Very Happy Very Happy Ale dělám si jogurtovou masku s citronem,zázvorovou masku na podporu růstu a kopřivový přeliv,ten je super.Olivový olej s vajíčkem mi neudělal dobře.Vyzkoušet chci heřmánek a vejcomedový šampon.
Jinak vlasama jsem fakt posedlá,u žen i u mužů.Přítel má krásné hnědé,vlnité,dlouhé vlasy do půl zad a já jsem z nich úplně hotová Shocked Smile A miluju,když mi někdo pochválí,jak mam dlouhé vlasy já,lepší lichotku neznam Very Happy
A své představení se doplnim ještě otázkou,máte někdo zkušenosti (negativní,ale třeba i pozitivní) se stahováním černé barvy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 10:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
vítej u nás. Máš celkem bohatou vlasovou historii. Wink Tak ať se ti s vlasy daří.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZebraLennon
8-20
8-20


Založen: 15.2.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 6:30 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.