(ne)dovolená a práce v létě
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=12d4a8dc3d42bd07680c6242c9dab837Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jan schmidt
21-40
21-40


Založen: 11.5.2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 12:49 pm    Předmět: (ne)dovolená a práce v létě Citovat

Přátelé, kdo z vás je letos bez dovolené, nebo je nucen(a) věnovat práci nebo studiu hodně času i přes léto? Mě se to tak trochu týká, tak chci vědět, jestli jsem jediný. Confused Razz Surprised Sad Předpokládám, že Milovník si ve španělsku taky užíval studia delší dobu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 3:33 pm    Předmět: Re: (ne)dovolená a práce v létě Citovat

jan schmidt napsal:
Přátelé, kdo z vás je letos bez dovolené, nebo je nucen(a) věnovat práci nebo studiu hodně času i přes léto? Mě se to tak trochu týká, tak chci vědět, jestli jsem jediný. Confused Razz Surprised Sad Předpokládám, že Milovník si ve španělsku taky užíval studia delší dobu.

No, takže asi takhle: třikrát týdně chodím na brigádu si odpočinout od duševní práce:-) Zbylé 4 dny věnuju studiu, na naší fakultě se prázdniny jaksi projevují jen tak, že má zavřeno studijní... Teď jedu na 14 dní na chalupu, kde se škole budu věnovat naplno (lépe řečeno, budu se snažit, ono to nejde jen tak, když je horko nebo přítel chce jet na výlet). Až se vrátím, uvidím, kolik mi toho bude zbývat, a když hodně, což předpokládám, tak brigádu omezím na minimum a bude samé učení...Které ovšem začátkem semestru nekončí, my máme takové permanentní zkouškové... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 3:45 pm    Předmět: Citovat

Ja mam zrovna zkouskove, zitra rano mam zkousku Smile Nemci jsou fakt divni, ale to jsem tu uz psala hodnekrat. A az se vratim, tak me ceka dalsi kolo zkousek doma Rolling Eyes A pak...brrr...Nezbyva mi, nez presvedcovat sama sebe, ze me ta skola bavi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jan schmidt
21-40
21-40


Založen: 11.5.2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 4:04 pm    Předmět: Re: (ne)dovolená a práce v létě Citovat

Poppaea napsal:
No, takže asi takhle: třikrát týdně chodím na brigádu si odpočinout od duševní práce:-) Zbylé 4 dny věnuju studiu

Je to aspoň práce v lese? to bys měla jako činorodou dovolenou, nebo sbíráš brambory na poli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 4:11 pm    Předmět: Re: (ne)dovolená a práce v létě Citovat

jan schmidt napsal:
Přátelé, kdo z vás je letos bez dovolené, nebo je nucen(a) věnovat práci nebo studiu hodně času i přes léto? Mě se to tak trochu týká, tak chci vědět, jestli jsem jediný. Confused Razz Surprised Sad Předpokládám, že Milovník si ve španělsku taky užíval studia delší dobu.


Svoji dovolenou po zemich balkanskych zacinam tydnem v chorvatsku, kde budu od rana do vecera psat (podklady pro jednu odp/bornou knizku)... jsem zvedav, esi se namotivuju... ale melo by to byt zabavne... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 4:52 pm    Předmět: Komentar Citovat

Honzo, ci Jene, jak jen Ti je to mile, ja mam pocit, ze cely muj spanelsky pobyt se da vlastne nazvat prazdninami... Nekdy se mi zda, ze jsem tu jeste ani nezacal studovat... Ty dva semestry ale utekly moc rychle - jako vzdy.

Day, ja obcas uvazoval, jestli me skola bavi - v Brne - a posleze jsem dosel k tomu, ze me hlavne bavi byt s lidmi, kteri do ni se mnou chodi. Takze prednasky jsou prostredkem k nasemu setkavani. Na napln oboru se vzdy muzeme divat kriticky, asi nikdo neni nikdy spokojen, ale ja uz jsem se s tim smiril, takze to neresim...

Hlavne si musim pripravit vsechny prace, vytahy a komentare, abych ukoncil posledni predmet za 12 kreditu a mel splneno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 5:20 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Honzo, ci Jene, jak jen Ti je to mile, ja mam pocit, ze cely muj spanelsky pobyt se da vlastne nazvat prazdninami... Nekdy se mi zda, ze jsem tu jeste ani nezacal studovat... Ty dva semestry ale utekly moc rychle - jako vzdy.

Day, ja obcas uvazoval, jestli me skola bavi - v Brne - a posleze jsem dosel k tomu, ze me hlavne bavi byt s lidmi, kteri do ni se mnou chodi. Takze prednasky jsou prostredkem k nasemu setkavani. Na napln oboru se vzdy muzeme divat kriticky, asi nikdo neni nikdy spokojen, ale ja uz jsem se s tim smiril, takze to neresim...

Hlavne si musim pripravit vsechny prace, vytahy a komentare, abych ukoncil posledni predmet za 12 kreditu a mel splneno.


Ale me to bavi! Akorat ucit se na zkousky vecinou moc ne. A spisovat prace typu bakalarska a magisterska, jejichz vyznam mi unika, tak to uz me vubec nebavi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 5:36 pm    Předmět: Komentar Citovat

Day, to jsme na tom stejne. Zkouskove nepatrim k mym oblibenym rocnim obdobi. Lide uz do skoly dochazeji jen zkousky, uci se, na nic nemaji cas... Take jsem vypozoroval, ze se ve Spanelsku nepisi zaverecne prace typu diplomky. O statnicich nemluve. Proste se udela posledni zkouska a je hotovo a dostudovano. Mame holt sve tradice...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 7:04 pm    Předmět: Re: (ne)dovolená a práce v létě Citovat

jan schmidt napsal:
Přátelé, kdo z vás je letos bez dovolené, nebo je nucen(a) věnovat práci nebo studiu hodně času i přes léto? Mě se to tak trochu týká, tak chci vědět, jestli jsem jediný. Confused Razz Surprised Sad Předpokládám, že Milovník si ve španělsku taky užíval studia delší dobu.


Tak já jsem právě nasotupila do práce čili o nějaké dovolené si můžu nechat akorát tak zdááááááááát...Snad si to aspoň vynahradím na podzim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 7:02 am    Předmět: Re: (ne)dovolená a práce v létě Citovat

jan schmidt napsal:
Poppaea napsal:
No, takže asi takhle: třikrát týdně chodím na brigádu si odpočinout od duševní práce:-) Zbylé 4 dny věnuju studiu

Je to aspoň práce v lese? to bys měla jako činorodou dovolenou, nebo sbíráš brambory na poli?

Nene, v IT firmě zvedám telefony a usmívám se na zákazníky...kdyby tu nebylo takový horko...náááádhera:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.