(ne)dovolená a práce v létě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9d12481ce7d7df79d8f81e88c5812941Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jan schmidt
21-40
21-40


Založen: 11.5.2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 11:15 pm    Předmět: Citovat

Tak zvedání telefonů moc velká romantika není, možná tam aspoň užiješ poutavou atmosféru kanceláře se spoustou kolegů,
Jinak rád slyším, že všechny baví studium, dobře vám tak. Very Happy
Já se teď pojedu uvolnit na šumavu, dovolená v čechách je teď v módě a navíc to tu máme i hezký. Jinak se ovšem potím na židli na píšu a píšu a píšu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jan schmidt
21-40
21-40


Založen: 11.5.2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 11:16 pm    Předmět: Citovat

Mimochodem, nemám vlasy do půlky zad, nevím, jak se to sem dostalo? Snad mi mou délku "nad uši" odpustíte... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 6:11 am    Předmět: Citovat

Day napsal:
Ja mam zrovna zkouskove, zitra rano mam zkousku Smile Nemci jsou fakt divni, ale to jsem tu uz psala hodnekrat. A az se vratim, tak me ceka dalsi kolo zkousek doma Rolling Eyes A pak...brrr...Nezbyva mi, nez presvedcovat sama sebe, ze me ta skola bavi.


Day - a to nebudeš mít přes léto vůbec žádné volno??? To je teda nemilé.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 8:30 am    Předmět: Citovat

jan schmidt napsal:
Mimochodem, nemám vlasy do půlky zad, nevím, jak se to sem dostalo? Snad mi mou délku "nad uši" odpustíte... Rolling Eyes

Správnou délku vlasů můžeš mít ve svém profilu; to, co se objevuje tady, se odvíjí od počtu příspěvků do diskuze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 12:52 pm    Předmět: Komentar Citovat

ilona napsal:
Day napsal:
Ja mam zrovna zkouskove, zitra rano mam zkousku Smile Nemci jsou fakt divni, ale to jsem tu uz psala hodnekrat. A az se vratim, tak me ceka dalsi kolo zkousek doma Rolling Eyes A pak...brrr...Nezbyva mi, nez presvedcovat sama sebe, ze me ta skola bavi.


Day - a to nebudeš mít přes léto vůbec žádné volno??? To je teda nemilé.... Confused


Day, urcite nepotrebujes me rady, jen bych k tomu podotknul, ze jsem pred dvema roky stravil leto studiem: nejprve jsem psal bakalarskou praci, pak delal normalni zkousky a pres prazdniny jsem se ucil na zarijove statnice. Po tom vsem jsem si neudelal poradne volno, coz byla chyba. Mel jsem byval alespon na chvili uplne vypnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 2:45 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
ilona napsal:
Day napsal:
Ja mam zrovna zkouskove, zitra rano mam zkousku Smile Nemci jsou fakt divni, ale to jsem tu uz psala hodnekrat. A az se vratim, tak me ceka dalsi kolo zkousek doma Rolling Eyes A pak...brrr...Nezbyva mi, nez presvedcovat sama sebe, ze me ta skola bavi.


Day - a to nebudeš mít přes léto vůbec žádné volno??? To je teda nemilé.... Confused


Day, urcite nepotrebujes me rady, jen bych k tomu podotknul, ze jsem pred dvema roky stravil leto studiem: nejprve jsem psal bakalarskou praci, pak delal normalni zkousky a pres prazdniny jsem se ucil na zarijove statnice. Po tom vsem jsem si neudelal poradne volno, coz byla chyba. Mel jsem byval alespon na chvili uplne vypnout...


Jo, presne takhle jsem to udelala loni. Po statnicich zas zacal semestr a ja si zapsala 90 kreditu, abych mela naskokok na ten erasmus Smile Pak jsem cele zkouskove delala zkousky a lidi si asi mysleli, ze delam kazdou trikrat, bo jsem mela tak tri za tyden Smile Ale ted to neni tak zle, vsak to znas, erasmus je narocny na jine veci, nez je studium Smile A v srpnu budu 14 dni sama doma, budu si nadavat, ze se neucim a lenosit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 8:16 pm    Předmět: Komentar Citovat

Day, ja Te a ostatni Tobe podobne obdivuji, opravdu - 3 zkousky za tyden? U me nemyslitelne... 90 kreditu? Tyto rekordy me netahnou... Vzdycky se zajmem koukam na ty, co maji v IS treba dve fakulty, ktere dokazi studovat soubezne a s uspechem. Ja takovou hlavu nemam... Ja si chtel loni take udelat spoustu predmetu, abych se jich zbavil, lec neco nevyslo a ceka me to znovu. To bude boj... Narocnost Erasmu: Pokud mas na mysli nejake nocni akce, tak na ne ja nejsem a s uspechem se jim vyhybam... Me treba ani nebavi nadmerna konzumace alkoholu... Beztak je tu priserne drahy a je ho malo... Ja se pri tech akcich neumim bavit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

Já musím chodit na brigádu - na koupaliště....
A tam bud prodávám ve stánku nebo dávám špinavé nádobí do myčky a potom ho utřu...
Ale mám pořád hrozný pocit, že mi smrdí vlasy a ruce...
A mám pocit, že už to nikdy ze sebe nemohu umýt...
No ale snad alespon výdělek bude stát za to,,,
potřebuji totiž tak cca 6000 Kč na přepisy,,,,
Ach jo,,, to je hrůza, jak jsou dnes ty přepisy drahé Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 7:28 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Day, ja Te a ostatni Tobe podobne obdivuji, opravdu - 3 zkousky za tyden? U me nemyslitelne... 90 kreditu? Tyto rekordy me netahnou... Vzdycky se zajmem koukam na ty, co maji v IS treba dve fakulty, ktere dokazi studovat soubezne a s uspechem. Ja takovou hlavu nemam... Ja si chtel loni take udelat spoustu predmetu, abych se jich zbavil, lec neco nevyslo a ceka me to znovu. To bude boj... Narocnost Erasmu: Pokud mas na mysli nejake nocni akce, tak na ne ja nejsem a s uspechem se jim vyhybam... Me treba ani nebavi nadmerna konzumace alkoholu... Beztak je tu priserne drahy a je ho malo... Ja se pri tech akcich neumim bavit...

Jak jsi prosimte prisel na to, ze myslim nejake nocni diskoteky ? !-)
A kredity nebyly kvuli nejakemu lakani rekordu...proste nechci z nasich zdimat penize dele nez je nutne, takze chci skolu dodelat co jak nejrychleji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 1:26 am    Předmět: Komentar Citovat

Day, ono hodne mistnich bere Erasmaky jako vyletniky, kteri se sem prijeli bavit (proc jet jinak do Spanelska, ze?). A vim, ze nekteri (nektere) z nich opravdu chodili(y) na akce kazdy den. Je fakt, ze nasich divek se to skoro netykalo... Kredity - rekord - to je muj zpusob vyjadrovani, ja vim, ze Ti neslo o prekonavani nejakych met. To, ze chces skoncit co nejdrive a nezatezovat dal rodice, chapu. U me je tech dalsich studijnich povinnosti tolik, ze jsem "nastesti" ani nemusel premyslet o tom, ze bych si v Brne neco zapsal...

Nocni akce - no, trochu me obcas mrzi, ze na ne nejsem, protoze je to dalsi moznost, jak se daji poznat ostatni Erasmaci i mistni... Jenze mne uz stejne ve 23:30 (krome ctvrtka, to pozdeji) zavirali kolej, takze bych musel nocovat jinde... A na stara kolena se uz do neceho, co mi neni vlastni, nenutim...

A na co vsechno je podle Tebe Erasmus narocny? Mne to ani neprijde, mozna je to tim, ze jsou rozdily mezi Spanelskem a Nemeckem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.