První hennování

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7359d8176a386fc710e988c375dd1073Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanielleFromRivia
0-7
0-7


Založen: 24.4.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2015 2:07 pm    Předmět: První hennování Citovat

Ahoj holky a kluci!
Jsem tady nová a vlastně i nová ve světě henny. Very Happy Chystám se na první barvení. Už jsem toho dost vyčetla na netu a taky tady u Vás a chci se zeptat ještě na pár věcí. Smile Jelikož je mi velice blízká červená barva na vlasech (bohužel jsem si vlasy doteď barvila chemickýma, druhé bohužel) na mých vlasech to jde dost znát a řekla jsem si dost! O denně jsem už předtím slyšela, ale bála jsem se te aplikace jako čert kříže a přitom je to jen o tom dostat ten "drive", jak se říká. Very Happy No jak jsem už výše zmínila, chtěla bych si červenou na svých vlasech udržet, ale zdravou červnovou. Mám objednanou hennu od Lushe Caca Rouge a aplikací už mám taky odkoukanou z videopostupů a nastudovanou tady a z jiných stránek. Smile Tak se chci zeptat, kdo taky má červené vlasy a červeně barví, co je na to nejlepší zlepšovák? Mám zjištěno, že do Lushe je dobré přimíchat a henna prášek, lépe se pak ta hmota dělá. Nu a dále jsem se tady dočetla, že pro červené tóny je nejlepší paprika, červené víno, ibiškový nebo jiný červený čaj... Určitě půjdu do vína a papriky, ale máte zkušenosti s přidáváním vína atd. právě do henny z Lushe?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2015 2:39 pm    Předmět: Citovat

Ahojky a držím palce s prvním pokusničením.
Jinak do lushácký henny se ta prášková většinou dává spíš proto, že v ní je docela dost olejů a vlasy po ní někomu plihnou (zvlášť jemnější) - na konzistenci pro nanášení to až tak znát není. (A jestli máš vlasy trochu poničený chemií, to větší množství olejů by naopak mohlo pomoct - ale je to fakt individuální, přidáním kvalitní práškový henny nic nezkazíš.
A s tím, jak ti to bude chytat, prostě po pár hennování uvidíš - každý vlasy hennu sosají jinak. Moc hezky do červena chytá henna třeba Jitt (ta přidává tuším tea tree oil a jablečnej ocet a nechává směsku hřát chvíli v troubě na padesát stupňů) - ale když jsem to po ní zkoušela já, byla jsem pořád daleko víc do zrzava a míň do červena než ona (i když to bylo o trošku červenější než jindy, to zase jo). Víno jsem přidávala i do lushácký henny - ale žádná velká sláva to nebyla a když už nějakej o něco studenější odstín naskočil (u vín, který byly hodně do modra), tak během jednoho dvou mytí byl zase pryč. To už byl o trochu lepší ibiškovej čaj nebo řepná šťáva, ale taky se nekonaly zázraky. Paprika mi nepomáhala vůbec. Ale teď nedávno někdo přinesl inspiraci, že když se použije ibiškovej prášek (nebo se ibiškovej čaj namele hodně na jemno), a přidá se do hennový směsky, je ten efekt výraznější a vydrží dýl. Ale na vlastní vlasy zatím odzkoušeno zatím nemám. Ale třeba budeš zrovna ty ten typ, kterýmu henna chytá víc do červena než většině ostaních... Ale samozřejmě závisí i na původní barvě.
Každopádně držím palce, ať se hennování podaří. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.