žehlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=65d7f1d58560a38be7d4bda83e753e21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
luczinka1
0-7
0-7


Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 5:56 pm    Předmět: zehlení vlásků Citovat

mám dotaz, mám zesvětlované vlasy a žehlím si je dost často. Mám je strašně vysušené, ale bez vyžehlení vypadám strašně. Hlavně po ránu. Moje vlasy si dělaj co chtěj, nejdou učesat. Poraďte co s nimi aby nebyly tak vysušené a roztřepené?Smiledííky.pište na mail.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

vlasy som si zehlila parkrat do roka. teraz si ich uz nezehlim a ani nebudem. ak to niekto praktizuje viackrat do tyzdna, tak potom nech sa necuduje ze jeho vlasy budu suche a bez lesku. vsetkeho vela skodi a treba si zehlit vlasky iba prilezitostne. na nete bol prispevok, ze tento rok nebudu moderne vyzehlene vlasy ale vracia sa opat trend prirodzenych vlasov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

Já sem žehlila dlouho vlásky kvůli střihu:rovná ofinka a rovné vlásky jak se to nosilo ale mě by ta ofinka nedržela do čela sama taks em si žehlila vlásky a celkem se mi to líbilo ALE!!! konečky prořídlé,suché,vlásky ztrácely lesk.Naštěstí jsem to zpravila docela rychle a navíc se mi takhle vlásky líbí mnohem víc.Dorostly mi i ofinka tak,že jsou rozevláté a mám velké vlnky...nemám v galerii fotku,všechny jsou jen když se hodně dorovna učešu nebo staré a na některých mám vyžehlené vlásky.Musím se někdy vyfotit vážně se mi to moc líbí....některé celebrity si kvůli tomu vlasy kulmujou a já hodím hlavou dozadu a mám to sem spokojená Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 11:53 pm    Předmět: Citovat

ségra si je žehlí tak 2x někdy 3x tejdně a nevypadá to, že by se jí nějak moc znicily, ale když používala nějaký ty přípravky, který maj chránit vlasy při vysokejch teplotách jako je žehlení, tak je měla o něco lepší, ale moc do tejdne si je radči nežehlí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
ségra si je žehlí tak 2x někdy 3x tejdně a nevypadá to, že by se jí nějak moc znicily, ale když používala nějaký ty přípravky, který maj chránit vlasy při vysokejch teplotách jako je žehlení, tak je měla o něco lepší, ale moc do tejdne si je radči nežehlí

Já když sem si vlásky žehlila tak mi přišlo že je nemám zničený když jsem je měla vyžehlený ale když vyžehlený nebyly tak byly krepatý a roztřepený ale ta žehlička mi je zas sjednotila tak sem si je žehlila dá se říct ráda ale pak mi došlo že to není vůbec dobrý že vlásky by měly být hezký ještě před úpravou a ne až po úpravě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

citace:

Já když sem si vlásky žehlila tak mi přišlo že je nemám zničený když jsem je měla vyžehlený ale když vyžehlený nebyly tak byly krepatý a roztřepený ale ta žehlička mi je zas sjednotila tak sem si je žehlila dá se říct ráda ale pak mi došlo že to není vůbec dobrý že vlásky by měly být hezký ještě před úpravou a ne až po úpravě


s tebou souhlasím, já si je taky jednou za uherskej rok přejel žehličkou a vypadaly o hodně líp, přesně jak říkáš, dokonce sem si řek to samí co ty , že by měly bejt good i před žehlením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janucha
8-20
8-20


Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

znate nekdo tohle? http://youtube.com/watch?v=Ga5sV6YwY3A&feature=related nikdy by me nenapadlo, ze by se s zehlickou daly udelat vlnite vlasy! Surprised Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 3:13 pm    Předmět: Citovat

Bude to stejný princip jako u těch horkých kulm. Kdysi jsem jednou za čas, při nějakých příležitostech přesně takhle používala tu kulmu a udělalo mi to stejné vlnky, jenže vydržely asi půl hodiny, když jsem na ně nedala tunu laku, takže v tomhle mi to přijde nic moc a navíc šíleně destruktivní. Jak se z těch vlasů kouří...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pettullka
0-7
0-7


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:12 pm    Předmět: žehlení vlasů? Citovat

jak se stavíte k žehlení vlasů? co by ste doporušili za vlasovou kúru na často žehlené vlasY? děkuju předem za odpovědi:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 10:02 pm    Předmět: Citovat

ahoj mrkni sem http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=738&postdays=0&postorder=asc&start=10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.