žehlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c15abd5faf0ce2e190c072e226b0c735Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 1:49 pm    Předmět: Citovat

mně tou žehličkou dělala kamarádka účes na ples, taky takové vlnky... nevím, jak to dokázala, ale vydrželo to skoro dva dny... Laughing ale pak jsem musela vlásky nakrmit zábalem, protože mě trápilo svědomí, že jim ubližuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 12:20 pm    Předmět: Turmalínová, keramická a teflonová úpr.přístrojů-mají smysl? Citovat

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli si myslíte, že povrchová úprava (turmalín, keramika nebo teflon) žehliček a kulmofénů má skutečně nějaký význam? Případně pokud nějaký takový přístroj vlastníte, tak přijde vám že je lepší než bez úpravy? Jaký na to máte názor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 5:52 am    Předmět: Citovat

ja mám z tejto trojkombinácie žehličku. oproti len keramickej má dosť výhod. rýchlejšie upraví vlasy a nezadrhávajú sa na tej ploche ked použijem ochranný krém na vlasy. (predtým sa akoby lepili) ale tiež mi zničila vlasy Sad používam ju každý druhý den na odrastajúcu ofinu ale zistila som že je úplne zničená a rozštiepená tak ju budem musieť opäť ostrihať.
ak chceš ozaj niečo takéto kupiť, tak je to určite lepšie a trochu šetrnejšie k vlasom ako tie staré typy ale podla môjho názoru pri častom používaní to vlasy aj tak poškodzuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 8:40 am    Předmět: Citovat

Já osobně si taky myslím, že ten povrch toho moc nezachrání. Pokud máš v plánu to použít dvakrát do roka na nějaké speciální akce, tak ti to vlasy asi nezruinuje, ale jinak bych tyhle pomůcky vůbec nepoužívala. Kamarádka má nějakou žehličku se speciálním povrchem, který údajně vlasy hydratuje a vůbec je neničí Question Ale i tak si tím vlasy pěkně zdevastovala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

Ja som si z anglicka doniesla zehlicku keramicku s ionovou technologiu - iony zabranuju spalovaniu vlasov. Pouzivala som ju dennodenne asi 4 mesiace vkuse a vlasy mi vobec neznicila. Stala cca 25 libier, u nas su o mnoho drahsie (min. 2000kc ta vyjde urcite) ale ak si uz chces vlasky zehlit tak sa oplati investovat. ak si ich budes zehlit hlavne nepouzivaj silikonove sampony, silikon sa teplom roztapa a to vlasy lepi, silikon sa dostane dovnutra vlasy, zatuhne a tym sa vlas stiepi. a vela vela ich hydratuj, olejickuj a podobne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 12:30 pm    Předmět: ... Citovat

Obecně platí, že každá věc co dělá teplo a tím tvaruje vlas (fén, kulma, žehlička...) vlasy ničí, takže vlas bude na 100% při příliš častém použití poškozen.
Nicméně pokud bych i tak chtěl žehličku, koupil bych teflonku, nebo něco podobného a hlavně používat dostatečné množství přípravku na ochranu při žehlení a fénování (vyrábí ho už i Lybar za 69,- a je úžasný).
Sám si fénuji vlasy přes kulatý kartráč, jinak jsem jak andělíček samá lokna a jelikož jsem odbarvený (resp melírovaný) tak vypadám fakt jak ti andílci s holýma prdelkamna co bývají u stropu v kostele. A jelikož tedy fénuji musím používat také séra a pod. a co je zásadní mám od Vánoc ionizační fén a vlasy se mi za to odvděčili hustější a pevnější kšticí.

Závěr: vždy nalézt menší zlo, ale zase nenaletět na marketingové tahy různých firem. Např. Kůlma s bioionty je naprostý žvást a cílená reklama na uživatelky Biokosmetiky

A včíl mudruj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 12:07 am    Předmět: Citovat

Já bych tu jen napsala poznatek k žehličkám. Taky si myslím, že je to zlo. Ale na 4denní školní exkurzi jsem pozorovala spolužačku, co ji znám má dlouhé vlasy, každý den je myje a žehlí a barví. Dřív načerveno, nyní nahnědo a vlasy má lesklé zdravé, konečky po malém zastřižení zacelené. Jo a před žehlením je fenuje dosucha. Asi jsou extra odolné. Mno ona se mi smála, co já dělám s vlasy, od domácích zábalů, po hennu, nefenuju nežehlim. Ale zas musím uznat, že když si vlasy vyžehlím, vypadám upravené a i s těmi vlasy se dají dělat různé kreace..tak je občas vyžehlím. Já mám s keramickým povrchem od Ety jen 35W, což odpovídá nízké teplotě, ale vlasy si vyžehlím, takže nakonec jsem ráda, že nemám najakou extra výhřevnou. Stála mě asi 400,- Ale myslím si, že mi mé vlasy ničí, ale těžko říct, je to o pocitu a co si kdo člověk namluví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 10:59 am    Předmět: Citovat

těžko říct, já mám žehličku od Remingtonu s takovým povrchem jak píšeš.Když jí používám já max jednou za půl roku, tak hned mám vlasy suché a rozlítané, ale sestra si ji půjčuje skoro každý týden a vlasy má nádherné, nezničené a lesklé.a před žehlením si na ně nic nedává, jenom je vysuší úplně dosucha Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

simeek: ja mám spolužiačky, ktorá si farbí vlasy, umýva a žehlí si ich každý deň(aj keď ich má úplne rovné Shocked ) a má už vlastne na hlave len pár zlepených prameňov. Hamba mi, že som to vôbec nazvala vlasmi Very Happy Ale myslím si, že ak má niekto odolné kvalitné vlasy, ani tá žehlička z najhorúceších pekiel Evil or Very Mad ich nezruinuje, ale ak má niekto jemné neochráni ich ani teflón či prostriedky na ochranu Very Happy Mimochodom, oco mi vysvetloval, že teflón na takýchto veciach vôbec vlasy nemôže chrániť, lebo žehlička je horúca aj tak, teflón chráni povrch žehličky Very Happy Veď aj teflónová pnvica má odolný povrch, nie? Very Happy

A môžete mi zodpovedať na jednu otázku? Čo je to teraz za módu žehliť si vlasy? Shocked Väčšina spolužiačok si ich žehlí aj keď ich má úplne rovné Shocked nechápem ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 4:38 pm    Předmět: Citovat

souhlas s quaky, že teflon ochrání spíš žehličku Wink než vlasy... jasně, líp kloužou, nenapálí se (ačkoliv mám remingtonku s trojúpravou a po stranách žehlicích plošek se mi zachytává nějakej bordel, tudíž i vlasy, nevim, jestli je to styling (kterej před žehlenim ale nepoužívám) nebo co to je... (celou hlavu žehlim minimálně, jednou za uherák, ale používám dost často na vlasy okolo obličeje, vlastně skoro co mytí, a musim říct, že ty vlasy byly vždycky ty nejzdravější, nejrychlejc rostoucí... jenže aplikovat to samý na zbytek, tak budu za chvíli jak okudlaná seřezávačem, je to záhada Confused )
jinak logicky, teplo jako teplo... důležitý je opravdu vlasy mít vysušený, žádný vlhký (což je svym způsobem taky zvláštní, tahle remingtonka je moje druhá žehlička, první byla od tefalu i s krepovačkama a na jedný nožičce měla nádobku na vodu a při žehlení - klidně se mohlo i mokré vlasy - se ta voda postupně vypařovala skrz ty žehlicí destičky, což mělo vlasy hydratovat... a byla obyčejná kovová a mohlo se opravdu žehlit i za mokra... ????? ), použít něco těch ochranných prostředků a nepřehánět to....
k iontovým věcem, mám fén a musim říct, že rozdíl je poznat, po vysušení normálním mám vlasy fuj, s iontovým sou i na omak lepší, takový objemnější, ale hladší, a i na objem, pramínkování a tak je to dost poznat....
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.