žehlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e0155ef95ad5c285eb977a1bd0cc9a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenista
0-7
0-7


Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 1:50 pm    Předmět: Citovat

janucha napsal:
znate nekdo tohle? http://youtube.com/watch?v=Ga5sV6YwY3A&feature=related nikdy by me nenapadlo, ze by se s zehlickou daly udelat vlnite vlasy! Surprised Laughing


to umím ale světe div se že si u toho ruce nevykloubím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 2:13 pm    Předmět: žehlení Citovat

Vím že je žehlení nezdravé a vysušuje vlasy, ale zajímal by mě názor na žehličky které prý vlasy neničí (jak davají v reklamách).Co je na tom pravdy? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 3:05 pm    Předmět: Re: žehlení Citovat

Osobně si myslím, že je to jen matketing, nic víc, pořád se i u té "nejšetrnější" žehličky pohybujeme u teplot přes 150 stupňů.
Se zděšením jsem koukal na reklamu, kde říkali, že ta žehlička je vhodná i na jemné a poškozené vlasy, je to jakoby říkali, když se říznete, nesypte si do rány sůl, ale nařeďte ji kyselinou sírovou...

A ještě jeden postřeh, již dříve existovali žehličky s regulací teploty, jen to teď použili do reklamy.

Žehlení (nebo i kůlmování) bych použil skutečně jen na silné, husté vlasy a i to ne častěji než cca jednou za měsíc.

Je to ale jen můj názor a nikomu ho nevnucuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 3:10 pm    Předmět: Re: žehlení Citovat

Z té reklamy by se skoro mohlo zdát, že ta žehlička vlasům prospívá a zničené vlasy pomáhá regenerovat. Twisted Evil Laughing Ale co bychom také od reklam čekali, že? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 3:25 pm    Předmět: Re: žehlení Citovat

Ivet napsal:

Z té reklamy by se skoro mohlo zdát, že ta žehlička vlasům prospívá a zničené vlasy pomáhá regenerovat. Twisted Evil Laughing Ale co bychom také od reklam čekali, že? Wink

nejhorší je, kolik slepic (s prominutim) v tohle uvěří. a oni to zezačátku i uvidí, vyžehlený vlasy sou lesklý, jemný, krásný... ale ve finále... nedávno sem měla pod rukama emaře kluka, žehlil co každý mytí, to byl hnus velebnosti, co měl na hlavě, a nejhorší bylo, že se s tim ale jinak už pracovat nedalo, než to vyžehlit, aby to lehlo a vypadalo to normálně. jinak? no dráty zkřivený... (on to byl vůbec zajímavý stvoření, vlasy na černo, emo styl, zrzavej odrost, obočí, světlej pihatej. fakt ta černá k němu šla... Rolling Eyes )
jinak, žehličky, když si to tak proberem, prošli docela hustym vývojem, od železnejch po turmalín a podobný, každej v tu chvíli, kdy je to novinka, hlásá jak je to šetrný. mám starší železnou tefalku s narovnáváním pomocí páry, která skrz vlasy prochází, ta se mohla i na mokré, to se dnes nesmí, je to o zničení vlasu...
to samé přípravky, trochu kontroverzní mi přijde např. přípravek, z kterého se při žehlení čoudí až se člověk zarazí, ale v jeho popisu je to tak správně, to se nečoudí z vlasu, nýbrž takhle vyprchává ten přípravek, tudíž tím dochází k ochraně vlasu, protože z něho se nic nevyčoudí... jak to?
každopádně termoochranné přípravky určitě je dobře používat, ale při dennim žehlení ani oni nepomůžou.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:22 pm    Předmět: Citovat

Tak podle příspěvků vidím že je to úplná kravina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Tak podle příspěvků vidím že je to úplná kravina


absolutne, chteji prodat... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:36 pm    Předmět: Re: žehlení Citovat

z.pepa napsal:
Osobně si myslím, že je to jen matketing, nic víc, pořád se i u té "nejšetrnější" žehličky pohybujeme u teplot přes 150 stupňů.
Se zděšením jsem koukal na reklamu, kde říkali, že ta žehlička je vhodná i na jemné a poškozené vlasy, je to jakoby říkali, když se říznete, nesypte si do rány sůl, ale nařeďte ji kyselinou sírovou...

A ještě jeden postřeh, již dříve existovali žehličky s regulací teploty, jen to teď použili do reklamy.

Žehlení (nebo i kůlmování) bych použil skutečně jen na silné, husté vlasy a i to ne častěji než cca jednou za měsíc.

Je to ale jen můj názor a nikomu ho nevnucuji Wink



tiez som si vsimla, ako propaguju to nastavovanie teploty a divila som sa, co je to za novinka, ked to bolo skoro stale a na vsetkom, vratane kuliem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

došla sem k názoru, že nejlepší je nežehlit. žehlila jsem se celkem dlouho (cca 2 roky) a poslední dobou už se to vážně nedalo vydržet .. vlasy se škubaly, byly slabé a celkově hnus. ono když se ten vlas vyžehlí, tak vypadá líp a zdravějc, jelikož se uhladí (i ty roztřepený konce),a jakmile to nevyžehlíte je to hnus. je to začarovanej kruh, ale já sem z něj vyšla... Smile jak? prostě sem zavřela žehličku do skříně a jediný co dělám pro rovný vlásky je, že nechodim spát s mokrejma, takže mi uschnou celkem normálně a když se mi ten tvar nelíbí, tak to musim sepnout do nákýho učesu...
znova už bych nežehlila Sad stejně je to k ničemu - to upozorňuju, že sem měla jednu z nejdražších a rádoby "nejlepších" žehliček co byla v krámě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 12:14 pm    Předmět: Citovat

tak a mam vlastnu skusenost. po poslednom melirovani som poprosila kadernicku nech mi tie vlasy vyzehli, ze chcem vidiet ako to bude vyzerat. no a ja neviem...take priplacnute ku hlave a mala som pocit, ze ich je zrazu zufalo malo, ziadne nesputane poletujuce haro. zdravsie vyzerajuco na mna neposobili, proste ucapnuto. a eset to trvalo hrozne dlho, to zehlenie myslim a ani som si to nerobila sama.
zaver : zehlenie nic pre mna teda
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.