žehlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7799da39d0a6cf740ef61a942267e2bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 2:06 pm    Předmět: Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj žehlička >:-( Citovat

Exclamation Nežehlit Exclamation Já sem si vlasy dva roky žehlila každý den, keramickou žehličkou. Asi před třemi měsíci jsem s tím skončila. Myslím, že po těch dvou letech sem se žehličkou nasbírala hodně zkušeností Embarassed Vlasy z toho byli samozdřejmě přesušené až hrůza. Crying or Very sad Naštěstí už jsou to tři měsíce co vlásky žehličku nezahlédli ani z dálky, takže už se stihli dát trošku dohromady a já se je teď snažím hýčkat a vynahradit jim ty dva roky, co jsem je každé ráno ničila Embarassed . Až teď sem si uvjedomila, že vlásky jsou krásné i bez žehličky. Ale beru to jako plus, aspoň teď vím, že od žehličky se mám držet dál Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

zehlenie je uplne individualna zalezitost, kazdy chceme vlasy ake nemame Sad ... ja si ich zehlim uz cca 5 rokov, v priemere 1-2x do tyzdna, vdaka kilam kozmetiky a starostlivosti - najma tej narvanej silikonmi Smile to vlasy zvladaju... nastastie su hrube, take dost odolne, no a po roznych experimentoch s pripravkami, ktore mi najviac vyhovuju su dokonca konecne hladke leskle Wink
a este by som dodala, ze zehlim len od vysky ako mam usi Smile priplacnutie k hlave by som nedopustila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 10:44 pm    Předmět: Re: žehlení Citovat

Kikuška napsal:
Vím že je žehlení nezdravé a vysušuje vlasy, ale zajímal by mě názor na žehličky které prý vlasy neničí (jak davají v reklamách).Co je na tom pravdy? Wink


No ja nevim, ja mam treba kvalitni iontovou zehlicku a od te doby, co ji pouzivam, mam vlasy fakt v dobrym stavu, kdyz to srovnam s obdobim, kdy jsem pouzivala obyc. za par korun. Fakt je ten rozdil videt i na omak jsou ty vlasy sto a jedna Wink . Nevim, podle me to nejaky vliv mit bude...a nemyslim si o sobe, ze bych byla slepice, co veri kazde reklame Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 12:05 am    Předmět: Citovat

No ja sa priznám..vlasy si žehlím už asi 2 roky približne... lebo proste tie moje prirodzené sa mi nepáčia Embarassed

Ale tak intenzívne si žehlím asi tak rok...od kedy som sa dala ostrihať úplne dopostupna + zafarbiť vlasy..vlasy som mala prekrásne...ako z katalógu. Ale už sm si ich farbiť nechcela..a rásť mi nejako prestali Confused čiže aj napriek tomu,že som sa nedávno dala ostrihať mám niektpré valsy stále do postupna + suché. Teraz už nežehlím... max. boky pri hlave a idem im vynahradiť tú zlobu čo som im spôsobovala

PO umytí som mala vlasy ako slamu... po vyžehlení boli krásne,ale v poslednej dobe už ani to..a teraz som našla toto fórum a mám iný pohľad na svoje vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 12:17 pm    Předmět: Citovat

No, já si teda tím žehlícím obdobím taky prošla:-D Byla jsem nešťastná z těch mojich vln a kudrlin, a jednou mi někdo vyžehlil vlasy a tak se mi to líbílo že sem pak dostala svoji:-D Bohužel to ale mělo spoustu nevýhod. Ráno mi trvalo asi půl hodiny než sem se vyžehlila, a trhalo mi to hodně vlasy, takže se mi pak ty utrhané postavily nahoru a vypadala sem jak strašidlo:-D Teď už nato kašlu, vlasy sou v lepším stavu a na znovužehlení radši ani nemyslímVery Happy
_________________
"Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e." B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Calwen
8-20
8-20


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 11:30 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem ze začátku byla nešťastná ze svých kudrdlin. Dřív jsem měla vlasy rovné, asi po ramena sama od sebe...jenže pak mi mamka vlásky prostříhala a ony se postavily na odpor, strašlivým způsobem zkudrnatěly a nezbavila jsem se toho dodnes. vypadala jsem jako ovečka.
Kamarádka mi vlasy žehlila, ale dohladka vyžehlit vůbec nešly.Pořád se vlnily. Nakonec jsem se smířila s těmi co mám a dnes jsem na ně hrdá a strám se o ně s láskou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 7:52 am    Předmět: Citovat

To je dobře, žes dostala rozum, co já bych za takové kudrliny dala! Very Happy Ale mám ráda i svoje hřebíky, ne, že ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Calwen
8-20
8-20


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 1:56 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
To je dobře, žes dostala rozum, co já bych za takové kudrliny dala! Very Happy Ale mám ráda i svoje hřebíky, ne, že ne.


Jj. Naštěstí jsem dospěla a dostala rozum. Laughing
Každá by měla mít ráda svoje vlasy. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Innocentia
41-80
41-80


Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

No tak já bych to zas neviděla černé nebo bílé. Jako pokud má člověk vlasy jako já ani rovné ani vlnité. Prostě jedna strana je stočená ven, druhá strana dovnitř, celkově jejich tvar je prapodivný, tak myslím, že když někde jdu tak asi žehlička bude nejlepším řešením jak aspoň trochu vypadat jako člověk, dneska jsem si žehlila vlasy poprvé a musím říct, že vypadaly hustější než normálně. Takže myslím, že když se žehlí fakt jen příležitostně, tak mi to zas až tak neublíží.......ale je to můj názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lota
8-20
8-20


Založen: 17.11.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st leden 12, 2011 4:26 pm    Předmět: Citovat

žehlievam si vlasy tak raz do týždňa- je to nutné pretože inak vyzerajú moc pokrčeno, mám ich však v poslednej dobe dosť suché po vyžehlení. keď mi vyžehlí kaderníčka sú pekné, hebké a rovné...aj ja som si to kedysi tak dokázala...neviem či je to prípravkom ktorý pred žehlením používam, alebo čím...nemáte nejarú radu ako dosiahnuť hebké vlasy?prípadne aký prípravok vám vyhovuje..a či si ich žehlíte hneď po umyti(a vyschnuti) alebo až ráno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.