žehlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b95ae7cd4bb7b48e9d36f115844ea41Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st leden 12, 2011 5:14 pm    Předmět: Citovat

Calwen napsal:
Taky jsem ze začátku byla nešťastná ze svých kudrdlin. Dřív jsem měla vlasy rovné, asi po ramena sama od sebe...jenže pak mi mamka vlásky prostříhala a ony se postavily na odpor, strašlivým způsobem zkudrnatěly a nezbavila jsem se toho dodnes. vypadala jsem jako ovečka.
Kamarádka mi vlasy žehlila, ale dohladka vyžehlit vůbec nešly.Pořád se vlnily. Nakonec jsem se smířila s těmi co mám a dnes jsem na ně hrdá a strám se o ně s láskou. Smile


jak prostřihala-obyč nůžkama?ješrě jsem neobjevila správný způsob,který by tak podpořil kudrnatění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st leden 12, 2011 5:23 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Calwen napsal:
Taky jsem ze začátku byla nešťastná ze svých kudrdlin. Dřív jsem měla vlasy rovné, asi po ramena sama od sebe...jenže pak mi mamka vlásky prostříhala a ony se postavily na odpor, strašlivým způsobem zkudrnatěly a nezbavila jsem se toho dodnes. vypadala jsem jako ovečka.
Kamarádka mi vlasy žehlila, ale dohladka vyžehlit vůbec nešly.Pořád se vlnily. Nakonec jsem se smířila s těmi co mám a dnes jsem na ně hrdá a strám se o ně s láskou. Smile


jak prostřihala-obyč nůžkama?ješrě jsem neobjevila správný způsob,který by tak podpořil kudrnatění.


Obávám se, že za to nemůže prostříhání. Spíš ostříhání samo o sobě. Známá se nechala ostříhat, kadeřnice jí po požádání o zastřihnutí konečků ustřihla 30cm a od té doby má vlnité vlasy....připomínám, že vlasy pouze rovně ustřihla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st leden 12, 2011 5:25 pm    Předmět: Citovat

Tak ja sa musím priznať, že žehlím pravidelne Embarassed Laughing Keďže moje kučery už nie sú to čo bývali, nemajú žiadny pekný tvar a navyše vyžehlené vlasy vyzerajú asi tak o 5 cm dlhšie, čo pri mojej dĺžke veľmi ocením. Ale na svoju obranu musím povedať, že sa o ne poctivo starám, aj keď zima mi prekazila plány a sú dosť poničené, ale to je už do inej témy. Poctivo olejujem, vyživujem a v sobotu sa chystám na hennu, už sa teším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st leden 12, 2011 8:23 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Obávám se, že za to nemůže prostříhání. Spíš ostříhání samo o sobě. Známá se nechala ostříhat, kadeřnice jí po požádání o zastřihnutí konečků ustřihla 30cm a od té doby má vlnité vlasy....připomínám, že vlasy pouze rovně ustřihla...


asi je to zase jak u koho,u mě to třeba na vlnitých dost poznám,když jsou do rovna,jsou skoro rovné a pokud je mám prostřihané jsou skoro kudrnaté.a tím že se střihám sama tak si to prostě tak dobře neprostřihnu,hlavně vzadu no.
a délku jsem měnila o dost x krát a žádná změna nenastala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 3:59 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
asi je to zase jak u koho,u mě to třeba na vlnitých dost poznám,když jsou do rovna,jsou skoro rovné a pokud je mám prostřihané jsou skoro kudrnaté.a tím že se střihám sama tak si to prostě tak dobře neprostřihnu,hlavně vzadu no.
a délku jsem měnila o dost x krát a žádná změna nenastala.


u mě změna délka taky nic, to prostříhání pomohlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 12:38 pm    Předmět: Citovat

Prostříhání hodně pomůže na vlnky, když jsem měla šmiknuté do rovna, tak byly jen mírně vlnité, když prostříhané, tak prstýnky......

Jinak teda občas žehlím, ale asi s tím přestnu, v poslední době se mi začaly ulamovat z vlasů při česání takové až centimetrové kousky....myslíte, že je to tím žehlením? Používám přípravky na žehlení, a mažu kokosák i několikrát za den, každý měsíc henna, i konečky jsem stříhala, nepomohlo to.....myslela jsem, že vlasy občasné žehlení (tak jednou do měsíce) zvládnou když se o ně budu starat...ale asi ne Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
Prostříhání hodně pomůže na vlnky, když jsem měla šmiknuté do rovna, tak byly jen mírně vlnité, když prostříhané, tak prstýnky......

Jinak teda občas žehlím, ale asi s tím přestnu, v poslední době se mi začaly ulamovat z vlasů při česání takové až centimetrové kousky....myslíte, že je to tím žehlením? Používám přípravky na žehlení, a mažu kokosák i několikrát za den, každý měsíc henna, i konečky jsem stříhala, nepomohlo to.....myslela jsem, že vlasy občasné žehlení (tak jednou do měsíce) zvládnou když se o ně budu starat...ale asi ne Sad


jednou do měsíce by to vadit nemělo, pokud máš i kvalitní žehličku.. ulamují se spálené kousky.. prostě se ty vlasy přehřejou, spálí a ten kus se pak odlomí.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:


jednou do měsíce by to vadit nemělo, pokud máš i kvalitní žehličku.. ulamují se spálené kousky.. prostě se ty vlasy přehřejou, spálí a ten kus se pak odlomí.. Rolling Eyes


Ha Very Happy a to jsem si říkala, že bych je mohla zkusit vyžehlit.. Po roce (?) nevím už ani... A když tady čtu tohle, tak mě to zas přechází Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 3:30 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:

Ha Very Happy a to jsem si říkala, že bych je mohla zkusit vyžehlit.. Po roce (?) nevím už ani... A když tady čtu tohle, tak mě to zas přechází Very Happy


tak já už nežehlím, já to jen kdyžtak vyfoukám přes kartáč, vypadá to taky zajímavě (viz galerka) a mnohem přirozenějc než ta žehlička Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 3:37 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:


tak já už nežehlím, já to jen kdyžtak vyfoukám přes kartáč, vypadá to taky zajímavě (viz galerka) a mnohem přirozenějc než ta žehlička Very Happy


Ano to máš pravdu, vypadá to přirozenějc, akorát foukat vlasy přes kartáč neumím.. Sic mám jen dvě ruce, přesto se mi vždy všechno zamotá.. Very Happy ruce, fén, vlasy, kartáč Very Happy to je moc..
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.