žehlení
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=368672f32e88d7d6574c3db5af1a18a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 12:07 pm    Předmět: žehlení Citovat

Jak moc zehleni skodi vlasum? Mam je lehce vlnite a huste, obcas bych chtela zmenu (premyslela jsem o ostrihani) nastesti jsem ale vcas narazila na vase stranky, tak me to zas nachvili preslo-takze dekuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

Žehlení prý škodí dost - jsem slyšela Very Happy
Když už musíš, zkus třeba keramickou žehličku, ta prý tolik neničí vlasy. A nějaké ochranné mléko na vlasy před žehlením....a to je konec mých skromných znalostí na toto téma Laughing
Ale pokud nemusíš, nežehli...všechny tyhle horké věci na vlasy ( žehlička, kulmy atd...) těm pačesům radost rozhodně neudělají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

když budeš žehlit jen jednou za čas, dopřeješ jim za to dobrou péči, před, při i po, nemělo by to mít nějaký destruktivní následky. já teda žehlim skoro po každém mytí, ale jen pár pramínků vpředu kolem hlavy, a taky to snášej. hlavně nikdy nežehlit mokré nebo vlhké, vždy počkej, až úplně proschnou, slyšela jsem, že jinak ti horká pára, která vznikne uvnitř vlasu, ten vlas totálně roztrhá. a něco na tom bude, taky jsem to párkrát ve spěchu udělala, a to už tedy poznat bylo, že to bylo špatně. a keramické jsou opravdu lepší. mám doma i obyčejnou od tefalu, sice s nějakým nahříváním vodou, ale oproti keramické remingtonce s teflonem a turmalínem je to děs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

dekuji za rady, zehlit vylozene nemusim, chtela mjsem to zkusit jen kvuli zmene, protoze me to jednou za cas popadne a po procitani tohoto fora jsem si rekla ze strihat teda ne...tak co jinyho Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Amarilla napsal:
dekuji za rady, zehlit vylozene nemusim, chtela mjsem to zkusit jen kvuli zmene, protoze me to jednou za cas popadne a po procitani tohoto fora jsem si rekla ze strihat teda ne...tak co jinyho Confused

Treba ruzne cesat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 8:58 am    Předmět: Citovat

ja moc cesat nemuzu v praci nam ted vymysleli novinku-ksiltovky tzakze nic vic nez ohon nebo cop ktery se da prostrcit tou dirou vzadu s tim neudelam, navic se mi po dlouhe dobe objevili lupy a svedi me hlava a jeste navic mi naskakaly pupinky na cele Sad ale tu chvilku uz to vydrzip, pak se vracim zas do skoly...jinak vlasy nosivam vecinou rozpustene, poradne mi zadny uces nedrzi, vsechny skripce jsou na me male am kdyz si koupim male skripecky na upevneni tak je zas hned poztracim...ach jo...ale ted jsem si koupila latkovou celenku a kdyz se zadari tak neklouze, takze aspon malinka zmena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Tak to já žehlila kdysi docela hodně. Se mi nelíbily mé vlnité vlasy Very Happy Teď už je mám ráda takové jaké jsou a tak je žehlím jen příležitostně. Po výtce mé dobré kadeřnice a kamarádky jsem se zamyslela a rozhodla se,že je tedy při žehlení budu něčím chránit. Ale zase jsem nechtěla aby tam byly nevymývatelné silikony. Koukala jsem se pečlivě ale oběvila jsem na trhu jen mléko od Lorealu-plné silikonů,proto letělo zpět na polici. No a druhým byl sprej od got2be. Obsahuje vodu,alkohol denat.,jeden vymývací silikon a to je myslím vše. Až teda zase budu žehlit,ozkouším jestli je vidět nějaký rozdíl. Jinak žehlení hrozně ničí vlasy. A nedoporučovala bych ho na vlasy melírované-ty jsou už samy o sobě dost zničené a žehlička ty zničené konce nikdy nenarovná úplně takže to vypadá dost blbě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 9:31 pm    Předmět: Citovat

Jestli to obsahuje alkohol, tak na to bych si taky dala pozor, vlasům se to určitě moc zamlouvat nebude....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

css ty máš štígro že máš tak nádherně hlaďonký vlásky!!! já si je narovnávám ani ne mic žehličkou ale mamina má fén,na kterám je nástavec jako klasickej kartáč na vlasy a tak češu a češu a zároveˇm vysouším Smile a pak to přehladím nějakým olejíčkem a je to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Tak to já žehlila kdysi docela hodně. Se mi nelíbily mé vlnité vlasy Very Happy Teď už je mám ráda takové jaké jsou a tak je žehlím jen příležitostně. Po výtce mé dobré kadeřnice a kamarádky jsem se zamyslela a rozhodla se,že je tedy při žehlení budu něčím chránit. Ale zase jsem nechtěla aby tam byly nevymývatelné silikony. Koukala jsem se pečlivě ale oběvila jsem na trhu jen mléko od Lorealu-plné silikonů,proto letělo zpět na polici. No a druhým byl sprej od got2be. Obsahuje vodu,alkohol denat.,jeden vymývací silikon a to je myslím vše. Až teda zase budu žehlit,ozkouším jestli je vidět nějaký rozdíl. Jinak žehlení hrozně ničí vlasy. A nedoporučovala bych ho na vlasy melírované-ty jsou už samy o sobě dost zničené a žehlička ty zničené konce nikdy nenarovná úplně takže to vypadá dost blbě

to můžu potvrdit.v záchvasatu jsem si vlasy v únoru nechala melírovat a aby to nebylo málo tak sem je skoro každej den žehlila.vyžehlený byly hladký ale po umytí Shocked ještě že mě to přešlo.vynahradila sem jim to pořádně a už jsou zase jako dřív
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.