žehlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88c85c4281e769e049f9ab0978ee3556Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ameli
8-20
8-20


Založen: 12.12.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 3:11 pm    Předmět: žehlička Citovat

Tak to mám stejný problémVery Happy Těm kadeřnicím to tak jde ale já když vezmu do ruky fén a kartáč tak nevím kterou rukou mám dělat co a je to spíš komedie:D Jinak vlasy si žehlím protože prostě musímSmile A mám už celkem starou žehličku, tak uvažuju o koupi nové. Nemáte třeba nějakou, se kterou jste fakt spokojené a mohly mi ji doporučit? Koukala jsem na net a našla jsem tuhle http://www.topshop.cz/Instylerrotanehlikanavlasy-167554-749-pc.html?main=mostpopular&ils=10&irp=6&pcs=2 Já vím, že to je teleshoping a takovým věcem by se nemělo věřit ale celkem mě zaujala. Co si o ní myslíte vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 10:25 pm    Předmět: Re: žehlička Citovat

Ameli napsal:
Tak to mám stejný problémVery Happy Těm kadeřnicím to tak jde ale já když vezmu do ruky fén a kartáč tak nevím kterou rukou mám dělat co a je to spíš komedie:D Jinak vlasy si žehlím protože prostě musímSmile A mám už celkem starou žehličku, tak uvažuju o koupi nové. Nemáte třeba nějakou, se kterou jste fakt spokojené a mohly mi ji doporučit? Koukala jsem na net a našla jsem tuhle http://www.topshop.cz/Instylerrotanehlikanavlasy-167554-749-pc.html?main=mostpopular&ils=10&irp=6&pcs=2 Já vím, že to je teleshoping a takovým věcem by se nemělo věřit ale celkem mě zaujala. Co si o ní myslíte vy?

Mě se ta žehlička teda líbí, třeba to, že se to po vlasech otáčí a netahá se to po nich a taky mi příjdou supr ty kartáčky kolem, že se to zároveň rozčesává.....je to fakt zajímavý, nikdy předtím, jsem o tom neslyšela
je to vlastně válcování vlasů, podle mě by to mohlo být o něco šetrnější, než normální žehlení......protože za ty vlasy neškubeš, ale jen po nich jezdíš válečkem......
Asi bych moc nevěřila tomu, že to máš za 10 minut hotový a tak podobně, to asi záleží na šikovnosti a vzhledem k tomu, že žehlení normální žehličkou, mi trvá nejmíň půl hodiny, tak u mě by to asi zrychlilo tak na 28,5 minut Very Happy
Ale teda každopádně, pokud bych uvažovala o nové žehličce, tuhle bych brala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka
21-40
21-40


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 7:29 pm    Předmět: Pomooc... Citovat

Potřebovala bych pomoct Sad Ve čtvrtek jsem byla u kadeřnice, aby mi udělala vlasy na dokončenou. Použila žehličku na vlasy, která ve svých keramických deskách obsahuje avokádový kondicionér. Vlasy mi pomocí žehličky pramínek po pramínku natočila a udělala účes. Účes se mi líbil, ale problém nastal tehdy, když jsem si poprvé umyla vlasy. Používám hennu a obvykle mám vlasy naležené tak jak se jim chce, točí se mi podle vlhkosti a mám je jemné. Teď je mám ještě jemnější a k tomu ROVNÉ JAKO HŘEBÍKY a rovné drží Sad Ztratily poslední objem, který měly a já nevím co mám dělat, je to už po čtvrté či páté co jsem si je umyla a mám je stále rovné Sad Prosím poraďte mi, co s tím a jak se těch rovných vlasů zbavit?? Sad Budu moc vděčná za případné rady či nápady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 7:47 pm    Předmět: Citovat

otázku stačí položiť do jedného vlákna, určite sa nájde niekto, kto ti odpovie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

tak já s tím vůbec nemám zkušenosti, vlasy se mi vždy zkroutily zase Rolling Eyes jediné, co můžu zkusit poradit je použít nějaký obyčejný nevyživující šampon - třeba kopřivový a nedávat kondicionér ani masky, aby se vlasy zbytečně nezatěžovaly a neměly tolik sklony k rovnání Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 7:53 pm    Předmět: Citovat

Myslím si to samé co silky, nějaký obyč šampon bez silikonů a žádné kondicionéry a masky...ale jaký to bude mít úspěch netuším, nemám zkušenost.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 9:07 pm    Předmět: Citovat

Asi po roce (možná i po delší době) jsem vytáhla z pod postele svou Remingtonku. Už vím, proč jsem ji nechala dlouho spát - nebaví mě žehlicí proces. Dlouho trvá. Ale okolí bylo celkem příjemně překvapené, že mám na hlavě místo roští něco hezkého. A někteří i chválili, což mě potěšilo. Avšak myslím, že už se mi zase dlouho nebude chtít ten přístroj zapínat Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 7:57 am    Předmět: Citovat

M.Snehurka napsal:
Asi po roce (možná i po delší době) jsem vytáhla z pod postele svou Remingtonku. Už vím, proč jsem ji nechala dlouho spát - nebaví mě žehlicí proces. Dlouho trvá. Ale okolí bylo celkem příjemně překvapené, že mám na hlavě místo roští něco hezkého. A někteří i chválili, což mě potěšilo. Avšak myslím, že už se mi zase dlouho nebude chtít ten přístroj zapínat Embarassed


Tak teprv když jsem dočetla až ke zmínce o hlavě mi došlo, že tohle téma se asi netýká prádla. Předpokládala jsem něco jako "okolí bylo celkem příjemně překvapené, že nám na sobě nezmačkané oblečení ..." Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 8:06 am    Předmět: Citovat

Housenka: Very Happy
Zmačkané oblečení nemám v lásce. A je fakt, že mě víc baví žehlení prádla než žehlení vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monika51
8-20
8-20


Založen: 4.8.2012
Příspěvky: 11
Bydliště: Rakovn?­k

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2012 3:23 pm    Předmět: žehlení Citovat

žehlím si vlasy skoro každý den, vlasy jsou v hrozném stavu:( jdou vlasy narovnat i bez žehličky? slyšela jsem o brazilském keratinu, ale mnoho lidí píše že to taky není pro vlasy nejzdravějšíSad Prosím poraďte děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.