žehlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=18af0ccd2e590432ac5402dddb72f37aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 6:31 pm    Předmět: Citovat

Řekla jsem si, že vlasy nebudu celé prázdniny žehlit. Na první školní den jsem myslela, že by bylo fajn a pěkné mít heboučké, hladké, rovné vlasy... neměla jsem to dělat, ty mrchy se hned zkrepatily a zvlnily a já jim akorát uškodila Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2013 3:30 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem po X měsících použila něco teplého na vlasy Very Happy a nechala si je vyžehlit, jen abych věděla, jak jsou vlastně dlouhé, když jsou rovné, na ten úúúplně nejmenší možný stupeň, fakt psina. Bylo mi řečeno, že mi více sluší vlnité, což mě potěšilo a žehlička je zase rituálně zakopaná na zahradě Very Happy Jo a nevím, kde si mám trochu postěžovat na Guardian Angel od Schwarzkopf, tak to udělám tady. Byla jsem spokojená s tou růžovou ochranou před teplem myslím od Loreal, ale několik lidí mi chválilo tenhle černý got2be, tak jsem ho koupila, ale měla jsem po něm teda strašně hrubé vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Majka13
0-7
0-7


Založen: 14.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 2:25 pm    Předmět: Citovat

Cauky,

zehlim vlasy kazdy den pres 7 let, pouzivam kosmetiky firmy Loreal, ale nereknu, aby moje vlasy vypadali spatne apod. Smile
_________________
stránky www zdarma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 2:32 pm    Předmět: Citovat

chasmet: ja taky pouzivam guardian angel, zadne hrubsi vlasy jsem nespozorovala, pouzivam ji hlavne na fenovani protoze uz tak casto nezehlim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 9:16 pm    Předmět: Citovat

lacrima napsal:
chasmet: ja taky pouzivam guardian angel, zadne hrubsi vlasy jsem nespozorovala, pouzivam ji hlavne na fenovani protoze uz tak casto nezehlim Smile


Very Happy tak já tomu také dám ještě šanci, třeba to příště bude lepší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 9:52 am    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
lacrima napsal:
chasmet: ja taky pouzivam guardian angel, zadne hrubsi vlasy jsem nespozorovala, pouzivam ji hlavne na fenovani protoze uz tak casto nezehlim Smile


Very Happy tak já tomu také dám ještě šanci, třeba to příště bude lepší Wink


aj ja som po ňom mala pocit zhrubnutých vlasov,ale pekne voňal aj ked velmi chcemicky Very Happy už radšej nadávam žiadne sajrajty na žehlenie podla mna je to placebo,radšej trocha naolejujem končeky,ten olej sa vstreba tym vyžehlenim a su ok Wink

+ jedine ked tak čierny ochranný sprej od syoos,žehlila som vlasy jedno leto v kuse a vyhovoval mi aj ked mi vlasy nezachranil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 11:03 am    Předmět: Citovat

Mne GA vyhovuje, predtým som mala nejaké mliečko v ružovom obale, nepamätám si značku, no a to bol otras Evil or Very Mad Oproti tomu GA mi vlasy nezaťažuje. Je pravda že GA nedávam veľa, najviac na končeky, do dĺžok málo a rozčešem, počkám kým to uschne, znova rozčešem a vyžehlím...ale ja mám všeobecne sa cuchajúce konce, takže nejaké zhrubnutie tam nevidím Laughing po žehlení dám ešte olejček v spreji len na konce aby boli uhladené a no problema Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 5:30 pm    Předmět: Citovat

To jsi asi měla to mléko na žehlení s Beyoncé. To bylo úplně hroznéSad Věci od got2be mi dost nesedly (měla jsem něco jako tužidlo v oranžové lahvičce a pak sprej ve fialové lahvy). Někdy když žehlím, tak používám sérum na žehlení od Medavity. Vlasy mám po něm úžasně hebké a docela zvýrazní i barvu vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st leden 29, 2014 10:51 am    Předmět: Citovat

docela náhodou jsem narazila na toto:

http://www.youtube.com/watch?v=cjtFzfVCe4Y

Vzhledem k tomu, že mi žehlička zničila vlasy, tak budu asi velice kritická, ale nějak jsem nepochopila pointu. Nejenže ta slečna měla už tak od přírody rovné vlasy, které nebyly třeba žehlit. Nicméně mě dost vyděsila ta teplota, se kterou jí ty vlasy přejížděl, brrr. Chápu, že jí na vlasy napatlal kdejaké "pečující" séra a balzámy a speciální šampóny s bůhví jakým složením. Nevěřím ani "pečující" páře. Navíc, jak jí tou žehličkou tahal vlasy, to já bych už měla půlku pryč namotanou na tom zázraku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 6:28 am    Předmět: Citovat

Zdravím, žehlím si vlasy jednou za tři dny ,vždy po umytí, je to asi lepší alternativa,než barvení, ale vlasům to fakt asi neprospívá,musela jsem je ostříhat zase na mikádo, bohužel , vyfenovani do rovna nikdy není tak efektivní a kudrnaté mikádo je hnus. Nevíte prosím jak alespoň žehlit trochu setrne ? Myslíte ,ze to skuecne škodí růstu ? Znám mnoho lidi s dlouhými vlasy, kteří si je zehli každý den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.