žehlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0a1f4a6e52b82c48b80188e7be5821e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 10:09 am    Předmět: Citovat

Nevím, jak žehlení škodí růstu, ale moje zkušenost je taková, že i když se snažíš žehlit co nejšetrněji, vlasy to stejně poznamená.
Žehlila jsem si vždy po umytí ofinu, vypadala v pohodě, protože jsem ji často zastřihovala, ale když jsem ji pak nechala odrůstat, tak se vlasy vepředu mnohem více třepily a byly docela vysušené..takže za mě, se žehlení na kvalitě rozhodně projeví...i když to nemusí být hned..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 3:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám takový vlasoproblém.
Žehlím si vlasy, ne proto,že by se mi snad nelíbily mé přírodní kudrny,ostatně,mohu je vyfoukat do rovna, ale proto, že vypadají o dost leskleji amzdravěji,cožmmá ve výsledku opačný účinek. Hrozně mě to štve, nyní si musím žehlit vlasy každé umytí jinak vypadají hrozně přesušeně. Nevím co mám už dělat, abych si je nežehlila, jedině snad zamotat donculíku a počkat až se zregenerují,protože jinak to je začarovsný kruh. do toho mám dredy,takže je hrozně tezké si na to patlat nějaké masky a tak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 5:41 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Ahoj, mám takový vlasoproblém.
Žehlím si vlasy, ne proto,že by se mi snad nelíbily mé přírodní kudrny,ostatně,mohu je vyfoukat do rovna, ale proto, že vypadají o dost leskleji amzdravěji,cožmmá ve výsledku opačný účinek. Hrozně mě to štve, nyní si musím žehlit vlasy každé umytí jinak vypadají hrozně přesušeně. Nevím co mám už dělat, abych si je nežehlila, jedině snad zamotat donculíku a počkat až se zregenerují,protože jinak to je začarovsný kruh. do toho mám dredy,takže je hrozně tezké si na to patlat nějaké masky a tak Laughing


Já bych šla do nějakého lehkého a dobře se vsakujícího oleje Smile vlasy by se po něm měly lesknout jako po žehlení a rozhodně by neměly být přesušené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.