Svetové a medzinárodné dni
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c14cff61f0d9c1e46ea306edd56ba88Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Viete, kedy je ten-ktorý svetový/medzinárodný deň? Zvyknete ich oslavovať, prípadne robiť niečo špeciálne, alebo fungujete ako po iné dni?
Viem kedy sú a oslavujem ich
0%
 0%  [ 0 ]
Registrujem ich, ale bližšie sa o nich nezaujímam
44%
 44%  [ 4 ]
Väčšinou si vôbec nevšimnem, že je nejaký svetový deň
55%
 55%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 9

Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 11:57 am    Předmět: Svetové a medzinárodné dni Citovat

Dnes je Svetový deň bez tabaku! Ak fajčíte, plánujete vydržať aspoň dnes bez cigarety? Ak nie, presviedčate ľudí vo vašom okolí nech to skúsia alebo sa zapájate inak?
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 2:09 pm    Předmět: Citovat

Laughing ano, já takhle lámu a přesvědčují kolegyni, ale je to asi marný. Kouří takřka 45 let, krabičku denně.
Ale nad jedním argumentem se zamyslela a to,když jsem jí řekla, že se jí blíží důchod,což nebude žádná finanční hitparáda a bude si muset vybrat, zda bude kouřit, nebo jíst. Laughing
Zatím to vypadá,že odbourá jídlo,ale slíbila si, že to výhledově začne omezovat a přejde na elektronickou cígu.


Naposledy upravil ilona dne po červen 01, 2015 6:49 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 2:46 pm    Předmět: Citovat

citace:
Ale nad jedním argumentem se zamyslela a to,když jsem jí řekla, že se jí blíží důchod,což nebude žádná finanční hitparáda a bude si muset vybrat, zda bude kouřit, nebo jíst.

toto ma dostalo Laughing
ja som dnes skúšala robiť osvetu u mamy, ale asi to bola holá zbytočnosť, vzhľadom na to, ako sa na moje mravoučné reči vykašľala...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 6:51 am    Předmět: Citovat

seelya napsal:

toto ma dostalo Laughing
ja som dnes skúšala robiť osvetu u mamy, ale asi to bola holá zbytočnosť, vzhľadom na to, ako sa na moje mravoučné reči vykašľala...


Tak u mé maminky je to taky z cela zbytečné. Ta kouří od svých 15ti let, což už je dobrých 50 let (měla jednu přestávku, vydržela 2 roky nekouřit) ...tam už jsem to vzdala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2015 10:47 am    Předmět: Citovat

Dnes je Mezinárodní den trpaslíků - budu muset popřát tomu našemu a trochu ho povytahnout na světlo, nějak zarůstá křovím Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2015 11:53 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Dnes je Mezinárodní den trpaslíků - budu muset popřát tomu našemu a trochu ho povytahnout na světlo, nějak zarůstá křovím Laughing


Jé, máte luxusního a roztomilého trpaslíka! Tak všechno nej k dnešnímu svátku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2015 7:42 pm    Předmět: Citovat

Karlí,ten není náš,je to fotka z netu. Ale máme hodně podobného, stejné barvy.
Někdy,když prochází kolem Vietnamců, mám sto chutí koupít nějaký tern jejich šílený výtvor Very Happy něco takového třeba :

http://zena.centrum.cz/bydleni/grafika/2012/06/26/nejvetsi-kyce-pro-zahrady-aneb-ucte-se-toleranci/#10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 6:48 am    Předmět: Citovat

Náhodou, ten drak by se mi docela líbil... (naštěstí nemám zahradu, to by přítele asi kleplo). Prostě některý ty trpaslíci jsou tak úžasně nevkusný, až jsou k sežrání.
(A ještě se přiznám, že když už bych tu zahradu měla, neradši bych si pořídila trpaslíka, jakýho měla Stařenka Oggová (toho, jak na první pohled vypadal, že rybaří. ale jenom na první pohled. Twisted Evil )) (Ano, vím že je to zvrhlý Rolling Eyes Laughing ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 7:49 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Náhodou, ten drak by se mi docela líbil... (naštěstí nemám zahradu, to by přítele asi kleplo). Prostě některý ty trpaslíci jsou tak úžasně nevkusný, až jsou k sežrání.
(A ještě se přiznám, že když už bych tu zahradu měla, neradši bych si pořídila trpaslíka, jakýho měla Stařenka Oggová (toho, jak na první pohled vypadal, že rybaří. ale jenom na první pohled. Twisted Evil )) (Ano, vím že je to zvrhlý Rolling Eyes Laughing ).


Já jsem před pár lety viděla úžasně kyčovitou věc do zahrady - houpačku, na jedné straně stala ovečka, na druhé zajíc a jak foukal vítr, tak se to krásně pohupovalo, mám někde i fotku, ale manžel mi koupi této skvělé atrakce důrazně nedoporučil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 7:59 am    Předmět: Citovat

Hmm... evidentně jsem včera byla o den dopředu, ten mezinarodní den trpaslíků je až dnes !!! Embarassed Embarassed Embarassed

A krom toho, že dnes je dnes i slunovrat, hned po otevření mi google připomněl , že dnes je i mezinárodní den otců, který se slaví vždy třetí neděli v červnu.

Dodržuje tento svátek? Mně se zdá,že se zde zatím moc neujal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.