Lupy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b34964aa2d9f42ac5c0fb5c6143d5c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 5:00 pm    Předmět: Lupy Citovat

Hoj, mám takový problém, v pubertě jsem dost bojovala s lupy, pak se to celkem uklidnilo, ale teď se mi to vracíSad V poslední době na ně začal trpět i můj přítel. Změnili jsme šampon, používáme teď opěvovaný URTEKRAM, a to ten, co je přímo proti lupům, ale nic se nezměnilo:( Máte nějaké tipy, jak se zbavit lupů? Šampony, ale třeba i jiné vodičky nebo jakékoli triky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 5:20 pm    Předmět: Re: Lupy:( Citovat

Dana napsal:
Hoj, mám takový problém, v pubertě jsem dost bojovala s lupy, pak se to celkem uklidnilo, ale teď se mi to vracíSad V poslední době na ně začal trpět i můj přítel. Změnili jsme šampon, používáme teď opěvovaný URTEKRAM, a to ten, co je přímo proti lupům, ale nic se nezměnilo:( Máte nějaké tipy, jak se zbavit lupů? Šampony, ale třeba i jiné vodičky nebo jakékoli triky?
Mě pomoh Head & Shouders Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 5:34 pm    Předmět: Citovat

Zkusila jsem neco vygooglovat:
Příčiny vzniku jsou různé - může to být nedostatečné prokrvení pokožky hlavy, střídání extrémně horkého a studeného vzduchu, vysoká aktivita plísní v organismu a na pokožce hlavy i vysoká produkce mužských pohlavních hormonů. Pokud přijímáme nedostatek některých živin (selen, karoteny, vitamíny B komplexu, esenciální mastné kyseliny), můžeme tím podporovat rozvoj tohoto problému.

Pak se tam psalo cosi o vyzive, ale bylo to dost zmatene, jako vyloucit mleko a jist zakzsane mlecne vyrobky. Ale na nekolika mistech psali cosi o vitaminu tm B, toz si mozna zkuste koupit b-komplex, to vam neublizi:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 5:48 pm    Předmět: Citovat

Hm... já jsem s lupy bojoval asi měsíc, načež jsem zjistil, že to nejsou lupy. Smile Pak jsem si myslel, že jsou to ty hnidy... vší vajíčka... ale ty taky ne. Zřejmě je to nějaká odumřelá tkáň. takové nažloutlé 'minikuličky'.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 6:17 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Hm... já jsem s lupy bojoval asi měsíc, načež jsem zjistil, že to nejsou lupy. Smile Pak jsem si myslel, že jsou to ty hnidy... vší vajíčka... ale ty taky ne. Zřejmě je to nějaká odumřelá tkáň. takové nažloutlé 'minikuličky'.
Nebo špatně vymytý kousky šampónu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 6:25 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Nebo špatně vymytý kousky šampónu?

Ne ne... začíná se to vždycky objevovat až druhý den po umytí, když se vlasy začnou mastit... a s tím přichází svědění. :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 6:42 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Kafin napsal:
Nebo špatně vymytý kousky šampónu?

Ne ne... začíná se to vždycky objevovat až druhý den po umytí, když se vlasy začnou mastit... a s tím přichází svědění. :-/
V tom případě se nestyď a zajdi si ke kožnímu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 6:51 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
V tom případě se nestyď a zajdi si ke kožnímu.

No... docela jsem tomu nepřikládal takový význam... asi bych měl. Hm... Největší problém je lenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 7:06 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Kafin napsal:
V tom případě se nestyď a zajdi si ke kožnímu.

No... docela jsem tomu nepřikládal takový význam... asi bych měl. Hm... Největší problém je lenost.
Tím téže trpím Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 3:52 pm    Předmět: Citovat

Ale pánové, přece nebudete chodit fujtafl umaštění a podrobení nějakým neřádem! Mně pomohl na lupy Nizoral, nic jiného už bych si nekoupila.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.