Krásná chodidla
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c2c4c35779cb63f9c65e9ad801eb2a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 4:04 pm    Předmět: Krásná chodidla Citovat

Snad to tu nikde není. Blíží se léto a s tím neodmyslitelně patří krásné nožky. Ale co dělat, když máte sušší paty a celkově to není ono? Jaké krémy, penzy či typy na pedikúru doporučujete? Co se Vám nejvíce osvědčilo a co naopak byl nejhorší nápad?

Momentálně penzuju jak o život a snažím se mazat. Zkusím i nějaké oleje. Ale na profi pedikúru si zatím netroufám, když nemám reference a čtyři stovky z okna vyhazovat nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 5:19 pm    Předmět: Citovat

Jéé, zrovna jsem tady chtěla podobné téma hledat. Chci si zajít na pedikúru, nikdy jsem nebyla, ale bojím se, bez referencí fakt nechci. Ani se nemůžu rozhodnout, jaký typ pedikúry zvolit. Pokud máte někdo tip na pedikúru v Ově, v Olomouci či Brně, sem s tím Smile

Jinak já používám pemzu a letos jsem čerstvě koupila takové kovové struhadlo, ne moc ostré, o trochu ostřejší, než je třeba pemza. Nohy mám naštěstí jakžtakž, ale udělaly se mi letos 2 obří puchýře a nemůžu je pořád nějak srovnat s okolní kůží, takže chci vyhledat "odbornou pomoc". Oproti ostatním mám chodidla hodně v cajku, ale zase si přes léto ráda výrazně lakuju nehty, takže chci aby ty pucháře nekazily celkový dojem. Smile

Jinak paty mažu jakýmkoliv hutnějším krémem, nepřišly mi nějaké extra rozdíly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 10:10 pm    Předmět: Citovat

Já jsem spokojená se skleněným pilníkem na nohy. Brousí účinně, ale dost jemně. Dá se použít na sucho i na mokro, takže takový univerzál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 6:47 am    Předmět: Citovat

Jo, na skleněný pilník jsem zapomněla, ten jsem jednu dobu taky používala, budu ho muset vyhrabat. Smile Ale je spíše na tu jemnější práci, bezproblémovější chodidla, aspoň mi to tak přišlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 10:16 am    Předmět: Citovat

A jinak na sušší paty můžu doporučit ricinovej olej (a mazávám si jím i nehtový lůžka). Na ty paty jsem zatím nic lepšího neobjevila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 12:47 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
A jinak na sušší paty můžu doporučit ricinovej olej (a mazávám si jím i nehtový lůžka). Na ty paty jsem zatím nic lepšího neobjevila.

A navlhčíš si kůží na patách předtím, než aplikuješ ricinový olej, nebo ho vtíráš přímo, na sucho?
Jak se začne chodit v opánkách, bez ponožek, je to děs. Musím paty "opracovávat" denně. Laughing Nejvíc se mi zatím osvědčil krém Ozalin, u nás ho mají v Tetě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 1:15 pm    Předmět: Citovat

Jojo, navlhčím, daleko líp se to vsákne. (Promiň, já nějak pod oleje navlhčuju automaticky, tak mě nějak nenapadlo to napsat - holt už je z toho druhá přirozenost... Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 2:55 pm    Předmět: Citovat

Já právě našla, že kosmetika u nás přes ulici má 260, což cenově je dobrý, ale pořád nevím, co od nich očekávat a jestli nebude lepší si pořídit vychytávky sama :/ Akorát mě zlobí sušší části, už jsem si objednala nějaké koupelové oleje, dám si to do lavoru a třeba to bude lepší Smile Skleněný pilník kupujete kde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 9:31 pm    Předmět: Citovat

ja mám so suchými nohami celkom problém a jediné, čo je fakt účinné na odstránenie veľkého množstva suchej kože (keď brúsenie na nejaký čas zanedbám) je taká žiletka, funguje to asi tak ako keď človek okrajuje jablko Laughing a sklenený pilník. ako je možné, že ja mám furt nohy ako hobit a niekto, kto na to dlabe ich má jemné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vakavaka
0-7
0-7


Založen: 5.1.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 3:06 pm    Předmět: Citovat

http://www.top10homeremedies.com/how-to/how-to-heal-cracked-feet.html

akorát jsem pro tuhle společnost dělala polokošile. Zrovna o takových chodidlech jako máš Ty se zmínili. Možná Ti pomůže tenhle postup.

edit moderátor:
Z příspěvku byl odstraněn reklamní obsah, který je podle bodu 3 Podmínek užívání serveru u nás zakázán. Rádi zveřejníme vaši nabídku jako reklamní sdělení, kontaktujte nás na partneri@dlouhevlasy.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.