Já a moje vlásky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=18bf2f31c99c29555ae8863b1a34001aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*glarebyteri
0-7
0-7


Založen: 28.6.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2015 2:30 pm    Předmět: Já a moje vlásky Citovat

Ahoj a omlouvám se za velmi originální název Very Happy
Jsem v mladém věku ( pod 20 let) a v srpnu 2014 jsem si svoje vcelku dlouhé vlasy nechala ostříhat na takové mikádko, bob nebo jak to nazvat. Délkově by to možné trochu odpovídalo podkově. Vypadalo to hrozně a já jsem několik nocí kvůli tomu probrečela. Bude to už skoro rok a já nechápu jak jsem to mohla vydržet. I přesto, že jsem si vlasy každý den žehlila, mi vlasy do dnešního dne dorostly na ramena. Ještě připíšu, že asi v půlce tohoto boje jsem byla u kadeřnice na zastřižení, aby vlasy lépe rostly. Teď se snažím si vlasy nežehlit, mám je přírodně špinavě blond a rovné a trochu mastnější. Ale stejně mají sklon se jakoby vytáčet ven.. Momentálně používám šampón od Gliss Kur HYALURON + HAIR FILLER a ze stejné řady i masku. Šampón mi moc vyhovuje, maska je skvělá. Občas si udělám i zábal z kopřivové vody a jedlé sody s kapkou ricinového oleje a citronové šťávy a moc DOPORUČUJU! Občas zobu i tabletky na vlasy z DM, možná je znáte. Pouštím se do výzvy s dlouhými vlasy. Pečlivě pročítám Vaše příspěvky a doufám že k Vám brzy zapadnu! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2015 5:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Ať se ti s vlasy daří.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.