Lakme Teknia - Ultra Copper Treatment

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59d8fd8d54e37edf585025136bb7a05bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 12:58 pm    Předmět: Lakme Teknia - Ultra Copper Treatment Citovat

Nenašla jsem tu téma, kde by se někdo pustil do zkoušení níže uvedených produktů:

Tak jsem vyzkoušela kousek péče od Lakme pro barvené vlasy - konkrétně měděné odstíny:

http://www.lakme.com/category/productos/haircare/coloreados-cobrizos/



Má to svoje plus i mínus, ale funguje to Smile Plusem je, že to vážně oživí barvu vlasů. Vlasy (moje jsou bez péče dost suché) to zjemnilo a oživilo barvu - takže účel splněn.
Mínusem je: musíte doopravdy nanášet rovnoměrně (ideálně tangle teaserem rozčesat ve sprše) a nenechávat delší dobu než je doporučené- vážně je to intenzivní.

Bohužel, pro mojí barvu je to trochu nevhodné (blondo-zrz.. medová), dělá mi to červené odlesky.... ač píšou Copper, je to pro trochu tmavší odstín mědi až k červené. Kamarádka barví Loreal Pref. Mango a já to krásně vyživí barvu a má ji doopravdy intenzivní a nedělají se jí vymyté fleky.

Takže pro holky, co mají červené odstíny, je tohle super věc, jak nenechat barvu vyšisovat (hlavně v létě) a vymýt tak rychle.. ale vy, co máte zrzo-blond, to nezkoušejte, budete na sluníčku mít tmavě měděné až červené odlesky. Je to vážně pro měděné až rudé vlasy..

P.S. Kdyby někdo chtěl, tak já komplet péči šampón a kondík (2x použito) prodávám... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 1:11 pm    Předmět: Citovat

Tú Golden Blonde si neskúšala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 9:01 pm    Předmět: Citovat

Teď koukám po věcech z webu Everything for Redheads.... hodlám si zase něco objednat a otestovat Wink
Tu blond nevím.. jestli by to na mě mělo nějaký efekt..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 11:22 pm    Předmět: Citovat

Chápem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.