Kosmetika testovaná na zvířatech
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9b5010c6eef799c695533511e7652f65Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 8:10 am    Předmět: Kosmetika testovaná na zvířatech Citovat

Shocked zajimava debata...
kdyz jsme u toho testovani, testuji se i sampony od Untekramu?
Našla jsem jich celou radu a nevim ktery by se nejvic hodil pro vlnite a tim padem i suche vlasy, takze nejaky vyzkousim a pak vam sem napisu vysledek (jinak maji i sampon ktery se ma pouzit pred a po naneseni henny na zesileni jejich barvicich ucinku, tak mozna do nej pujdu Smile )
http://www.vitektrade.cz/e-shop/sampony.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 10:47 am    Předmět: Citovat

Urtekram se prý netestuje, netestuje se Weleda, Dr. Hauschka, + většina přírodní kosmetiky, z drogerkových se netestuje Nivea, testuje se Pantene Pro V, Loreal Elseve, Vichy, Dove,... Tady jsou seznamy firem, které testují a netestují:
http://caringconsumer.com/resources_companies.asp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 12:04 pm    Předmět: Citovat

jen chci dodat ze nivea rozhodne testuje.a jinak se to probira v bio eko foru.Tam jsou presnejsi odkazy a mluvi se tam vic do detailu a nebo i v prirodni kosmetice.Uterkam rozhodne netestuje.
A jak uz se opakuju,ale me prave prirodni produkty prospivaji skvele a citim se dobre.Ale dost vas tu pise ze vam to nevyhovuje,ale Llucy myslim,ze pokud to myslis vazne a chces na tuto kosmetiku prejit,tak lze doporucit asi jedine trpelivost,nez si vlasy zvyknout na to ze nemaji tu silnou"peci".Ja patrim tedy k stastlivcum,co pozoruji zmeny hned na poprve,ale ja tu prirodni holt potrebuju uplne na vsechno,protoze po vsem jinem mam vyrazku a podobne neprijemnosti.Ale zas je vas tu hodne ,co citite ze tu chemii potrebujete(viz adelka-a jak ma nadherne vlasky)takze sme zas u te individualite kazdeho a najit se taky kazdy musi sam(a to co mu prospeje a vyhovuje Wink )
Juj nejak sem se rozepsala Shocked Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 12:22 pm    Předmět: Citovat

Jen k té Nivee - omlouvám se, jestli to už bylo někde psáno - docela věřím tomu seznamu, co vydala Peta, jak jsi přišla na to, že testuje? Ten seznam by měl být pravdivý, našla jsem na internetu spoustu jiných seznamů testované a netestované kosmetiky a jen tento by měl být opravdu podle skutečnosti. Pak by Nivea NEMĚLA BÝT TESTOVÁNA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že Nivea testuje. Zrovna nedávno jsem v televizi viděla dokument o testování na zvířatech v ČR a byly tam takové úryvky z reklam, které testují a mezi nimi i Nivea...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Myslím, že Nivea testuje. Zrovna nedávno jsem v televizi viděla dokument o testování na zvířatech v ČR a byly tam takové úryvky z reklam, které testují a mezi nimi i Nivea...


Těžko říct, každý říká něco jinému. Budu raději věřit tomu seznamu a tomu, že netestuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 1:09 pm    Předmět: Citovat

taky jsem slyšela, že nivea testuje. problém je, že testuje tipuju 80% drogistických značek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem projížděla internet, a zjistila jsem, že Nivea v minulosti testovala, ale již netestuje. Navíc testování kosmetiky na zvířatech je již nyní protizákonné v Británii, Německu, Rakousku a Nizozemí, z čehož plyne, že když Nivea je německá firma, takže již by určitě být testována neměla. Uf, docela jsem si oddychla! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

Llucy,ja se taky vzdy ridila podle toho seznamu a protoze sem pred casem nemela pristup k prirodni kosmetice pouzivala sem pouze niveu,protoze sem ji nasla na peta seznamu jako netestujici.Ale pred casem sem zjistila,ani nevim uz jak,ze nivea se sice hlasa ze netestuje ale samotna instituce Beiersdorf,pry stale jeste testuje(a je pravda ,ze na seznamu netestujicich sem ji nenasla)Ono je to tam pak komplikovane,ze treba samotna firma netestuje zaverecne vyrobky,ale suroviny testuje u te sesterske ci kmenove firmy(a to prave na zviratech),takze ja si myslim ze na tom neco je,protoze me se tenkrat z toho uplne zamotala hlava,ze sem slapla takhle moc vedle.No ale ted uz mam moznosti se pravidelne dostat k prirodni kosmetice,ktera me stejne vyhovuje nejvic,takze ja uz sem asi mimo misu.Ale omlouvam se jestli sem to tu napsala spatne,jen sem "papouskovala"to na co sem prisla.Jo Peta ma byt rozhodne nejpodstatnejsi prvek,ale ono asi jak v tom koluji velke penize a tak,tak se to ruzne meni a obchazi,sama tomu nerozumim.Kazdopadne ja sama uz si neveu rozhodne nekupuju(projistotu).A kazdy k tomu pristupujeme po svem a podle sve pravdy, Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 3:56 pm    Předmět: Citovat

Na tom seznamu je (firma Beiersdorf), to, že v tom kolují velké peníze, v tom s tebou souhlasím, já mám problém v tom, že jsem alergik a na obličeji bohužel přírodní kosmetiku nesnesu, pouze modrou Niveu (právě) a potom kosmetiku z lékárny - Avéne pro intolernatní pleť (kterou jsem mimochodem nenašla ani na jednom seznamu).Tak nevím, jsem z toho rozpačitá, samozřejmě nechci používat kosmetiku testovanou a podporovat tak ty firmy, které testují. To, s těmi surovinami jsem to taky slyšela - to prý dělá firma AVON i ORIFLAME.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.