Kosmetika testovaná na zvířatech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95a551cafd5b38e2f5c626e9c21728e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Osobně věřím Petě asi jako Greenpeac, tito samozvaní vyhlašovatelé správné morálky jsou jen zkorumpované spolky, které nedělají nic jiného, než že vydírají firmy, no a ty velké je prostě nepotřebují, proto nezaplatí výpalné a tak nezískají obrázek, který někteří nazývají honosně jakýmsi certifikátem.
Tot můj názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 7:22 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
Osobně věřím Petě asi jako Greenpeac, tito samozvaní vyhlašovatelé správné morálky jsou jen zkorumpované spolky, které nedělají nic jiného, než že vydírají firmy, no a ty velké je prostě nepotřebují, proto nezaplatí výpalné a tak nezískají obrázek, který někteří nazývají honosně jakýmsi certifikátem.
Tot můj názor Wink


Jakým jakýmsi certifikátem? Ten certifikát neuděluje Peta. Peta akorát vydává seznamy, kde firmy pouze prohlašují, jestli testují nebo ne, dělat si můžou, co chtějí, ústní prohlášení pro ně jistě žádnou váhu nemá. Proto říkám, že jsou seznamy Peta nedůvěryhodné. Přitom když někdo chce získat HCS a HHPS, musí stanovit datum ukončení testování na zvířatech a firma je posléze kontrolována.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 7:25 pm    Předmět: Citovat

Merci napsal:
z.pepa napsal:
Osobně věřím Petě asi jako Greenpeac, tito samozvaní vyhlašovatelé správné morálky jsou jen zkorumpované spolky, které nedělají nic jiného, než že vydírají firmy, no a ty velké je prostě nepotřebují, proto nezaplatí výpalné a tak nezískají obrázek, který někteří nazývají honosně jakýmsi certifikátem.
Tot můj názor Wink


Jakým jakýmsi certifikátem? Ten certifikát neuděluje Peta. Peta akorát vydává seznamy, kde firmy pouze prohlašují, jestli testují nebo ne, dělat si můžou, co chtějí, ústní prohlášení pro ně jistě žádnou váhu nemá. Proto říkám, že jsou seznamy Peta nedůvěryhodné. Přitom když někdo chce získat HCS a HHPS, musí stanovit datum ukončení testování na zvířatech a firma je posléze kontrolována.


přesně tak, popravdě řečeno vůbec nechápu, na co Peta existuje, protože v jejich seznamech je snad většina značek Rolling Eyes ať si kadžý říká co chce, ale pokud nemá HCS, nebo BDIH, tak prostě nevěřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 7:15 am    Předmět: Citovat

No já někde četl, že vystavují i nějaký svůj certifikát a o tom jsem mluvil, HCS a pod. to je samozřejmě jiná liga Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 9:52 am    Předmět: Citovat

Ahojte v prvom rade chcem povedať že testovanie zvierat je pre mna veľmi citlivá téma..kedže zvieratá mám veľmi rada a snažím sa ich ochraňovať ako len viem doma mam troch psíkov a kocúrika..veľmi ma mrzí že sa ešte v dnešnej dobe nájdu takéto kozmetické firmy ktoré pre prachy spravia všetko možné ...a to testovať na týchto nevinných tvoroch :/ kam dali srdce?
otázka znie..používam väčšinou len čisto prírodné produkty ktoré si sama vyrábam alebo nakupujem u kozmetiky kde viem že majú certifikat a sú čisto Bio ale nedávno mi mamka doniesla s lekárne DOLIVA krém..neviete? TEstuje DOLIVA ? nikde na nete to neviem nájsť že či testujú .. Confused
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: út duben 16, 2013 1:28 pm    Předmět: odkazy Citovat

Je smutný, že právě toto vlákno moc se moc nerozvíjí dál...
Kohokoliv by zajímalo něco o krutém testování a netestované kosmetice, vše se dozvíte zde:
- http://www.svobodazvirat.cz/
- http://www.netestovanonazviratech.cz/

Jinak něčeho se dosáhlo! Již se nesmí v EU testovat na zvířatech nové složky, tak lepší, než nic Smile
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ditulka
8-20
8-20


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 4:53 pm    Předmět: Citovat

Někde jsem četla, že víc jak 99 procent kosmetiky je testováno na zvířatech. Bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.