Olaplex
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=91a3d5c43e2c6a1742f8faf8c4a65b4dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mariana123
0-7
0-7


Založen: 6.5.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 2:56 pm    Předmět: Olaplex Citovat

Ahoj holky,čo hovoríte na relatívne novú vec OLAPLEX na vlasy? Vyskúšala to niektorá z vás? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 3:05 pm    Předmět: Citovat

Hm, nejdřív jsem četl ,,Blond Multiplier č.1", to by mi i dávalo smysl. Ale on je to ,,Olaplex BOND Multiplier č.1" - to jako znásobuje dluhopisy?

edit: Přesně jak jsem si myslel: ,,Pro profesionály: Nezapomeňte, že Olaplex Vám umožní pracovat na vlasech Vašeho klienta mnohem častěji, ale vlasy zůstanou nepoškozené." (A to ,,pro klienty" měli kecy, že ten přípravek č. 3 může prodloužit trvanlivost barvy. Ale už zapomněli zmínit, že ne v porovnání s normálem, ale v porovnání s používáním pouze jejich přípravků č. 1 a 2; bez té trojky...)

Aneb opět - reklama je pouze navoněná zdechlina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st září 23, 2015 12:20 pm    Předmět: Citovat

mrknite na videa typka Guy Tang /na youtube/ on to pouziva /reklamuje Very Happy / na 100% to nemoze fungovat tomu neverim, ale verim tomu, ze to ma nieco do seba Smile
u nas /CR, SR/ je zohnatelny eslabondexx na ktory som pocula ci citala iba chvaly
samozrejme, ze je to aj reklama o to pokoj Laughing niekto sa na tom pekne nabaluje, ale predpokladam, ze ozaj na tom nieco je Smile

video kde jedna zenska testuje 3 pripravky
https://www.youtube.com/watch?v=qRYs61ecq4k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2015 8:43 am    Předmět: Citovat

Teď jsem se o tom dozvěděla také, kamarádka kadeřnice o tom inzeruje na FB, že to provádí, vypadá to zajímavě, ale samozřejmě to není nejlevnější, cenu tam uvvádí od 8oo-2ooo..
Docela bych to brala, chtěla bych zesvětlit vlasy, aby mi na to lépe chytla henna a do normální chemické barvy se mi nechce..
Taky uvítám nějaké postřehy někoho, kdo tím prošel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2015 12:59 pm    Předmět: Citovat

Ja sa to chystam pouzit v nasledovnych 2 tyzdnoch Smile potrebujem odfarbit kusok tmavo farbenych vlasov na blond kvoli modrej farbe tak budem referovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lyta
8-20
8-20


Založen: 13.7.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2015 6:16 pm    Předmět: Citovat

Tak jak to dopadlo? Mám pěkně zničený konce (to je tak, když si v obchodě spletete na poličce peroxid 9 a 6), tak by mě zajímalo, jestli si to nechat příště odbarvit s tímhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2015 3:52 pm    Předmět: Citovat

tak som ho pouzila na odfarbenie /kvoli modremu ombre kt mam/ a s vlasmi sa mi nestalo vobec nic... lenze moje vlasy aj strasne vela znesu tak to neviem takto posudit :-/ a mam pocit, ze to odfarbenie nemalo taky silny ucinok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lyta
8-20
8-20


Založen: 13.7.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 10:18 am    Předmět: Citovat

Tak jsem to taky zkusila (dvakrát) a nezdá se mi, že bych po tom měla vlasy lepší nebo byly míň poškozený. Barvím cca 1x za 2 měsíce, z přírodní střední blond (pochcaná sláma) na blond světlou popelavou (moje vlasy mají tendenci chytat do žluta/rezava). Po olaplexu pořád stejný - bez kondicionéru a oleje se neobejdu, konce se stejně odlamují/třepí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WampCherry
0-7
0-7


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 11:17 pm    Předmět: Citovat

Já jsem byla u kadeřníka a ptala se, jestli Olaplex nabízí - chtěla jsem nabarvit odbarvené vlasy na nějakou studenější blond. Řekl, že ano a že se připlácí 400 Kč k celé proceduře. Když jsem se ho ptala, jestli je Olaplex nutný, tak řekl, že ne - že je to spíš pro paničky, kterým dělá dobře vědomí, že si dávají na vlasy Olaplex...
Dala jsem na něj a barvil bez Olaplexu. Možná jsem si ty 400 měla připlatit, protože mám teď na hlavě těžký chemlon, ale třeba by taky nemusel udělat vůbec nic...
Takže suma sumárum, žádnou domácí péči za 2000 nebo kolik to stojí bych si nekupovala. Pokud si ale necháš dělat melír nebo barvu se silnějším peroxidem, raději ten Olaplex zkus. Uškodit nemůže. A všelijaké regenerace pak vyjdou stejně mnohem dráž, pokud se ty vlasy vážně zničí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WampCherry
0-7
0-7


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 11:17 pm    Předmět: Citovat

Já jsem byla u kadeřníka a ptala se, jestli Olaplex nabízí - chtěla jsem nabarvit odbarvené vlasy na nějakou studenější blond. Řekl, že ano a že se připlácí 400 Kč k celé proceduře. Když jsem se ho ptala, jestli je Olaplex nutný, tak řekl, že ne - že je to spíš pro paničky, kterým dělá dobře vědomí, že si dávají na vlasy Olaplex...
Dala jsem na něj a barvil bez Olaplexu. Možná jsem si ty 400 měla připlatit, protože mám teď na hlavě těžký chemlon, ale třeba by taky nemusel udělat vůbec nic...
Takže suma sumárum, žádnou domácí péči za 2000 nebo kolik to stojí bych si nekupovala. Pokud si ale necháš dělat melír nebo barvu se silnějším peroxidem, raději ten Olaplex zkus. Uškodit nemůže. A všelijaké regenerace pak vyjdou stejně mnohem dráž, pokud se ty vlasy vážně zničí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.