Olaplex
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4bf5a84c0fd6a997bdd43e228951903fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 1:31 pm    Předmět: Citovat

ozyvam sa po dlhsej dobe Smile
ja som si este davnejsie zaobstarala nie olaplex, ale konkurencny produkt eslabondexx, vlasy som uz viackrat odfarbovala a je zo mna popolava blondina bez znacneho poskodenia vlasov, vlasom vzdy po odfarbovani s eslabonedxxom davam hydratacnu kuru, potom neskor nie vzdy dam masku na vlasy, priapdne kondicioner, proste myslim si, ze chemicky upravovane vlasy zvlast blond to jednoducho potrebuju

neviem ci to je vdaka tomuto produktu, ale mne sa fakt zda, ze mam vlasvy ovela menej poskodene ako ked som kedysi odfarbovala, uz som sa zbavila takmer vsetkych vlasov ktore kedysi boli cierne, to je jasne, ze ked ste mali uz predtym nejake poskodene vlasy, tak ako ja som mala, ze som si zmyslela, ze budem blond a potom zas cierna, tak to vsetko musi ist prec :/ uvidim casom do akej dlzky budem schopna byt blond bez znacneho poskodenia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WampCherry
0-7
0-7


Založen: 12.1.2016
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 2:07 pm    Předmět: Citovat

mortyška, tak to je super. O tomto produktu jsem ještě neslyšela. Jaký je rozdíl mezi ním a Olaplexem cenově?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 6:37 am    Předmět: Citovat

[quote="mortyška"]ozyvam sa po dlhsej dobe Smile
ja som si este davnejsie zaobstarala nie olaplex..

Já zas používám Ecoplex pro domácí použití, a musim říct že mám vlasy pevnější a trochu mi i urychlil růst, ty moje mrchy jinak rostou děsně pomalu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 10:54 am    Předmět: v Citovat

Moje kamarádka se nechala barvit Olaplexem a říkala, že je to supr, že má krásný vlasy a že je to úplně něco jiného. Já s tím zkušenosti nemám, ale našla jsem video https://www.youtube.com/watch?v=BzXjR0OBwrI Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyImagine
41-80
41-80


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2016 2:10 pm    Předmět: Citovat

holky, tak jdu na silvestra ráno ještě ke kadeřnici a mam nazrzlé vlasy (barvené) a chci blond... Bude to s olaplexem, tak jsem zvedavá a mam i trochu strach, mam svoje už dost poničené :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 11:11 pm    Předmět: Citovat

Já olaplex mám s melírem a bohužel rozdíl nevidím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marketka538
0-7
0-7


Založen: 22.3.2017
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st březen 22, 2017 9:36 pm    Předmět: olaplex je top! Citovat

Holky, na Olaplex už nedám dopustit! dlouhé roky jsem blond a mé vlasy mají za sebou i přechod z hnědé zpět na blond. Olaplex si nechávám dávat do barvy asi rok a vlasy jsou o 100% lepší. Není to už ten přesušený chemlon. Doporučuju zainvestovat pokud jdete do světlejších barev.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marketka538
0-7
0-7


Založen: 22.3.2017
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st březen 22, 2017 9:37 pm    Předmět: olaplex je top! Citovat

Holky, na Olaplex už nedám dopustit! dlouhé roky jsem blond a mé vlasy mají za sebou i přechod z hnědé zpět na blond. Olaplex si nechávám dávat do barvy asi rok a vlasy jsou o 100% lepší. Není to už ten přesušený chemlon. Doporučuju zainvestovat pokud jdete do světlejších barev.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 2:51 pm    Předmět: Citovat

Koukala jsem na Youtube a od Kate Wednesday je tam nové video o Olaplexu. Kupovala ho za cca 2500,- . Zajímavé video, tak třeba, koho by olaplex zajímal koukněte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.