Ehm... Pár otázek..

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=432a91d55c6dd656f11b40c126dedbb7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pospa.jos
0-7
0-7


Založen: 3.8.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 9:09 pm    Předmět: Ehm... Pár otázek.. Citovat

Zdravím Very Happy
Můžu vám sem hodit pár otázek? Vždycky mě zajímalo, jak se lidi o ty vlasy starají.. Chtěl jsem si je nechat narůst, teď je mám po ramena, no ale půjdu ke kadeřnikovi - hrozně mi to překáží, leze mi to do ksichtu a ještě by si mě lidi pletli s holkou Very Happy

1. Jak dlouhé vlasy máte? /po zadek, do půlky zad, atd. /
2. Jak často si je mejete?
3. Fenujete, či chodíte spát s mokrýma?
4. Váš nejoblíbenější účes?
5. Preferujete kartáč, nebo hřeben?
6. Jak často se češete?
7. Chodíte spát s rozpuštěnýma vlasama?
8. Nepřekážej vám někdy?
9. Vadí vám, když vám na vlasy sahá někdo cizí? (tím myslím třeba mě, kdybych si na vás chtěl vyzkoušet nějakej účes - i když já nezvládnu ani culík Very Happy)


Díky za odpovědi... Kdyby mě něco napadlo, tak to sem hodím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 10:34 pm    Předmět: Re: Ehm... Pár otázek.. Citovat

[quote="pospa.jos"]Zdravím Very Happy
Můžu vám sem hodit pár otázek? Vždycky mě zajímalo, jak se lidi o ty vlasy starají.. Chtěl jsem si je nechat narůst, teď je mám po ramena, no ale půjdu ke kadeřnikovi - hrozně mi to překáží, leze mi to do ksichtu a ještě by si mě lidi pletli s holkou Very Happy

Ahoj! Super dotazníček Laughing

1. Jak dlouhé vlasy máte? /po zadek, do půlky zad, atd. /
* do půlky zad - skoro - no po zásahu kadeřnice opětr dorůstám...
2. Jak často si je mejete?
* dle potřeby - a ta je momentálně asi jednou za dva až tři dny
3. Fenujete, či chodíte spát s mokrýma?
* nikdy nechodím spát s mokrýma, jelikož jsem náchylná na rýmečku!!!
(fénuju, popř. hlavně přes léto schnu na vzduchu)
4. Váš nejoblíbenější účes?
* Momenátlně vlasy v jehlicovém drdolu (přes léto) a jinak culík (na mě je momentálně pěkně úpravný, sluší mi víc, než rozpuštěné vlasy)
5. Preferujete kartáč, nebo hřeben?
* od jisté délky už jenom kančí kartáč, jinak mě všechno děsně tahá
6. Jak často se češete?
* několikrát denně,m pokud zpozoruju, že moje vlas vypadají jako neupravené roští
7. Chodíte spát s rozpuštěnýma vlasama?
* ano, od jisté délky (kolem pasu) už to nešlo, to už jsem chodila spát s copem
8. Nepřekážej vám někdy?
* překážení zabraňují dobře drdoly
9. Vadí vám, když vám na vlasy sahá někdo cizí? (tím myslím třeba mě, kdybych si na vás chtěl vyzkoušet nějakej účes - i když já nezvládnu ani culík Very Happy)
* spíš vadí, mě všechno děsně tahá, ale od svých synků bych se nechala!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 10:44 pm    Předmět: Citovat

Pokud je máš po ramena, tak je už můžeš (nebo brzo budeš moct) sepnout do culíku. To by mělo řešit všechny zmíněné problémy. (A kdyby si tě pořád měli plést s holkou, tak k tomu přidej i pár vousů a je po problému. Razz )
Jinak nechápu, jak ten úvod souvisí s otázkami, ale budiž. Mohlo by být užitečné mít porovnání na jednom místě:

1) Kudrnaté. Nenatažené po lopatky až do půli zad (záleží na momentálním nakroucení a taky jak dalece chceš počítat ty nejdelší osamocené prameny), natažené těsně nad zadek.

2) Ideálně každé 3 - 4 dny, prakticky je to spíš 5 - 6.

3) Nikdy nefénuju, přinejhorším jdu spát s mokrýma. Ale to jen výjimečně. Teď už schnou dost rychle, aby stihly uschnout před spaním.

4) Žádný Razz, nebo-li volně rozpuštěné.

5) Prsty a hřeben. Kartáč by byl pomalou a mučivou náhradou objetí hlavy strojkem...

6) Při a po každém mytí. (Při mytí základní rozčesání prsty, po mytí definitivní úprava hřebenem.)

7) Jasně.

8. Jen ve větru. A to ještě ke všemu prakticky jen při silnějším větru, který fouká přímo zezadu. (Jinak ty prameny natolik drží pohromadě, že vlasy přímo do ksichtu nepustí, příp. se snadno nechají odhodit na požadované místo.)

9) Od cizích vadí hodně, u kamarádů jsem schopný to strpět (tolik to nevadí, ale nadšením nejásám).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pospa.jos
0-7
0-7


Založen: 3.8.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 11:09 am    Předmět: Citovat

Dík. Very Happy Škoda, že se jsem nekouká vícero lidí... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 12:40 pm    Předmět: Citovat

Ale více lidí se sem určitě dívá, jen většina má takové otázky na talíři skoro denně Wink Navíc na své otázky najdeš odpovědi na našich profilech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pospa.jos
0-7
0-7


Založen: 3.8.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 3:46 pm    Předmět: Citovat

A jo, zase jsem se poučil Smile Nevěděl jsem, že na profilech máte něco jiného než na jiných fórech. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 5:02 pm    Předmět: Citovat

Jj, je to na profilech v záložce napravo od "Info" (pod "Vlasopéče") - anebo pak když rozklikneš "Péče" na hlavní liště, podvolba "Jak jdou na to členové"...

Ale v klidu, chce to chvilku, se tady zorientovat. Wink Vůbec nebylo špatné hodit to sem do fóra - je fajn si občas zrekapitulovat, jaký zvyk kdo má a co třeba zlepšit na vlastním pečování. Smile

Za sebe to vezmu stručně:

1. Mám vlasy po pás.
2. Momentálně myji 2x týdně.
3. Nefénuji, myji vlasy večer, ale než jdu spát, aspoň trochu proschnou.
4. Oblíbený účes je obyčejné sepnutí předních pramenů skřipcem dozadu.
5. Kartáč!
6. Češu, když si vzpomenu. Obvykle jen 1x za 2 dny.
7. Spím v copu.
8. Ano, vlasy mi překážejí skoro pořád. Ale když mě čeká sport, práce, nebo jiná náročnější aktivita, drdol je ideální prevence. Smile
9. Sahání na vlasy snesu jen od nejbližších lidí. U kadeřnice dost trpím (ale naštěstí jen párkrát do roka.)

Bylo zajímavé přečíst si Tvé postřehy, i ty od Portose a Karlí...

Tak tedy, vítej u nás a snad se Ti na Dv bude líbit. Wink
A.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.