šampony pro muže s kofeinem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e51b249f49b25f1c56d66929ca27c71Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Manicek
0-7
0-7


Založen: 31.1.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so září 05, 2015 9:23 pm    Předmět: šampony pro muže s kofeinem Citovat

Ahoj chtela jsem se zeptat jaky mate nazor na pouzivani samponu s kofeinem pro muze? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: so září 05, 2015 9:59 pm    Předmět: Re: samony pro mute s kofeinem Citovat

Manicek napsal:
Ahoj chtela jsem se zeptat jaky mate nazor na pouzivani samponu s kofeinem pro muze? Rolling Eyes

ahojky! Pokud máš manžela či přítele s ustupujícím čelem a doufáte v zázrak, tak za "nás" ti můžu říct jediné: pleš je sexy!!! Laughing Nevím, jestli někomu zachránil šampón s kofeinem kštici, v případě mého manžela jsme žádný pozitivní efekt nezaznamenali...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manicek
0-7
0-7


Založen: 31.1.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so září 05, 2015 10:05 pm    Předmět: Citovat

Asi jsem to spatne napsala. Myslela jsem pouzivani muzskych samponu s kofeinem zenou..jako jestli se neco stane kdyz ho budu pouzivat ja. Very Happy pritel vlasy ma. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2015 11:58 am    Předmět: Citovat

Nic se nestane! Mám pocit, že šampony pro muže většinou víc pění, mají osvěžující vůně a kratší složení. Klidně bych si nějaký koupila. A co se týká kofeinu ve složení, snad to nebude "kofein ženám škodlivý". Laughing
Který máš na mysli? Vím, že je dělá Nivea, Alverde a Alpecin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manicek
0-7
0-7


Založen: 31.1.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2015 12:13 pm    Předmět: Citovat

Konkretne nemam na mysli zadny, jen jestli neni v samponech neco co by chybela zenam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2015 1:47 pm    Předmět: Citovat

Manicek napsal:
Asi jsem to spatne napsala. Myslela jsem pouzivani muzskych samponu s kofeinem zenou..jako jestli se neco stane kdyz ho budu pouzivat ja. Very Happy pritel vlasy ma. Very Happy


Používala jsem dlouho Alpecin s kofeinem ( pro muže) a je to stejné jako třeba Plantur 39 ( taktež s kofeinem - ale pro ženy)

Diskuze je zde:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=789&postdays=0&postorder=asc&start=210
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.