INDULONA na vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5d52f210e5da4b88de77db58cca19950Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rafkette
8-20
8-20


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 10:44 pm    Předmět: INDULONA na vlasy Citovat

Chtěla bych vám něco říct o bezvadném krému na ruce, zvaném indulona, který je ovšem použitelný i na vlasy !
Kamarádka mi po dobu 1 týdne žehlila každý den vlasy, až z krásně lesklých a zdravých vlasů přešly k suchým vláskům Crying or Very sad tak jsme si řekla, že zkusím použít něco, co není tak typické, rozhodla jsem se pro indulonu. V drogerii jsme si vybírala mezi indulonami, až jsem si nakonec vybrala OLIVOVOU INDULONU , jen co jsme přišla domů, musela jsem ji ozkoušet. Napatlala jsem si na vlasy, nechala jsem ji na nich asi 2-3 hod a pořádně smyla vodou. Byla jsme překvapena, indulonka mi je hezky hydratovala a dala jim zase krásný lesk. Razz Rolling Eyes Very Happy
Nejlepší na tom je, že neobsahuje žádné silikony a ničeho se nemusíte bát ( ale na vlasy jsou nejlepší modrá a olivová, jinou bych asi nedoporučovala,prtž tyhle maj v sobě všechno Wink ) Na hydrataci je nejlepší Olivová, ale pokud máte Roztřepené konečky použijte Modrou indulonu, má totiž vysoký promašťující účinek ( lepši ji použít opravdu jen na konečky). Pokud je nemáte roztřepené bohatě postačí olivová na celou délku vlasů Smile
Hodně úspěchů s vlásky a ať vám hezky rostou Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 10:52 am    Předmět: v Citovat

Ahoj, to je zajímavé, to sem taky nekde četla, že si nekdo dával na vlasy to co na ruce a vlasy se mu spravily Smile ale me by tohle nepomohlo, ale jinak zajímavej tip Wink Tak at se ti vede s vláskami Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elionora
0-7
0-7


Založen: 3.2.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

zkusim tu modrou na ty konecky. i v tomhle pripade plati smyt po trech hodinach??? nechci aby mi ty vlasy slezly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 1:07 pm    Předmět: Citovat

Já zkusím tu olivovou,ale na cele vlasy radsi nee Laughing no a nevim jestli to tam vydrzim mit tak dlouho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elionora
0-7
0-7


Založen: 3.2.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 2:06 pm    Předmět: Citovat

celkem to pomohlo! uz sem byla zoufala protoze strihat se mi fakt nechtelo Very Happy. jak casto muzu aplikovat tuhle ´kuru´?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
icelemon
21-40
21-40


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 2:28 pm    Předmět: Jejda, to je zajímavé Citovat

To jsem ještě neslyšela, ale zkusím to to také. Olivovou nebo měsíčkovou, mám právě dilema, jestli konečky ušmiknout, nebo ještě chvíli počkat - není to tak hrozné, ale nyní v zimě občas vlasy fenuji, aby rychleji uschly, tak trochu ty konečky trpí... A ke kadeřnici já nerada... raději... A ještě tu mám od lorealu takový jemnoulinký denní krém - šup s ním na konečky Smile Uvidíme, jak ta kůra zabere!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 2:53 pm    Předmět: Citovat

indulonou, jakou koliv, se celkem dobře leští bleskovka... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
icelemon
21-40
21-40


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
indulonou, jakou koliv, se celkem dobře leští bleskovka... Wink Laughing


A boty taky...když jsem jezdila na vandry, nedala jsem na modrou indulonu dopustit moje kanady si chrochtaly blahem... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rafkette
8-20
8-20


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

Elionora napsal:
celkem to pomohlo! uz sem byla zoufala protoze strihat se mi fakt nechtelo Very Happy. jak casto muzu aplikovat tuhle ´kuru´?
Jak často budeš chtít Very Happy A dloho to tam můžeš mít taky jak se ti zachce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

jee, tak na celou hlavu jsem ji jeste nezkousela, to musim napravit Very Happy A davate ji na suche vlasy nebo na navlcene ci mokre?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.