Dorůstací účes/úprava pro muže

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd0c509e73281ae04971f80ab452d61fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dominus
0-7
0-7


Založen: 26.9.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 8:18 am    Předmět: Dorůstací účes/úprava pro muže Citovat

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně dorůstání krátkých vlasů na dlouhé. Jednou už jsem si touto fází prošel, takže trochu vím co to obnáší, ale v současné době potřebuji někoho - nejspíše kadeřnici (?) - kdo mě provede dorůstající etapou, bez zbytečných řečí o "maskulinitě krátkých sestřihů", prostříhávání, apod., ale hlavně mi bude schopen/schopna vytvořit z dorůstajících vlasů i nějaký účes... Jde o to, že pracuji a budu pracovat s lidmi, a potřebuji trochu "vypadat", než se dostanu na délku umožňující užití alespoň gumičky na sepnutí vlasů (a sponky jsou pro mě noční můra Very Happy )... Dotyčná osoba by se měla vyskytovat ideálně v Brně, okolí Brna, případně v Olomouci. Předem děkuji za odpověď, Dominik Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 11:30 am    Předmět: Citovat

Zkus se podívat do tohohle vlákna, třeba něco zajímavého najdeš:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=380022
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.