Tělové oleje, másla, krémy atd.
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=43c5164db778a3f7b1572a416274f1b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 1:26 pm    Předmět: Tělové oleje, másla, krémy atd. Citovat

Používáte krémy nebo spíše oleje?
Já jenom oleje, nevlastním doma jediný krém, a proto bych se chtěla zeptat, jestli nevíte o nějakém lehkém hydratačním krému, který by mi třeba nevytvořil na obličeji mastný film...mám suchou kůži a všechny krémy mi toto dělají. Jako kdybych měla na obličeji masku.
Proto používám spíše pleťové oleje. Zatím mám odzkoušené oleje od Salus, na tělo Alverde, ty se dají ale mazat i na obličej. Máte někdo vyzkoušené jiné značky? - třeba Nobilis Tilia, nebo Eoné? Nebo Hádek?
A co Naděje? Zkoušeli jste někdo jejich oleje?
A co tělová másla?

Budu ráda za každý příspěvek o zkušenostech s těmito výrobky - chystám se na větší nákupy a nechci to kupovat naslepo.
Díky moc za tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Mám zkušenost pouze s Hádkem - měla jsem od něj regenerační olej Dianta. Na léto byl tento olej fajn, v zimě jsem používala Hádkuv krém Dianta.
Mám pleť smíšenou a zdá se mi, že oleje ji docela vysušují. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Takze ja mam take pouze oleje.Ne oblicej oleje od salus a na telo sem mela biobalzam s ruzi a oboji si nemuzu vynachvalit.Jen ten biobalzam sel do penez,protoze se to male baleni rychle spotrebovalo(do mesice).Tak sem hledala,aleternativu a nalakal me kokosak s pridavky kvetin od riju(je to kosmetika z fuji a jsou to prakticky hlavne kokosove oleje)Koupila sem si malou lahvicku s pridavkam kvetiny frangipani(nadherne a cely den voni)a nemuzu si ji vynachvalit(stala 155kc)zkusila sem ho i na konecky vlasu a i na oblicej a prijde mi uzasne univerzalni,tak planuju koupit velkou lahev za 350kc a budu mit vystarano na telo,vlasy i oblicej Very Happy uz se nemuzu dockat.stranky maji myslim www.pacifika.cz
doporucuju aspon zkusit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Ja ted mela vzorek teloveho oleje Extrvaganja a ten byl uzasny! Fakt doporucuju Smile, urcite si nekdy koupim plne baleni, pritel mi tim masiroval zada a olej se nadherne vsakl a hral Twisted Evil .
Jinak mam ruzovy biobalzam Saloos, ale ten pouzivam jen lokalne na nejaka sussi mista.
Mela jsem telovou emulzi Alverde, ale ta mi nesedla konzistenci ani vuni.
Driv ruzna mleka, ale oleje mi sednou daleko lepe a podle meho nazoru se s nimi i lepe pracuje.

Na oblicej pouze obcas pouziji regeneracni olej Salus Avenia, je moc prijemny, ale u me ne na kazdodenni pouziti, na noc mam ted Ryor krem z cervenych hroznu a na den krem Avene pro citlivou plet, kt ted stridam s Vichy, kterouzto znacku jsem driv nemusela, ale jejich Oligo 25 je jak delany pro mou plet na miru Embarassed .

Plet mam smisenou, ale Avene muzu doporucitm, maji verze i pro sussi plet.

Nicmene asi budou testovane a jsou docela drahe.


Kamaradka si nemuze vynachvalit pletovy mandlovy krem Weleda, kt hodlam vyzkouset priste Smile. Ten je drahej taky Very Happy.

Ta Extravaganja bude mit i pletove kremy Smile.

edit:
maji:
http://happyhemp.cz/36-Extravaganja-pletovy-krem-50ml.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

Extravaganja? Fakt? Já kdesi četla, že prý tyto oleje nic moc, a hele! Shocked
Ono je to jinak Very Happy
Ten Ryor krém z hroznů používá mamka, ona je vůbec na Ryor zatížená, a že prý je dobrý. Mě nesedl zatím žádný krém, tak nevím...ani žádně tělové emulze.
Jenom olej.

Ten kokosový olej, co radila vílka, vypadá dobře.
A vílko, ten olej má jakou vůni? Frangipani či co - to má být ta gardénie, jak píšou na těch jejich stránkách?
Anebo plumerie? Shocked
Teď nevím, která ta květina to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 3:07 pm    Předmět: Citovat

Já se teda mažu něčím docela často, ale žádný olej jsem ještě nezkoušela... Nejradši mám tělové krémy, u mlék mi vadí že jsou moc tekuté, takže nevim nevim, jak bych to dělala s tím olejem.
Jak se tím natíráte? Vylijete na ruku a rozetřete? A nestéká to moc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 4:34 pm    Předmět: Citovat

Normálně kápnu na ruku, ono toho oleje nemusí být moc, většinou stačí maličko...a pak mažu.
A nejlepší je mazat to na vlhkou kůži, třeba po sprchování, rychle se to vsákne.
Vůbec nestéká, ale musí se s tím přiměřeně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 4:39 pm    Předmět: Citovat

taky jsem olej jeste nikdy nepouzila-prez leto jsem pouzivala telovy krem od Dermacolu ktery po pravidelnem uzivani dodal pokozce tmavsi barvu a jako bonus zabranuje celulitide a ma nadhernou broskvovou vuni, jinak me hodne lak zkusit telove maslo...me stejne to patlani vydrzi tak 3 tydny a pak se na to vykaslu, ale zacala jsem si poradne cistit plet a pravidelne ji mazu stahujicimi kremy-mam rozsirene pory a casto se usazuji-uz jsem to opravdu pravidelne vydrzela mesic a zadnou zmenu jsem nevypozoravala, tak jsem z toho otravena, takze kdyby jste meli nejaky trik jak na cistou plet dejte vedet:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

Des frangipani je zaroven plumerie a je to vazne skvela vune.)ale pry to pro citlive na vune muze byt bolehlav,ale nam to vyhovuje-a voni vazne cely den,nadhera Wink

jo a k´tomu davkovani oleju,ja si malinko splouchnu do dlane,ale nekdy mi ruka ujede a mela sem problemy naucit se davkovat Embarassed ale ted nic jineho(jen jeste to bambucke maslomale ta moje sucha kuze ma opravdu spotrebu,takze to se mi prodrazi(je asi lepsi to lokalni uziti jako to dela brett)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

No já mám právě taky docela spotřebu, mažu se téměř denně, takže se mi nechce kupovat nějaké drahé krémy. Oblíbila jsem si Baleu-levná, velké balení a velký výběr. Ale přírodního na tom asi nic není, takže mezi vás zas tak nezapadám Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.