Tělové oleje, másla, krémy atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb317abf351a2b5c55b8c3bc825b9c19Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 1:46 pm    Předmět: Citovat

Já mažu nohy každý den, na zbytku těla tak suchá nejsem. Když pominu ruce, tkeré mažu tak stokrát denně Smile Používám jak oleje, tak mléka. teď mi třeba od vánoc vydržela velká pixla tělového másla alverde, s tím jsem byla dost spokojená
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 1:47 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že je potřeba všechno dělat s mírou. Já teď na jaře mám taky sušší pleť i ruce a nohy. Mažu tak přiměřeně, jednou za 2 až 3 dny. Ale nevymýšlím žádné krémy. Mažu se hned po koupání na vlhkou pokožku buď panenským olivovým olejem nebo kokosovým tukem/olejem (v Bille ho maj za 199, 500ml, v biokvalitě, a opravdu dobrý - je i na jídlo), také mandlový je dobrý. Občas to po namazání ještě trochu navlhčim vodou, aby se to lépe vsáklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 1:55 pm    Předmět: Citovat

No já nevím, mě se celkově spíš osvědčilo extra nemazat, než mazat. A to jsem atopik, ruce, nohy s ekzémem. Ale když není v nějaké akutní fázi a je to jen suchá kůže nebo už jen fleky po ekzému, tak mažu jen po koupání/mytí... Mimo tohle se prostě nemažu.
(Možná si budete myslet, že jsem čunče, ale nemyji se každý den, pokud samozřejmě nejsem nějak upocená nebo tak..)
Přijde mi, že ta kůže se prostě naučila fungovat sama... A navíc na ni potom neplácám kdovíco, na co může taky reagovat podrážděně nebo prostě špatně...
Jako jo, nemám hladké ruce a nohy a kůži jako z reklamy na tělové mléko (ale to s flekatou atopickou kůži ani nečekám), ale ani nijak nepne a je prostě v pohodě Wink Samozřejmě, když mám problémy, tak mažu...
Jen jsem chtěla napsat názor člověka, co nemá kůži úplně zdravou - a i přesto se mi osědčilo se nemazat jako divá. Samozřejmě záleží na každém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

no, já se mažu, když mám čas a chce se mi Laughing Když jsem večer unavená, tak většinou jediné, co se mi chce po sprše dělat je obléct se do pyžama a spát, takže na nějaké mazání kašlu. Takže ve výsledku mažu tak 2-3x týdně Laughing A pak ještě po holení, to mažu vždycky, nebo když se koupu nebo hodně dlouho sprchuju, že jsem potom taková rozmočená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:52 pm    Předmět: Citovat

Taky nějak extra nemažu - většinou jen po holení, nebo nějakém delším koupání. Jindy si většinou nevzpomenu. Wink Nepozoruji, že by to bylo na škodu... Sice mám sklony k sušší pleti, ale vysloveně přesušenou ji nikdy nemívám, takže tak dvakrát do týdne to mazání podle mě stačí. Používám oleje (mandlový, olivový) a alverďácké máslo, roztírám na vlhkou pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 8:18 am    Předmět: Citovat

Ja sa mazem po kazdom sprchovani - uz je to moja bezna rutina. Bud olejom este v sprche na mokru pokozku, alebo bezne - telove mlieka a masla minam ako na beziacom pase. Mam velmi suchu pokozku ani nie je velmi pevna a mam pocit, ze to mazanie pomaha. A aj tak sa mi telo pocas celeho dna znovu "vyschne". Mohla by som sa mazat kazdu hodinu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

Já taky mažu dost často, každý večer po sprše, jsem úplně vysušená. Spotřebu olejů a ostatních mazátek mám taky dost velkou, ale tak zas všechno spotřebuju až do dna a aspoň mi nic nestačí projít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 11:41 am    Předmět: Citovat

já doporučuju Tělové máslo od Alverde, stojí cca 100kč / 200ml tuším a je skvělé na hodně suchou až atopickou pokožku! Wink
a z lékárenských Altermed Leciderm - neobsahuje žádné věci typu paraffinum liquidum, jen oleje, panthenol apod. takže fakt pecka!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

Ja neodolala vzorku s verbenou a uz tyden ho uspesne patlam na konce vlasu. No jak ty si pomlaskavaji ... ! Kam se hrabou silikony (ale jooo, kombinuju to s nima, ale samy o sobe Laughing).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 12:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já na atopák a suchou pleť používala Excipial U Lipolotio, sežene se to v lékárně, 200 ml stojí kolem 100,-. Obsahuje i 4% urey. Mě to příjemně vonělo a používala jsem to občas i na obličej, krásně to zvlhčilo, ale necítila jsem se mastná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.