Tělové oleje, másla, krémy atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a02203c5108e0cd96c03edb224957800Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

Jojo, na atop.ekzém je makadamiové máslo skvělé, souhlasím i s Excipialem Lipolotio. Určitě obojí doporučuju k vyzkoušení.

Kupodivu mi i sedlo tělové mléko Garnier 7Days s bambuckým máslem, dostala jsem ho a myslela si, že ho budu moct rovnou někomu dát, ale nijak mě nesvědí ani nedráždí a je dobré na rychlé namazání, když člověk nechce čekat půl dne, než se něco vsákne. A fakt se mi zdá, že ta hydratace i chvíli vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

já teda Excipial používala, ale nelíbí se mi že obsahuje paraffinum liquidum, zas tak super nebylo (v porovnání s Lecidermem).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 3:07 pm    Předmět: Citovat

mojimi naj su uz roky oleje od Alverde: Ruzovy s rakytnikom a citrusovy proti celulitide a modry krem a telove mlieko Nivea, dost mi vonia aj telovy olej od Nuxe - velmi zenska vona:

http://www.cloud10beauty.com/media/catalog/product/cache/1/image/300x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/n/u/nuxe-body-oil-50ml.jpg

kupila som si mandlovy olej L´occitane, ale ta vona je tak vyrazna, ze sa mi prestala pacit - skratka je to prilis a je umela...Navyse ten olej je nehorazne drahy... Exclamation
fajn je tiez cisto prirodny kokosovy olej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 7:27 pm    Předmět: Citovat

Potřebovala bych poradit. Mám velmi suchou pokožku na lýtkách a stehnech, ale jinde na těle mám pokožku v pohodě (teda, tvoří se mi občas pupínky na ramenou, ale kůže mastná není). Co byste mi doporučili hlavně na ty suché nožky? Vyzkoušela jsem toho víc, ale nikdy mi to moc nepomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 8:37 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Potřebovala bych poradit. Mám velmi suchou pokožku na lýtkách a stehnech, ale jinde na těle mám pokožku v pohodě (teda, tvoří se mi občas pupínky na ramenou, ale kůže mastná není). Co byste mi doporučili hlavně na ty suché nožky? Vyzkoušela jsem toho víc, ale nikdy mi to moc nepomohlo.


Ja si po sprse davam na mokrou pokozku detsky olej, v lete to klidne nechavam tak, jen trosku poklepu at to nekape, v zime lehce poklepu, at to prosusim, pomaha to. Jinak muzu velice doporucit z lekarny Linola Fett Olbad, to promasti pokozku na par dni. Da se pouzit do sprchy, ja to davala i do vany Smile Me sedl sprchac od Isany s mlecnymi proteiny, ten fakt hydratoval, ted mam Baleu s ureou - ta pomaha obecne na suchou pokozku. Preju hodne stesti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 10:16 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Potřebovala bych poradit. Mám velmi suchou pokožku na lýtkách a stehnech, ale jinde na těle mám pokožku v pohodě (teda, tvoří se mi občas pupínky na ramenou, ale kůže mastná není). Co byste mi doporučili hlavně na ty suché nožky? Vyzkoušela jsem toho víc, ale nikdy mi to moc nepomohlo.


Alverde máslo vždycky po sprchování (na vlhkou/mokrou pokožku). Třeba makadamiové nebo ten žlutý meloun Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: st říjen 23, 2013 8:21 am    Předmět: Citovat

Holky děkuju moc, vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 9:13 am    Předmět: Citovat

Mám takový specifický dotaz Smile potřebovala bych poradit s krémem na ruce, vyzkoušela jsem jich pěknou řádku z přírodní kosmetiky, ale mám vždy problém, že po namazání se mi více potí dlaně a pokožka vylučuje směsici vody a krému což není zrovna moc příjemné...
Jediný krém, po kterém se mi toto neděje je měsíčková Indulona, ale moc se mi nelíbí složení, ale už jsem byla z toho zoufalá.
Máte nějaký tip na krém, který toto nedělá? Nejlépe přírodní s měsíčkem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 9:24 am    Předmět: Citovat

Heather napsal:
Mám takový specifický dotaz Smile potřebovala bych poradit s krémem na ruce, vyzkoušela jsem jich pěknou řádku z přírodní kosmetiky, ale mám vždy problém, že po namazání se mi více potí dlaně a pokožka vylučuje směsici vody a krému což není zrovna moc příjemné...


To mi zní povědomě. Wink Taky ten pocit nemám ráda...
Osobně si dost chválím krém od Alterry, který -i když je pro suchou pokožku- se pěkně vstřebává a člověk po chvilince ani neví, že ho nanesl. Odpadá tedy to pocení a umaštěný pocit na rukou... Složení je přírodní, ale jde o granátové jablko a aloe vera, ne o měsíček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 9:50 am    Předmět: Citovat

mi se taky ten alteří osvědčil - hlavně poměr cena/výkon, stačí ho fakt málo, takže když se to přežene, hůř se mi vstřebává... ale s pocením dlaní nemám problém, tak v tomto nemůžu referovat....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.