Proč je (není?) péče o dlouhé vlasy tak náročná?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e4a5ce37e9bdb70b7bd37a91630368ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2006 1:06 pm    Předmět: Proč je (není?) péče o dlouhé vlasy tak náročná? Citovat

CHci mít dlouhé vlasy asi 4 roky,kdy jsem měla na ježka a pořád je mam kousek pod ramena...proč je to tak náročné?Když se češu tak se mě vlasy vytrhávají jak se správně vlasy češou?To mi nikdo nikde neřekl?<BR><br>Nebo jak docílit toho mít vlasy dlouhé v lesklé?
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 4:23 pm    Předmět: Re: Proč je péče o dlouhé vlasy tak náročná? Citovat

Sandy napsal:
CHci mít dlouhé vlasy asi 4 roky,kdy jsem měla na ježka a pořád je mam kousek pod ramena...proč je to tak náročné?Když se češu tak se mě vlasy vytrhávají jak se správně vlasy češou?To mi nikdo nikde neřekl?

Nebo jak docílit toho mít vlasy dlouhé v lesklé?




AHoj Sandy, zmiňuješ hned několik důležitých věcí Smile Celkově si myslím, že to musí být náročné, protože všechny hezké věci "něco stojí"... Těch tipů je pár, každé vlasy potřebují něco jiného. Podívej se tu po našem serveru a eventuálně hoď konkrétní dotaz, uvidíš, že Ti časem někdo odpoví.



Co se týče hřebenů: ano, to se neví, ale spousta hřebenů vlasy ničí. Někdy je lepší kartáč, někdy hřeben. Když kartáč, tak určitě ne z nylonových drátků! Ty ničí strukturu vlasu, takže se pak lámou. Nejlepší je ze štětin. Bývají drahé, ale ber to jako investici do toho, že nebudeš muset mít starost s polámanými vlasy, které pak porostou.



Kartáč je dobrý, pokud máš vlasy spíš mastnější - roznáší maz po celé délce vlasu. Dá se to docílit i použitím přírodních olejíků - z kokosu, jojoby, a tak. Zase to chce hodně experimentovat, každý tip vlasu potřebuje trochu jiný olejík.



Spousta věcí.... ale hele, ale je to v zásadě zábavná práce, ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 10:40 am    Předmět: Citovat

Kartáč na vlasy spíš suché, ne, Adminku? Wink Jinak bychom si je ještě přimaš?ovaly.
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po leden 01, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

já si myslím, že péče o dlouhé vlasy je jednodušší než krátké. Ty se musí pořád gelovat a kdoví co... Dlouhé stačí zaplest do copu. teda nemám vlasy pod zadek, tak nevím, ale tak do té poloviny zad určitě. Těžší je péče možná v tom, že se dlouhý vlasy třepí a lámou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

K tomu česání - česat postupně, nezačínat od hlavy, ale od konečků, a česat pramen po prameni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
já si myslím, že péče o dlouhé vlasy je jednodušší než krátké. Ty se musí pořád gelovat a kdoví co... Dlouhé stačí zaplest do copu. teda nemám vlasy pod zadek, tak nevím, ale tak do té poloviny zad určitě. Těžší je péče možná v tom, že se dlouhý vlasy třepí a lámou.


to je asi věc názoru, nyní budu velký kacíř.... Embarassed Embarassed jedna má známá má , co ji znám ( 5let ), vlasy stále na 1,5cm ježka.... když jsem se ptal proč to tak nosí, tak mi odpověděla, že s tím nemá žádnou práci, ježoura umeje, ručníkem vysuší a je hned i učesaná.... Embarassed Embarassed Wink
Velice se omlouvám za tento příspěvek, ale v tomto případě je údržba krátkých vlasů asi jednodušší...... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Ale zas člověk vypadá pořád stejně a aby nevypadal, tak to chce sestřih a pěkně fénovat nebo třeba ulíznou, nebo jindy zasponkovat. Navíc s ježkem mi ženská už moc žensky nepřipadá, takže s nějakou kratší deší délkou už je práce až stydno Smile alespoň si to myslímSmile dlouhé vlasy můžeš mít každý den jinak a s trochou praxe ti to netrvá ani pět minut, nebo když se jen rozčešeš a jdeš s rozpuštěnými...nebo je třeba vůbec česat nemusíš a každej houby pozná Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:30 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
dlouhé vlasy ...nebo je třeba vůbec česat nemusíš a každej houby pozná Laughing Wink


Tak tohle dostkráte praktikovala má žena... Wink stávalo se, že jsme šli v sobotu k našim a v půli cesty si vzpomněla, že se ten den ještě nečesala... a je pravdou, že to skoro nikdo nepoznal.... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

Laughing to mi něco připomíná - když se učešu tak mi přítel řekne, že jsem nějáká rozcuchaná a když ne, tak mi to pochválí, někdy jsem z toho opravdu jelen Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Ale zas člověk vypadá pořád stejně a aby nevypadal, tak to chce sestřih a pěkně fénovat nebo třeba ulíznou, nebo jindy zasponkovat. Navíc s ježkem mi ženská už moc žensky nepřipadá, takže s nějakou kratší deší délkou už je práce až stydno Smile alespoň si to myslímSmile dlouhé vlasy můžeš mít každý den jinak a s trochou praxe ti to netrvá ani pět minut, nebo když se jen rozčešeš a jdeš s rozpuštěnými...nebo je třeba vůbec česat nemusíš a každej houby pozná Laughing Wink


No vidis, ja mam kamaradku, ktera ma kratoulinkeho jezecka a vypada podle me neznouce, krehonce, zensky, sexy....
a necesani---- jasne, cesat netreba!!!! dokud ty dredy nejsou videt uz i pouhym okem:-)))


Naposledy upravil Nika dne pá leden 05, 2007 10:59 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.