Extrémně mastné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c77c2df6a25fa0a5dad27d57a416d64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, krátce používám lávovou zem a zdá se, že se mi vlasy mastí míň celkově lépe vypadají. Dá se koupit např. od Logony, Sanollu, Urtekramu či Tautropfen.
Já jsem moc spokojená s Logonou - míchám si to do krabičky dopředu a přidávám tam pár kapek levandulového oleje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mini
0-7
0-7


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 6:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všichni...
Na mastné vlasy bych Vám doporučila zábal z kefíru. Hlavu si potom na půl hodky zabalte do ručníku. Potom si stačí umýt vlásky šamponem určeným na mastné vlasy. A jako bonus vlasy opláchnout kyselou vodou. Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

A co delat s vlasy,ktery se hodne masti ale konecky jsou presto suchy,trepici a jeste k tomu se ty vlasy porad krepati????zrovna nekde hledam nejakej anti-frizz serum ale porad nevim kdeJa mam vlastne 3 problemy v jednom.Ty mastny vlasy by mi ani tak nevadily ale co delat kdyz se porad krepati???nevite nekdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Ahoj, krátce používám lávovou zem a zdá se, že se mi vlasy mastí míň celkově lépe vypadají. Dá se koupit např. od Logony, Sanollu, Urtekramu či Tautropfen.
Já jsem moc spokojená s Logonou - míchám si to do krabičky dopředu a přidávám tam pár kapek levandulového oleje.



Me se vlasy prakticky nemasti,ale o te lavove zemi jsemuz cetla a docela dost me to laka,nemela bys k tomu blizsi info prosim? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 3:50 pm    Předmět: Citovat

Lučnívílo, nevím, co bys konkrétně chtěla slyšet, ale zkusím napsat tak nějak golbálně o jejím pooužití, ju? Wink
Mám Logonu, je to takový jemný, spíše tmavý prášek, může se použít nejen na vlasy, ale i na mytí těla (ale špatně se oplachuje, po jediném vyzkoušení jsem to vzdala) a obličeje. Smíchá se s teplou vodou na "příjemnou konzistenci" - prostě se umíchá takové blátíčko Smile (i barevně to odpovídá), má se nechat chvilku odstát a může se použít. Já si ji míchám do krabičky po gumě na vlasy, je to vždy na několik umytí, přidávám cca 3 kapky levandulového oleje (kvůli desinfekci, ale hlavně mám moc ráda jeho vůni), pokud máš vlasy spíše suché, můžeš přidat trošku nějakého rostlinného oleje (nejlépe lisovaného zastudena), příp. i med (zkušenost ale nemám ani s jedním). Naneseš, vmasíruješ (samozřejmě nepění), necháš chvilku působit a důkladně spláchneš, až teče čistá voda. Může se stát, že budeš mít koupelnu zastříkanou hnědými kapkami, ale dá se to krásně umýt (pokud zrovna nepostříkáš omítku jako já Laughing ). Mám vlnité vlasy a připadá mi, že jsou takové pevnější, zdají se mi i zdravější (snad se to víc pozná po delším používání) a lépe drží tvar.
Pokud bys měla ještě nějaké otázky, ptej se, pokud to bude v mých silách, odpovím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 12:20 pm    Předmět: Citovat

to zni vazne skvele,akorat skoda ze se to spatne splachuje z tela.No spinavejsi vana nez po henne uz stejne byt nemuze Laughing A myslis,ze by se to mohlo pouzivat i kdyz si davam na vlasy hennu?Jako myslim splachnout hennu(protoze tam je sampon nutny pro dobre umyti).a nemas z toho sussi konecky?Akolik by se odhadem melo pridat oleje,juuu ja mam otazek,ale me to docela laka,ale mam z toho malinko obavy,protoze sem zas od dost lidi slysel negativni ohlasy. Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 12:28 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
to zni vazne skvele,akorat skoda ze se to spatne splachuje z tela.No spinavejsi vana nez po henne uz stejne byt nemuze Laughing A myslis,ze by se to mohlo pouzivat i kdyz si davam na vlasy hennu?Jako myslim splachnout hennu(protoze tam je sampon nutny pro dobre umyti).a nemas z toho sussi konecky?Akolik by se odhadem melo pridat oleje,juuu ja mam otazek,ale me to docela laka,ale mam z toho malinko obavy,protoze sem zas od dost lidi slysel negativni ohlasy. Shocked Very Happy

A jde ta vana po henně umýt?Nerada bych našim zničila koupelnu Rolling Eyes Teď ten barák dostavěl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Vílko , taky jsem uvažovala nad splachováním henny lávou (na hennu se chystám příští týden), ale představa smývání jednoho bahna druhým mě spíše pobavila, než že by mi připadla reálná. Ale můžeš být průkopnice a vyzkoušet to Very Happy Mám sklon k sušším konečkům "od přírody" (vlnité vlasy, no; ale od té doby, co se nečešu, to je lepší) a řekla bych, že jsou pořád stejné, že je láva nevysušuje nějak víc. S olejem zkušenost nemám, mám z něj trochu respekt (a taky nemám doma olej lisovaný zastudena - rafinovaný olivový by asi nebyl to pravé Laughing ). Co negativního jsi o ní slyšela? Question

Denynko, samozřejmě, že jde henna umýt! "Začerstva" ji krásně spláchneš vodou, a pokud Ti tam zůstane někde zaschlá, dá se seškrábnout nebo očistit běžným prostředkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Herminko me ta predstava taky pobavila,ale napadlo me to no,kdyz to nahrazuje sampon Embarassed Laughing No negativniho sem cetla dost,hlavne na strankach biosfery,ze to nejde umyt a vlasy jsou po tom nehezke a suche. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Každé vlasy jsou holt jiné Wink Ale mám takový dojem, že na Biosféře byly tak 2 negativní ohlasy ze 7, což není tak hrozné (no, je to skoro třetina, že Embarassed, a já jsem osmá s kladným hodnocením Wink). Jinak Biosféra má i 50 g vzorek (od Sanollu). Ale četla jsem negativní názor na Urtekram, prý to není prášek, ale takové "kusy hlíny", se kterými se špatně pracuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.