Extrémně mastné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0386d66727da7662e0e5885e8eff78ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

herminko jednoznacne me pekne zvyklavas a myslim ze na podzim(az budou penizky)do toho pujdu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Doufám, že nepůsobím jako nějaký dealer Laughing , to bych nerada Wink Myslím, že jsem někde četla, že používáte s přítelem jeden šampón, to by lávu používal i on?
A můžu se ještě (asi trochu off topic) zeptat, co je to ten všudypřítomně vyhcvalovaný lopušák? Díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

ano asi bysme ho pouzivali oba dva Very Happy
Uz musim bezet,ale o lopusaku najdes vsechno vé foru cim zalevatvlasky aby rychle rostly,tam najdes i internet.adresy a vse okolo.Ja jsem velky fanda lopusaku Very Happy ale uz musim pa a dekuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

Aha, díky, jdu se zahloubat do lopušáku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 12:10 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Každé vlasy jsou holt jiné Wink Ale mám takový dojem, že na Biosféře byly tak 2 negativní ohlasy ze 7, což není tak hrozné (no, je to skoro třetina, že Embarassed, a já jsem osmá s kladným hodnocením Wink). Jinak Biosféra má i 50 g vzorek (od Sanollu). Ale četla jsem negativní názor na Urtekram, prý to není prášek, ale takové "kusy hlíny", se kterými se špatně pracuje.




Já mám lávovou zem od Logony a vymývá se mi perfektně. Very Happy Jen mě trošku mrzí , že neodmašťuje .Vlasy jsou po ní sice čisté , ale pořád mírně mastné. Sad Ovšem na svědivou vlasovou pokožku je teda skvělá . Asi nejlepší , co jsem kdy vyzkoušela . Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

Taky mám Logonu a z vlasů se vymývá krásně, ale špatně se mi smývala z těla - kde jsem nepřejela rukou, tam to zůstalo Confused , proto ji teď používám jen na vlasy a obličej, na tělo ne.
Ale zarazilo mě, že Ti neodmašťuje vlasy, mně odmašťuje dobře - vlasy i pokožku (proto jsem to taky napsala do tohoto tématu). Nedáváš jí třeba málo Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naivka8
0-7
0-7


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile
ted se mi behem posledniho tydne zacaly tak neskutecne mastit vlasy, az jsem z toho zoufala Sad Sad Sad Je to strasna otrava si kazdy den umyvat hlavu a asi to taky neni vubec dobry Crying or Very sad Poradte, aspon nejakej babskej recept, cokoliv Wink
Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Naivka8 napsal:
Ahoj Smile
ted se mi behem posledniho tydne zacaly tak neskutecne mastit vlasy, az jsem z toho zoufala Sad Sad Sad Je to strasna otrava si kazdy den umyvat hlavu a asi to taky neni vubec dobry Crying or Very sad Poradte, aspon nejakej babskej recept, cokoliv Wink
Dik


Receptů a rad je zde hromada-bohužel na každý vlas se hodí něco jiného, budeš muset zkoušet. Já mám vlasy také spíš mastnější, občas některý šampon pomůže, pak se to zase vrátí do normálu. Někdy mám pocit, že se mi vlasy mastí měně,aniž bych věděla proč - no jsou to záhady Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ja sice mastne vlasy nemam, ale nekde jsem slysela v nejakem poradu, ze na mastne vlasy se maji pouzivat jemne sampony na denni pouziti. Ze jsou dlouhodobe o mnoho lepsi nez ty na mastne, jelikoz jsou velice setrne a vlasy nebo pokozku absolutne nezatizi. avuic nevadi, kdyz si takovym samponem myjete hlavu velmi casto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

Dávám si ji tak akorát a to úplné neodmašťování je vlastně v pořádku . Aspoň to tak uvádějí v návodu.
Cituji- Při spojení s vodou se vytvoří příjemná gelová konzistence. Jemné částečky lávové země mají vlastnost ?nasát? nečistotu a přebytečný maz jako savý papír. Díky této jedinečné vlastnosti se pokožka a vlasy nikdy úplně neodmastí, jako tomu bývá u zvlášť agresivních produktů s tensidy. Tím lávová zem nepoškodí přirozený ochranný kyselý film pokožky a nedráždí mazové žlázky.
Jinak z těla se mi taky smývala hůř , ale za to pokožka pak byla krásně jemná . Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.