Šampon a kondicioner Štěstí baronky
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7d6c8b55eb83b3c3c01d70c521fd0ccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 12:38 pm    Předmět: Šampon a kondicioner Štěstí baronky Citovat

Tak jsem se nad sebou a pouzivanim chemickych pripravku zamyslila a minuly tyden jsem si poridila bylinny sampon a kondicioner Stesti Baronky,....
Myslim, ze mym ponicenym a polamanym vlasum snad docela prospel (minimalne neuskodil), cena neni nijak zavratne vysoka, ale co me teda asi odradi od dalsiho nakupu je jeho vune.
Mne pripada, ze nejen ze nevoni, ale skoro bych rekla ze i smrdi... (porad premyslim, k cemu bych tu (ne) vuni prirovnala a zatim me nic nenapadlo)...
Je chyba ve mne, nebo to tak pripada i nekomu jinemu?
Ja mam rada pocit, kdyz umyte vlasy hezky voni, a s timhle se nejak neumim smirit:-( Nebo si casem zvyknu? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 6:17 pm    Předmět: Bylinný šampon Štěstí baronky Citovat

Dnes jsem obejvila obchůdek s produkty Štěstí baronky, tak jsem neodolala a koupila si Bylinný vlasový elixír, pro posílení vlasů....Jsem moc zvědavá,jaké to bude... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 10:01 pm    Předmět: Citovat

To se máš, že si to můžeš koupit přímo v obchodě. Zde to kdysi taky prodávali, ale asi o to nebyl velký zájem a už to zde neseženu. Tak jedině přes net. Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 10:23 pm    Předmět: Citovat

Štěstí baronky je prý velmi mocné. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 3:02 pm    Předmět: Citovat

No a co říkáte na šampony z lékárny? Mám teď Alpecin a není vubec špatný.Manželovi jsem koupila od Vichy posilující šampon, tak jsem ho musela taky vyzkoušet a spokojenost veliká. Alpecin mám ještě Medicinal vitaminové tonikum, mám to teda chvilku, ale zdá se mi dobrý.Mělo by to být na hustotu a proti padání vlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
No a co říkáte na šampony z lékárny? Mám teď Alpecin a není vubec špatný.Manželovi jsem koupila od Vichy posilující šampon, tak jsem ho musela taky vyzkoušet a spokojenost veliká. Alpecin mám ještě Medicinal vitaminové tonikum, mám to teda chvilku, ale zdá se mi dobrý.Mělo by to být na hustotu a proti padání vlasu.


Ja mela jednou Dercos proti vypadavani vlasu od Vichy, pouzila jsem ho jen jednou - vlasy byly nechutny, rozlitany, superjemny a rychle mastny. Sampon dostal tata, kteremu za 3 mesice zacaly rust nove vlasy, tam kde uz dlouha leta zadne nebyly Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušela jsem nový šampon - štěstí baronky . Sice moc hezky nevoní , ale vlasy mi vydržely bez maštění skoro 4 dny . Většinou je už za dva dny mám mastné . Takže jsem s ním spokojená stejně jako s Urtekramem. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za poučení o Baronce Wink Hnedc zítra vybrakuju obchod s přírodními produkty...asi si pořídím ten šampon pro normální vlasy, když říkáte,že dost vysušuje, mě to neuškodí - vlasy se mi mastí docela hodně... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Kopretino, Doliva je úžasná...už i moje dvě spolužačky chtěly na kousek papíru napsat, jak se ten šampon jmenuje...že prý ty vlasy jsou krásné a tak voní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:53 am    Předmět: Citovat

Nekupoval jste si někdo to štěstí baronky někde v Brně? nehce se mi to objednávat přes internet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.