Šampon a kondicioner Štěstí baronky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc6e7b3a80524295ab4fc50632018c6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 9:16 pm    Předmět: Citovat

Ten šampon jsem viděla, ale nevím, jaký si mám koupit... Mám normální, trochu suché vlasy a u kořínků se mi mastí. Asi na normální, že? Ale když píšete, že vysouší, neměla bych si koupit radši na suché? Ale zase nechci mít splihlé vlasy.. Já nevím.. Možná bych si koupila i balzám, ale když je tam alkohol tak by to mohlo hodně vysoušet, když si kondicionéry neoplachuju.. Vadilo bych, kdybych měla šampon od Baronky a normální kondicionér z drogerie? Ten kondicionér mám hodně ráda. Bojím se použít něco jiného, že bych po tom neměla tak pěkné vlasy.. Ach jo, já už fakt nevím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 9:36 pm    Předmět: Citovat

Me teda Baronka vlasy nikdy nevysusila. A kombinovat prirodu s chemii je normalni. zDny strach Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 10:35 pm    Předmět: Citovat

A byl by lepší ten na suché nebo na normální. Já nevím.. Mám hrůzu z toho, že si koupím špatný šampon Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 10:40 pm    Předmět: Citovat

Leriraine napsal:
A byl by lepší ten na suché nebo na normální. Já nevím.. Mám hrůzu z toho, že si koupím špatný šampon Very Happy Embarassed


No tak ho s nekym vymenis Smile Ja nevim - mam mastici se vlasy a proste jednou koupim na mastne a jindy na normalni. Dluzno rici, ze mam samponu vic - abych vzdycky mela v kombinaci nejaky proti lupum/na mastici se vlasy a na normalni
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 10:44 pm    Předmět: Citovat

A nevysouší ti ani ten na mastné? Třeba bude lepší mít trochu vysušené vlasy od šamponu a pak na ně dát kondicionér a domastit nějakým olejem než mít pár splihlých pramenů.. A když bude vysoušet moc, tak si pak přinejhorším koupím jiný no.. Však mám někdy i pět šamponů najednou a nějak to zkombinuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 11:05 am    Předmět: Citovat

ahoj holky,
já mám Baronku kondicionér (pro suché vlasy)a nejsem s nim teda spokojená vůbec Sad .. Rolling Eyes .. mám po něm takové "gumové" konečky a to i když ho vymývám fakt poctivě.. použila jsem ho cca 3x a asi to celý vyhodim Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

..no to jsi mě moc nepotěšila, já si ho ted taky koupila, ale teprve budu zkoušet, Tak uvidím.

...vyhodit to by byla škoda, ne? Tak ho zkus nabídnout tady v bazárku, třeba někumu službu udělá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 11:46 am    Předmět: Citovat

třeba ti sedne.. Smile já mám takový měkký vlasy a tohle mi je ještě víc "zgumovatělo" takže se mi jakoby trhaly Sad .. a lepily se, nevim, no.. asi ho tady nabídnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 12:00 pm    Předmět: Citovat

Tak ted jsem použila porvé kondiš od BAronky a zatím to vypadá dobře, vlasy jsou náááderně lesklé. Uvidíme ještě za pár použití Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 12:25 pm    Předmět: Citovat

tak super ! Smile alespoň někomu to funguje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.