Extrémně suché konečky - co s nimi?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bc32a41904188926851a250ffad93e2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 11:47 am    Předmět: Extrémně suché konečky - co s nimi? Citovat

Vím že se tu na tohle téma dost diskutovalo ale nenašla jsem ho tu jako takové....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Dávám si na vlasy zábaly z olejů a šamponuji se jen u hlavy ale stejně mám konečky suché tak c s tím? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

Zkoušela jsi ten jojobák?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 12:38 pm    Předmět: Re: Extrémně suché vlasy-co s nimi? Citovat

Denynka napsal:
Vím že se tu na tohle téma dost diskutovalo ale nenašla jsem ho tu jako takové....


Já mám vzhledem ke zesvětlování konce taky extrémně suchý. Co mi hodně pomáhá, je uhlazující sprej od Dove ( ten teda funguje perfektně, silně hydratuje ) a pak olejíček od Reelle, kterej vlasy okamžitě uhladí a zjemní. Chce to hodně používat leave in ( nesmývací ) přípravky, nejlépe vysoce hydratační. Ten sprej klidně i několikrát za den ( nemastí ani vůbec nezatěžuje ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 1:01 pm    Předmět: Re: Extrémně suché vlasy-co s nimi? Citovat

sarahpentium napsal:

Já mám vzhledem ke zesvětlování konce taky extrémně suchý. Co mi hodně pomáhá, je uhlazující sprej od Dove ( ten teda funguje perfektně, silně hydratuje ) a pak olejíček od Reelle, kterej vlasy okamžitě uhladí a zjemní. Chce to hodně používat leave in ( nesmývací ) přípravky, nejlépe vysoce hydratační. Ten sprej klidně i několikrát za den ( nemastí ani vůbec nezatěžuje ).


... Very Happy Sarah, ty na Dave pěješ takovou chválu, že jsem ve velkém pokušení....
Používala jsem zvlhčující bezoplachový kondicioner od Schvarzkopf profesionál, ale mohla jsem ho aplikovat jen po umytí na vlhké vlasy, pokud jsem si ho dávala denně, dost zatěžoval a snad i jaksi slepoval ( a to byl docela drahý - 280 kč)
Na své barvené vlasy nějakou pořádnou hydrataci potřebuji, takže hledám, zkouším - a zatím nenacházím... Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 1:46 pm    Předmět: Citovat

Jediné, co mě napadá, je olejovat, anebo ta finta dát do rozprašovače jojobák zředěný vodou a tím to občas pomlžit.
Vlastně i nějaký ten kondicionér nebo nesmývací balzám na spodní část vlasů by mohl pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 1:50 pm    Předmět: Re: Extrémně suché vlasy-co s nimi? Citovat

ilona napsal:
sarahpentium napsal:

Já mám vzhledem ke zesvětlování konce taky extrémně suchý. Co mi hodně pomáhá, je uhlazující sprej od Dove ( ten teda funguje perfektně, silně hydratuje ) a pak olejíček od Reelle, kterej vlasy okamžitě uhladí a zjemní. Chce to hodně používat leave in ( nesmývací ) přípravky, nejlépe vysoce hydratační. Ten sprej klidně i několikrát za den ( nemastí ani vůbec nezatěžuje ).


... Very Happy Sarah, ty na Dave pěješ takovou chválu, že jsem ve velkém pokušení....
Používala jsem zvlhčující bezoplachový kondicioner od Schvarzkopf profesionál, ale mohla jsem ho aplikovat jen po umytí na vlhké vlasy, pokud jsem si ho dávala denně, dost zatěžoval a snad i jaksi slepoval ( a to byl docela drahý - 280 kč)
Na své barvené vlasy nějakou pořádnou hydrataci potřebuji, takže hledám, zkouším - a zatím nenacházím... Confused Laughing


Ilonko, protože je fakt super Laughing Je na něm napsáno, že je na zesvětlený vlasy, ale Brett potvrdí, že to nádherně rozzáří i hnědý barvený vlasy ( on je pro zesvětlený, protože ty bývají obvykle nejsušší, jinak s tou barvou jako takovou to nic nedělá ). Nezatíží, uhladí, v žádným případě neslepí a úžasně rozzáří Wink Stojí do stovky,vydrží poměrně dlouho a i hezky voní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mini
0-7
0-7


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všichni! Smile
Mojí kamarádce kadeřnice na suché vlasy doporučila obklad z majonézy a jogurtu (1:1). Tato směs se nanese na vlasy a nechá se na nich půl hodiny pod neprodyšným obalem a pak samozdřejmně umýt... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 1:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj mini, vítej na fóru.
Tenhle recept rozhodně vypadá, že by mohl dobře fungovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mini
0-7
0-7


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

JO... prej to zabralo... Smile sama zkušenosti nemám, mě se vlasy spíše mastí... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.