Extrémně suché konečky - co s nimi?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc576b97888c82d6ac644d919748f09eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 4:48 pm    Předmět: . Citovat

Tipov je tu viac ako dosť už len skúšať a zistiť čo ako Smile Snáď niečo zaberie, mám extrémne suché, tvrdé a krepaté konce tak 10 cm a to pravidelne podstrihávam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 2:51 pm    Předmět: Citovat

Vixen napsal:
Hlásím úspěch , konečky se daly do kupy. Opravdu to chce co nejvíc mastit vším možným. (jak pár dnů polevím tak se zase zhorší)


A to maštění pomáhá na regeneraci nebo jako ochrana a uhlazení? Vždycky jsem se bála domašťovat víckrát mezi mytím, aby se to zvládlo vsáknout.

Mimochodem, taky se vám někomu vsakuje olej třeba půl dne? Nejdřív jsem si řekla, že jsem to množství moc neodhadla, protože ráno byly vlasy od večerního olejování ještě napramínkované , ale po celym dni nikde nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 2:07 pm    Předmět: Citovat

Dle rad na DV jsem si vazelínu také koupila a mažu si jí konečky vlasů a už nejsou tak suché. Je hodně dobrá i na popraskané rty (po čištění zubů zubní pastou je mám tak suché až mi praskají).

Koupila jsem si konopnou od Bione cosmetics. Byla to jediná z řad BIO. Bála jsme se konopné vůně, ale hezky voní.

Složení:
coconut oil (kokosový olej), castor oil (ricinový olej), glyceryl stearate, almond oil (mandlový olej, butyrospermum parkii, tocopherol, cannabis sativa oil, parfum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2012 9:49 am    Předmět: Citovat

Také mě trápí suché konce. Přečetla jsem celé téma a někdo se zmiňoval, že si na vlasy stříká aloe vera spray, já mám nějaký doma, původně jsem ho měla na pokožku po opalování, ale to mi moc nesedělo, byla jsem taková ulepená a žádného účinku jsem si stejně nevšimla, zbytek spreje mám doma a nevím, co s ním, tak bych ho zkusila stříkat do vlasů. Jen bych potřebovala poradit, jestli je to podle složení na vlasy OK nebo je tam něco, co jim bude škodit.

Složení: Aqua; Cucumis Sativus Extract; Glycerin; Polysorbate 20; Propylene Glycol; Laureth-9; Panthenol; Menthyl PCA, Menthol, Dipropylene Glycol; Aloe Barbadensis; Sodium hyaluronate; Methyl-; Propylparaben; Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2012 3:16 pm    Předmět: Citovat

Kacisko: No, na pleť bych si to nedala, jsou tam Methyl-; Propylparaben; Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone - všechno konzervanty. Ale na konečky v poho. Jen bych si asi pak umyla ruce Laughing Já prostě ty konzervanty nemám vůbec ráda Embarassed Ještě vlastě ten propylen glycol, je to složka, která ze vzduchu vychytává vlhkost a váže na sebe, což by na konečky mohlo bejt super, ale na pleť bych to taky nedávala (a že to je často v krémech, deodorantech...). Takže vidím dobrý zužitkování na ty konečky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2012 3:47 pm    Předmět: Citovat

Tak to zní zajímavě. Vůbec jsem netušila, že existuje něco, co chytá vlhkost ze vzduchu Shocked Tak to jsem zvědavá, jak se budou na to vlasy tvářit. Děkuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 6:53 pm    Předmět: Citovat

Baby potrebujem radu Sad

Strašne sa mi lámu končeky, pritom sa o vlasy starám príkladne, robím olejové zábaly, gestilujem, nesilikónujem, naučila som sa používať po každom umytí kondicionér, nežehlím a nefénujem, len v stave životného ohrozenia.

Čo sa týka leave in sprejov, nejako mi nevyhovujú, zdá sa mi že sú po nich končeky ešte viac suché, a to som ich už pár odskúšala. Olej sa mi ťažko vsakuje, väčšinou ostanú mastné a tak isto aj s krémami- ako som tu čítala, tiež som skúšala vazelínu a panthenol mliečko, na prvé použitie fajn, ale potom už druhé tretie sa mi zdá ako keby vlasy vyschli ale sú pokryté mastnotou. Proste sú také hrubé drsné, aj keď sú mastné. To isté ak použijem klasickú oplachovú masku a dám ju na suché vlasy.

Na noc konce navlhčím a dám masku, to sa vsiakne pekne, ale cez deň moc možností nemám lebo nechcem behať po vonku s mokrými koncami aby nepremrzli hlavne v tomto počasí.

Neviete mi poradiť niečo čo by tie konce hydratovalo? esp. udržalo v nich hydratáciu a dalo by sa to plácať aj častejšie počas dňa, aby vlasy vydržali aspoň dva dni fajn a nemusela som každý deň umývať?

Ďakujem za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 7:38 pm    Předmět: Citovat

Já si do délek dávám růžovou vodu od Purity Vision Smile
Pěkně jemně hydratuje, má rozprašovač, takže kdykoli během dne se dá použít - pomáhá mi i při rozčesávání.
Na hodně poškozené a k tomu roztřepené vlasy už podle mě ale mít vliv nebude, takže záleží, v jakém jsou stavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:02 pm    Předmět: Citovat

Já proti suchým konečkům bojuju proteinovým balzámem značky MilMil a snažim se, aby byly neustále naolejované (aspoň trošku). Do vlhkých vlasů dávám kokosák a do suchých zas dýňový olej a funguje to zatím dobře. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 1:34 pm    Předmět: Citovat

také jsem měla ... pravidelně jsem dávala masky a taky to chce vyváženou stravu Smile ... vyživovat jak zevnitř tak z venku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.