Hřeben, nebo kartáč?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3a73ec509914263a502bb3d6c0e99e18Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používate hreben alebo kefu ?
Hreben
42%
 42%  [ 49 ]
Kefa
57%
 57%  [ 67 ]
Celkem hlasů : 116

Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 3:41 pm    Předmět: Citovat

Můžete mi poradit jaký kartáč na ty mé suché vlnité vlasy?Už jsem si pořídïla Kerastase Oil a vlasy jsou p otom nádherné ale štve mě ten hřeben,.Měla jsem dřevěný a ten mi je uplně vytrhal a ted mam obyč za 14 kč z umělý hmoty či co ale furt se mi to nějak nezdá..trhají se a jemi jich líto
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 7:56 pm    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
Můžete mi poradit jaký kartáč na ty mé suché vlnité vlasy?Už jsem si pořídila Kerastase Oil a vlasy jsou p otom nádherné ale štve mě ten hřeben,.Měla jsem dřevěný a ten mi je uplně vytrhal a ted mam obyč za 14 kč z umělý hmoty či co ale furt se mi to nějak nezdá..trhají se a jemi jich líto

Sandy, kartac z umele hmoty je nejvetsi vrazda, uz to tu nekdo psal. Umelohmotne bodce ti pravidelne narusuji strukturu vlasu. Naopak by kartac mel roznaset vlhkost po cele delce vlasu... takze kartac muze dost pomoci, nebo naopak dost zmasakrovat. Ale znacku apod. neporadim, to musi zase jini Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 7:03 pm    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
Ahoj děkuji.Ano serum na konečky mam také kolem 860 kč ale já to dam.Proč ne.

A nestačil by "dřevěný"kartáč?Má se pouožívat hřeben nebo raději kartáč?




Ahoj Smile Myslim, ze kartac a hreben kazdy delaji neco trochu jineho.Hreben rozcesava, kartac roznasi vlahu po cele delce vlasu. Je to vlastne dobre spojit. Docela by mne zajimalo, jakou s tim mate ostatni zkusenost....? Kdy hreben, kdy kartac????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 1:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ja pouzivam jenom hreben. S kartacem nejsme kamaradi.U hrebenu pry neni az tak dulezity material, jako zpusob opracovani.Nejlepsi jsou samozdrejme rucne delane.Pokud kupujes strojove vyrabene, je dulezite zkontrolovat zoubky, zda nemaji ostre hroty.Material asi dobry je rohovina, popripade drevo, umela hmota ne.U kartace je dulezite, z ceho jsou vyrobeny stetiny.Hreben pouzivam k rozcesavani,kupuji si s ridkymi zuby.Kartac nepouzivam protoze......Kartacem jak pise Aha roznasis po vlasech vlhkost a tuk.Tim jsou pak vlasky zdravejsi a leskle, jenze ne kazde vlasy muzes kartacovat.Pokud je nemas v dobrem stavu, je lepsi se kartacovani zrict.Take pri dnesni frekvenci umyvani se nemaji vlasy cas mastit, to je vlastne prirozeny kondicioner.Takze, kdyz si vlasy umyvas casto, nemas po vlasech co roznaset. Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 4:45 pm    Předmět: Citovat

Píšeš karáč ne a hřeben jo já ale neznám žádný hřeben ze dřeva aneb jenom z umělé hmoty.Tak co
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 7:32 pm    Předmět: Citovat

Sandy, podle toho, co pises o svych vlasech bych kartac vubec nepouzivala.Myslim, ze je vhodny jen na zdrave vlasy.Kdyz nemuzes sehnat kvalitnejsi hreben, tak zkus alespon aby mel co nejmene zubu a vlasy zbytecne neces, jen je udrzuj rozcesane.Ja mam taky problem nejaky kvalitni sehnat.Na www.krasa.cz maji ted v akci jeden docela fajn, keramicky s ridkymi zuby, ted ve sleve stoji 99Kc, pred tim stal pres 200Kc.Tak nad nim premyslim, jinak v obchode je to ubohy, jeste se na tebe budou divat jak na blazna co ze to chces.Prolezla jsem internet, dreveny koupis tak kolem 30Kc, jinak nic moc. Jana
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 5:33 pm    Předmět: Citovat

Sandy Arrow pokud jsi vlnitá nebo kudrnatá, vůbec to nečeš. Jedine po umytí velice šetrně řídkým hřebenem. Dřevěný byl byl lepší, ale jjá mám taky plastový a není to tak zlé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 5:33 pm    Předmět: Citovat

A ještě bych doporučila masaže hlavy vlasovou vodou. Prokrvení pokožky se často podcenuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 9:56 pm    Předmět: Citovat

Jaký je nejlepší hřeben na hodně dlouhé a husté vlasy a kde se dá sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 1:33 am    Předmět: Citovat

taky bych něajkýn potřebovala. jeden na doma, druhý do školy, tak jsem přemýšlela, že tady vychvalovali ten dřvěný, tak možná ten.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.