Hřeben, nebo kartáč?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1067153f217ee6145078bb9087568d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používate hreben alebo kefu ?
Hreben
42%
 42%  [ 49 ]
Kefa
57%
 57%  [ 67 ]
Celkem hlasů : 116

Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 8:42 am    Předmět: Citovat

Teda, co s těma kančákama děláte? Laughing Zlomila... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 9:53 am    Předmět: Citovat

Nedělám to vždy, ale když si chci trochu pročesat vlhké vlasy, používám výhradně hřeben. Jinak mám oblíbený kartáč (oválný i kulatý) z Avonu. Jsem s nimi maximálně spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zirafka95
8-20
8-20


Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2011 3:23 pm    Předmět: Citovat

Odkedy mám kefu z diviaka tak som ju nedala z ruky preč Cool Hrebeň používam naozaj príležitostne, takmer nikdy. U mňa táto kefa vyhráva na plnej čiare Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 9:49 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo prosím tip na plastový hřeben, který ovšem neškrábe a nedráždí pokožku hlavy? Byl jsem zvyklý na svůj dřevěný, ale při čištění jsem ho odrovnal Rolling Eyes. Koupil jsem si nějaký v Rossmannu, ale škrábe mě. Ještě by bylo dobré, aby nebyl ani moc hustý, ani moc řídký, prostě klasický. Jestli bude s rukojetí, nebo bez, to je mi jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 1:08 pm    Předmět: Citovat

Keď mám vlhké vlasy, tak jedine kefa, hrebeň by mi vytrhal viac vlasov ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gliko
41-80
41-80


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 9:32 am    Předmět: Cim rozcesat? Citovat

Prosim o radu... Ak mate niektora problem ako ja a podarilo sa vam ho vyriesit.
Po umyti mam dost velky problem rozcesat. Jeden problem je krepovitost a chuchvalcovanie vlasov a v poslednom case este mam pocit akoby sa mi vytvarali take dve vrstvy zacuchanych vlasov( akoby taka podsada psia Rolling Eyes )
Rozcesavam najskor riedkym hrebenom ked vlasy jemne preschnu v uteraku a potom este preciznejsie opat hrebenom, alebo kefou( taka ta na susenie vlasov termo). Aj ked uz sa mi zdaju na povrchu pekne rozcesane, najma na temeni sa dopracujem k tej " podsade" a ta je uplne och na spracovanie. Zvazovala som, ci by mi s tym nepomohlo kupit si kefu ako na predlzovane vlasy...Bojim sa ale elektrizovania, lebo mam jemne vlasy, ktore by uz aj tak chcu polerovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 10:34 am    Předmět: Re: Cim rozcesat? Citovat

Gliko napsal:
Prosim o radu... Ak mate niektora problem ako ja a podarilo sa vam ho vyriesit.
Po umyti mam dost velky problem rozcesat. Jeden problem je krepovitost a chuchvalcovanie vlasov a v poslednom case este mam pocit akoby sa mi vytvarali take dve vrstvy zacuchanych vlasov( akoby taka podsada psia Rolling Eyes )
Rozcesavam najskor riedkym hrebenom ked vlasy jemne preschnu v uteraku a potom este preciznejsie opat hrebenom, alebo kefou( taka ta na susenie vlasov termo). Aj ked uz sa mi zdaju na povrchu pekne rozcesane, najma na temeni sa dopracujem k tej " podsade" a ta je uplne och na spracovanie. Zvazovala som, ci by mi s tym nepomohlo kupit si kefu ako na predlzovane vlasy...Bojim sa ale elektrizovania, lebo mam jemne vlasy, ktore by uz aj tak chcu polerovat...


Ja teda kefy na predĺžené vlásky stále používam a rozhodne mi vlasy neelektrizujú, rozlietané ich síce mám, ale to ako mi povedala doktorka, tak pretože mi oveľa viac vlasov vypadáva ako rastie ( a teda tie dorastajúce vlásky nič nezaťažuje, takže trčia na všetky strany) ... a skús si dať masku, nechať 20 min, ročesať, opláchnuť a len jemne dať do uteráku, určite ich potom nečeš ešte mokré, keď uschnú, daj si tekuté kryštály, olej alebo mne sa strašne osvedčil gliss kur bezoplachový na rozčesávanie ... hodne to pomáha Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gliko
41-80
41-80


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 1:46 pm    Předmět: Re: Cim rozcesat? Citovat

Kvetinka06 napsal:
Gliko napsal:
Prosim o radu... Ak mate niektora problem ako ja a podarilo sa vam ho vyriesit.
Po umyti mam dost velky problem rozcesat. Jeden problem je krepovitost a chuchvalcovanie vlasov a v poslednom case este mam pocit akoby sa mi vytvarali take dve vrstvy zacuchanych vlasov( akoby taka podsada psia Rolling Eyes )
Rozcesavam najskor riedkym hrebenom ked vlasy jemne preschnu v uteraku a potom este preciznejsie opat hrebenom, alebo kefou( taka ta na susenie vlasov termo). Aj ked uz sa mi zdaju na povrchu pekne rozcesane, najma na temeni sa dopracujem k tej " podsade" a ta je uplne och na spracovanie. Zvazovala som, ci by mi s tym nepomohlo kupit si kefu ako na predlzovane vlasy...Bojim sa ale elektrizovania, lebo mam jemne vlasy, ktore by uz aj tak chcu polerovat...


Ja teda kefy na predĺžené vlásky stále používam a rozhodne mi vlasy neelektrizujú, rozlietané ich síce mám, ale to ako mi povedala doktorka, tak pretože mi oveľa viac vlasov vypadáva ako rastie ( a teda tie dorastajúce vlásky nič nezaťažuje, takže trčia na všetky strany) ... a skús si dať masku, nechať 20 min, ročesať, opláchnuť a len jemne dať do uteráku, určite ich potom nečeš ešte mokré, keď uschnú, daj si tekuté kryštály, olej alebo mne sa strašne osvedčil gliss kur bezoplachový na rozčesávanie ... hodne to pomáha Smile


Kvetinko dik. Vsetka ta starostlivost to stale nejak menim skusam a tak. Momentalne skor bezsilikonovo a viac prirodne( domace masky, striedacka s Lushom, hennove zabaly a tak). Ten " podsadovy" problem sa mi objavil teraz a asi si skusim zohnat nejaky kartac. Aky pouzivas ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

Pýtaš sa na presný typ alebo? Smile .... no práve tie na predĺžené vlasy, vlásky som mala nadpájané, tak mám momentálne tri, veľkú štvorcovú, menšiu obdĺžnikovú a okrúhlu kefu.... Tieto kefy mi naozaj veľmi vyhovujú Smile .......... A darí sa Ti to zacuchávanie aspoń trošku zlepšovať? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gliko
41-80
41-80


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 3:04 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Pýtaš sa na presný typ alebo? Smile .... no práve tie na predĺžené vlasy, vlásky som mala nadpájané, tak mám momentálne tri, veľkú štvorcovú, menšiu obdĺžnikovú a okrúhlu kefu.... Tieto kefy mi naozaj veľmi vyhovujú Smile .......... A darí sa Ti to zacuchávanie aspoń trošku zlepšovať? Smile

Ja sa prave neviem rozhodnut aku vobec skusit. Mozno by mi prave tie rozdielne dlzky stetin pomohli. A ci prirodnu, alebo drevenu, umelu? Tak to este neviem. Sad Potrebujem ju hlavne na to rozcesanie po umyti.
To moje zacuchavanie robia moje melire vo vlasoch. Prestala som so silikonmi, lebo mi zatazovali moje jemne vlasy a tie su sice nezatazene, ale tazko rozcesatelne Sad Asi im z casu- nacas nejaky silikon doprajem Very Happy
Ta spodna zamotana vrstva sa mi objavila len nedavno. Skusim vypozorovat preco sa to stalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.