Geny a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9924f17b88d04aef96d87d1389a97dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 11:42 pm    Předmět: Citovat

To mě mrzí ale neboj uzdravíš se a bude všechno ok Wink
Jinak jsem zjistila něco skvělého.teď jsme s mámou dokoukaly její fotky a fotyk předků a jak jsem psala že jsem podobná jedné mé prababičce...Tak si představte, že jako jediná z rodiny o kom víme měla dlouhé vlasy(máma říkala že určitě na zadek) nosila dlouhý cop...Tak to mě nadchlo a zrovna jí jsem podobná!Tak si myslím, že nějaké geny z ní mám.Bohužel na té fotce měla vlasy právě v tom copu a nebyly vidět Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 5:48 am    Předmět: Citovat

Lucca, budeme ti vsetky drzat prsteky, potom daj vediet ako si dopadla!
Dufam ze ti pani doktori pomozu a natrvalo!
Návrat nahoru
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:10 am    Předmět: Citovat

Lucco držím ti moc palečky ať to zvládneš a už se ty potvory neobjeví.Myslí,že se na mě nikdo nebude zlobit,když za všecky řeknu,že na tebe budeme myslet,hodně štěstí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

Lucco hodne stesti a odvahy a taky sily do boje,ale verim ze to zvladnes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Lucco, já měla to samý, bylo mi taky 21. Ted je mi 29, stále chodím na kontroly které jsou sice v pořádku, ale před každou prohlídkou jsem pořádně vyklepaná a toho strachu se nikdy nezbavím. Moc Ti držím palce ať Ti ten zákrok dobře dopadne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 4:07 pm    Předmět: Citovat

Páni to je strašné kolik lidí je tímto typem rakoviny postiženo! Shocked Zvlášť když vezmete v úvahu že minimálně tři lidi(pokud se nepletu) odtud tím prošli Crying or Very sad No také držím palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

S genama je to tak, že ovlivňují jak dlouho vlas roste (několik let), jak nejrychleji může růst, a hustotu s texturou. Vy, kdož zoufáte, že máte určitě vlasy geneticky krátké - většinou se s lepší péčí příjde na to, že klidně poporostou ještě o čtvrt metru, protože se cestou olámaly, byly ustřihnuty apod. Smile Když průměrně roste vlas 1,5 cm za měsíc, u žen cca 5 let, tak mi vychází délka jednotlivého vlasu v nejdelší možné fázi 90 cm. Což není tak úplně nejkratší, pokud tedy nemáte fakt smůlu či fakt štěstí a od šedého průměru se neodlišujete.
A držím palce, rakovina je svinstvo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 12:41 am    Předmět: Komentář Citovat

Lucca: Mám pocit, že nejhorší choroby postihují právě ty nejlepší. Nebudu uvádět, koho se to týká, ale znám někoho, kdo se ničím neprovinil, je to slušný a hodný člověk, a přesto žije v trvalém napětí, co se objeví na další kontrole, jak dopadnou testy, jestli se to zhoršilo, nebo ne... U něčeho jsou operace komplikované, úspěch nazaručen... Drž se. Ta cena očkování - bohužel si myslím, že i v tomto případě je ovlivněna tím, že chce někdo vydělat. Pokud jde o rakovinu, tak moje babíčka měla rakovinu prsu... Vždy nám říká, jak nikdy nemarodila a teď má léků, že si může otevřít lékárnu... Někdo ale tvrdí, že se v takových případech problémy hromadí, a proto propuknou později, třeba v důchodovém věku.

Geny: Také mám pocit, že si ze mě rodiče udělali pokusného králíka a pořádně si dali záležet až na panu bratrovi. Tedy, že já jsem dostal tu horší výbavu (chrup, oči, šediny, mozek...) a on pak pochopitelně tu lepší. Pak ale kouknu na nějaké věci a už si nestěžuji... Každý jsme jiný (fyzicky i povahově) a já třeba nechápal, když nám říkali, že já jsem vzhledově po tom a tom a Michal po někom jiném. Já tyhle podobnosti nevidím.

Milovníkova prosba: Děvčata, dbejte o sebe, kontrolujte se, i na ten mamograf si zajděte a nenechte se odbýt - prevence je základ a něčemu se dá předejít. U nás v Nymburce jsem slyšel o ženě, která si ho nevydupala, obvoďák nebo obvoďačka ji odbyla a pak bylo zle... A zbytečně. Já si po návratu zajdu na generální prohlídku, o tom ale jinde, nechci obtěžovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 1:19 am    Předmět: Komentář Citovat

Awerin napsal:
No tak u nás je to také záhada...Máma je modrooká a snědá (má v rodině nějakýho inda tuším ale nevím to jistě) má hodně tmavé vlasy a husté.Táta míval sytě černé vlasy nebo hodně tmavě hnědé a tmavomodré oči a pleť tak normální.No brácha má hnědé vlasy nebo takové světle hnědé oči po tátovi no vypadá jak táta skoro úplně.A já mám šedomodrozelené oči (nevím přesnou barvu) vlasy takové proměnlivé něco mezi světle hnědou a nazrzle blond a šíííííleně světlou pleť až to nevypadá hezky.Nikdo nevěděl na koho jsem.Až jednou jsem byla u dědy na návštěvě a oprášil pár starých fotek z jeho rodiny a byla tam nějaká moje praprababička, která mi byla do oka podobná nebo prostě určitě jsem z ní něco měla až na to, že měla černé vlasy(i když nevím ta fotka byla černobílá ale beztak je měla tmavé).Máma mi i říkala že si vzala nějakého o patnáct let staršího chlapa( to je mi podobné já se také líbím jen chlapům od 25 a výš) a že byla strašně chytrá měla vysokou školu v té době to bylo vzácné mohli studovat jen muži výšku(no tak to už teda o sobě nevim . Embarassed )


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 1:34 am    Předmět: Komentář Citovat

Opravdu to vypadá, že kdo nemarodí a je celý život zdravý, tak se mu to ve stáří sečte. Slyšel jsem názor, že tělo by mělo čas od času zazlobit, aby se pročistilo, a že pokud se nic neděje, tak je to špatné, prostě by průběžně měly pčicházet choroby, aby tělo bylo zvyklé bojovat (takže můj vývoj je v pořádku a při ledvonové kolice jsem se propláchl tak jako nikdy...) To platí i pro jídlo, včetně toho nezdravého, tělo si poradí se vším, jednou za čas se nic nestane, a udrží se tak v provozu a bojeschopnosti. Před časem tu jeden Galicijec omračoval svými znalostmi jednu Němku a já byl u toho...

Day, pokud bys někdy v budoucnu chtěla na chvíli bratříčka, abys nebyla jedináčkem, kterému bys navíc nemusela závidět genetickou výbavu, tak jsem k mání. Už mám zkušenosti: Adoptovali jsme se s jednou dívkou, jsme sourozenci, a jsem pozván do obce, abych se podíval, jak pantáta dostavěl stodolu. Doufám, že mě překvapí dobudovaným pokojíčkem, který bude mým královstvím... Tam jsou 3 bratři a každý z nich má 2 dcery, takže 6 holek. Very Happy A jsou hezké. Very Happy Tam je geneticky dáno, že to vždycky bude holka, kluky neumějí - pro mě je to dobře, jsem tak vlastně jediným synem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.