Geny a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3a1c1b4c6a5eee56c39990bda7a014bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:10 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Opravdu to vypadá, že kdo nemarodí a je celý život zdravý, tak se mu to ve stáří sečte. Slyšel jsem názor, že tělo by mělo čas od času zazlobit, aby se pročistilo, a že pokud se nic neděje, tak je to špatné, prostě by průběžně měly pčicházet choroby, aby tělo bylo zvyklé bojovat (takže můj vývoj je v pořádku a při ledvonové kolice jsem se propláchl tak jako nikdy...) To platí i pro jídlo, včetně toho nezdravého, tělo si poradí se vším, jednou za čas se nic nestane, a udrží se tak v provozu a bojeschopnosti. Před časem tu jeden Galicijec omračoval svými znalostmi jednu Němku a já byl u toho...

Day, pokud bys někdy v budoucnu chtěla na chvíli bratříčka, abys nebyla jedináčkem, kterému bys navíc nemusela závidět genetickou výbavu, tak jsem k mání. Už mám zkušenosti: Adoptovali jsme se s jednou dívkou, jsme sourozenci, a jsem pozván do obce, abych se podíval, jak pantáta dostavěl stodolu. Doufám, že mě překvapí dobudovaným pokojíčkem, který bude mým královstvím... Tam jsou 3 bratři a každý z nich má 2 dcery, takže 6 holek. Very Happy A jsou hezké. Very Happy Tam je geneticky dáno, že to vždycky bude holka, kluky neumějí - pro mě je to dobře, jsem tak vlastně jediným synem...



Smile krásný příspěvek....Nechceš mít těch adoptovaných sestřiček více? Já mám dvě sestry a deset sestřenek....široko daleko žádný chlap!!! (kromě našich tatínků, kteří jsou u nás pomalu obalovaní ve zlatě Laughing )....

Jinak co se týče těch genů, tak já jsem téměř 100 % kopie mé prababičky. Když jsem viděla její fotku, tak jsem nemohla věřit vlastním očím. Ta podoba!!! A jak to tak pozoruji, není ta podoba jenom vzhledová, ale všechny zdravotní neduhy máme rovněž stejné,....takže můj předpoklad je, že zemřu v 74 letech na mrtvičku. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

Lucca napsal:
Ahoj holčiny tak při slovu rakovina mi leze mráz po zádech a hned se mi udělá špatně... je mi 21 a na děložním čípku mi našli rakovinotvorný viry,který jsou silně pozitivní tak 3.9 jdu na zákrok kde mi je odstraní a doufám že už se neobjeví!! mám vážně strach,protože to neni stoprocentní a když všchno dobře dopadne tak stejně celej život už budu žít se strachem:(... tak vás všechny chci tímto varovat a doporučuju aby ste se nechali proti týhle zákeřný nemoci očkovat! sice to stojí 10 000,- ale co jsou peníze o proti zdraví!! v tý době kdy mi viry zjistili jsem ještě o žádným očkování nevěděla..ale ted když to existuje tak neváhejte!......


To mě moc mrzí opravdu. Vím jak to myslíš s tím strachem mojí matce našli pod prsem bulku a nejsou si jistí zda je to rakovina. Je mi 18 let a vím, že to kdykoliv až budu v jejím věku můžu také mít. Hrozně se ted bojíme o ní snad u tebe všechno dobře dopadne budu držet palečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:40 pm    Předmět: Komentář Citovat

Pitye: Neříkej mi to 2x, přijímám, to je pěkný babinec, tam u Vás by se mi líbilo. Já bych se nějakému tomu hýčkání nebránil (opětoval bych ho), opravdu jsem k dispozici, řekni, kdy máš v říjnu čas a vše domluvíme. Ale já bych do toho šel na vážno...

Geny: Já neuváděl všechny naše rodinné choroby, ale jak jsem psal o tom jedné hodné osobě, tak je navíc i dost mladá - kdyby ty choroby trochu počkaly, až si člověk užije, takhle zbytečně brzy přichází o iluze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:58 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Pitye: Neříkej mi to 2x, přijímám, to je pěkný babinec, tam u Vás by se mi líbilo. Já bych se nějakému tomu hýčkání nebránil (opětoval bych ho), opravdu jsem k dispozici, řekni, kdy máš v říjnu čas a vše domluvíme. Ale já bych do toho šel na vážno....


teda ty jdeš na mě zhurta Very Happy u nás by sis ale musel trochu vydobýt místo, ukázat, že jsi king Cool ....no a pak bychom tě teda mohly snad hýčkat, ale pořád mluvím jen za sebe ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:36 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Pitye napsal:
Milovník napsal:
Pitye: Neříkej mi to 2x, přijímám, to je pěkný babinec, tam u Vás by se mi líbilo. Já bych se nějakému tomu hýčkání nebránil (opětoval bych ho), opravdu jsem k dispozici, řekni, kdy máš v říjnu čas a vše domluvíme. Ale já bych do toho šel na vážno....


teda ty jdeš na mě zhurta Very Happy u nás by sis ale musel trochu vydobýt místo, ukázat, že jsi king Cool ....no a pak bychom tě teda mohly snad hýčkat, ale pořád mluvím jen za sebe ... Wink


Já na Tebe zhurta nejdu, Ty sis začala - když mi to nabídneš, tak přece neodmítnu... Byl bych proti sobě... Prober to s rodinou. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 8:25 am    Předmět: Citovat

Lucca napsal:
Ahoj holčiny tak při slovu rakovina mi leze mráz po zádech a hned se mi udělá špatně... je mi 21 a na děložním čípku mi našli rakovinotvorný viry,který jsou silně pozitivní tak 3.9 jdu na zákrok kde mi je odstraní a doufám že už se neobjeví!! mám vážně strach,protože to neni stoprocentní a když všchno dobře dopadne tak stejně celej život už budu žít se strachem:(... tak vás všechny chci tímto varovat a doporučuju aby ste se nechali proti týhle zákeřný nemoci očkovat! sice to stojí 10 000,- ale co jsou peníze o proti zdraví!! v tý době kdy mi viry zjistili jsem ještě o žádným očkování nevěděla..ale ted když to existuje tak neváhejte!......


Lucco, hodne stesti a sily, budeme na Tebe myslet a drzet palecky, at to dobre dopadne.
ja mam dve nebo tri zname, ktere prosly tim samym, vim, ze je to pekelne tezky :/ ale zatim u vsech (tuktuktuk) je snad vsechno v poradku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 1:44 pm    Předmět: Citovat

kamarádka taky jde na to oškování,je jí 16let,ale řikala že na to musí být ještě panna jinak ji nemůžou očkovat Shocked tak jak to teda je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
kamarádka taky jde na to oškování,je jí 16let,ale řikala že na to musí být ještě panna jinak ji nemůžou očkovat Shocked tak jak to teda je?


Já myslím, že to není nutné...co jsem se dočetla, tak je to pro ženy od 9-26 let...tohle bylo alespoň jediné omezení, o kterém psali v jednom letáčku týkající se vakcíny značky Silgard.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Milovník:Tys měl ledvinovou koliku?Tak o tom já něco vím...mám kámen na ledvině..Minulý rok jsem s tím byla na operaci(jednou jsem byla prostě doma a najednou šílená bolest v ledvinách až jakoby v břiše a nevěděla jsem co to je...rodiče mě nechali doma a až po týdnu utrpení jsem se doprošovala abych mohla na pohotovost.No zjistili ten kámen ) ale tak ta operace se nezdařila úplně byla jsem na roztřelu.Kámen sice roztřelili takže je rozrolený ale pořád i v roztříštěném stadiu drží při sobě na té ledvině.....asi se neroztřelil úplně........no podruhé už tam nejdu protože když vemu v úvahu tu bolest po té operaci tak to mi za to nestojí...Roztřel otřese vždycky celým systémem těla a já myslela že umřu bolestí.Navíc podruhé mi chtěli dělat nějaké testy a injekce tak jsem si řekla že dokud mě nic nebolí nebudu tam chodit.......Ale jde o to že já málo piju..........Skleničku denně jen když mám trénink tak vypiju maximálně litrovku.......Teď mám pít šest litrů za den a stejně to nedodržuju strašně si zahrávám...Pak když jsem byla malá tak jsem málem ohluchla...Od jednoho roku do 9ti let mi píchali střední ucho celkově 562 mátina to počítala...Pak jsem byla na táboře a neslyšela jsem na jedno ucho..Jakmile jsem přijela domů jelo se do nemocnice a tam mi zjistili,že mám díru v bubínku a mám ho téměř odtržený a že musim na operaci.Tak se šlo dali mi na operaci za ušní bubínek takové speciální drenážky a bylo to v pohodě ty jsem tam měla rok a nesměla jsem se potápět a nesměla jsem dostat ránu třeba míčem do hlavy.No a pak mi ten primář ty drenážky bez umrtvení tahal ven z pod toho bubínku..Ukrutná bolest...Ale řekl, že bubínek je beztak v kritickém stavu že musím do motola na plastiku..Že se ještě uvidí..Po měsíci jsem tam přišla znova a hle bubínek zarostl a spravil se úplně!Takže jsem v pohodě už naštěstí!!K tomu všemu mám atypické bubínky takže si stejně musím dávat pozor.
Jak říkám jsem chorobový typ.Prošla jsem si žaludečníma vředama mám na patách ostruhy(nevím z čeho prý to mívají důchodci Very Happy ).Mám šelest na srdci což způsobuje občasně špatné dýchání.Připadám si jako invalida =D A nevím po kom to mám.Jako bych všechny ty choroby nasbírala od svých předků od každého nějakou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Milovník:Tys měl ledvinovou koliku?Tak o tom já něco vím...mám kámen na ledvině..Minulý rok jsem s tím byla na operaci(jednou jsem byla prostě doma a najednou šílená bolest v ledvinách až jakoby v břiše a nevěděla jsem co to je...rodiče mě nechali doma a až po týdnu utrpení jsem se doprošovala abych mohla na pohotovost.No zjistili ten kámen ) ale tak ta operace se nezdařila úplně byla jsem na roztřelu.Kámen sice roztřelili takže je rozrolený ale pořád i v roztříštěném stadiu drží při sobě na té ledvině.....asi se neroztřelil úplně........no podruhé už tam nejdu protože když vemu v úvahu tu bolest po té operaci tak to mi za to nestojí...Roztřel otřese vždycky celým systémem těla a já myslela že umřu bolestí.Navíc podruhé mi chtěli dělat nějaké testy a injekce tak jsem si řekla že dokud mě nic nebolí nebudu tam chodit.......Ale jde o to že já málo piju..........Skleničku denně jen když mám trénink tak vypiju maximálně litrovku.......Teď mám pít šest litrů za den a stejně to nedodržuju strašně si zahrávám...Pak když jsem byla malá tak jsem málem ohluchla...Od jednoho roku do 9ti let mi píchali střední ucho celkově 562 mátina to počítala...Pak jsem byla na táboře a neslyšela jsem na jedno ucho..Jakmile jsem přijela domů jelo se do nemocnice a tam mi zjistili,že mám díru v bubínku a mám ho téměř odtržený a že musim na operaci.Tak se šlo dali mi na operaci za ušní bubínek takové speciální drenážky a bylo to v pohodě ty jsem tam měla rok a nesměla jsem se potápět a nesměla jsem dostat ránu třeba míčem do hlavy.No a pak mi ten primář ty drenážky bez umrtvení tahal ven z pod toho bubínku..Ukrutná bolest...Ale řekl, že bubínek je beztak v kritickém stavu že musím do motola na plastiku..Že se ještě uvidí..Po měsíci jsem tam přišla znova a hle bubínek zarostl a spravil se úplně!Takže jsem v pohodě už naštěstí!!K tomu všemu mám atypické bubínky takže si stejně musím dávat pozor.
Jak říkám jsem chorobový typ.Prošla jsem si žaludečníma vředama mám na patách ostruhy(nevím z čeho prý to mívají důchodci Very Happy ).Mám šelest na srdci což způsobuje občasně špatné dýchání.Připadám si jako invalida =D A nevím po kom to mám.Jako bych všechny ty choroby nasbírala od svých předků od každého nějakou Laughing


Tak v tom nejsi rozhodně sama....nedokážu si představit, co ještě horšího mi může být až budu stará...tohle je asi tou dnešní dobou (teda alespoň to říká babička, která nechápe, když si my mladé holky pořád na něco stěžujeme - bolení břicha, bolení hlavy, revma v kolenou, a horší nemoci...) (já mám např. nedostatek krevních destiček, zjistili to, když mi bylo šest, a mamce řekli, ať se se mnou pomalu loučíSad ) .............jinak pokud bych ti směla poradit, tak prý je na ledvinovou koliku a tedy ledvinové kameny skvělé pivo, přesněji Plzeňské!!! tohle pivo doporučují prý i doktoři,...takže vyzkoušej uvidíš. Mému strejdovi to pomohlo. Kamínek byl rázem vyčůrán Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.