Geny a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1a44ca580bd78a62a128c73733a99a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 9:40 pm    Předmět: Citovat

Jejda s alkoholem ode mě radši dál....... Laughing Z jednoho přípitku se ráno většinou vyklube opice...aspoň když jsou přítomni přátelé........Bohužel jsem asi trošku notorička když se alkoholu dotknu...ale jinak se mu snažím obloukem vyhýbat........jinak s tím pivem už jsem to snad i slyšela...ALe nevěděla jsem že zrovna Plzeňské Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 12:09 am    Předmět: Komentář Citovat

Awerin, prosím Tě, co mi to děláš? Čéče, my si budeme rozumět i přes ledviny. O téhle bolesti něco vím... Já ale vtipkoval i v těchto chvílích - když mě v nemocnici vezli na kolečkovém křesle, tak jsem litoval, že u sebe nemám foťák - to by byly snímky... Pak přišla nejhorší krize, když do mě poslali nějak divně tu infuzi. Bolest, kdy jsem myslel na eutanazii a tak, mě bolelo vše, měl jsem hlad, žížeň, chtěl jsem ležet, sedět, žádná poloha nebyla dobrá, tělo tlačilo všude... Pak jsem se omluvil sestřičce, i když jsem byl jenom asi protivný, prostě jsem to nedával... A na koleji na mě zírali kamarádi, jak jsem se v bolestech přemisťoval po posteli, něco takového ještě neviděli.

A proč Tě doma nechali týden trpět bez lékařského vyšetření? Kvůli vyplavení jsem pil dost, ale nyní opět málo.. Ale mohu se těšit na další útok. Jen nevím, kdy přijde... Též jsem nahluchlý, což pro mě jako jazykáře je tragédie... Ale šp. jakž takž pochytám, ale třeba portugalštinu nerozliším, ta mi splývá.

Jsi tak mladinká a už Tě potkalo tolik problémů. Proč jen, proč... Já mám teď mladou paní domácí, 32 let, říkala mi, že drží dietu, nějaké žaludeční problémy, tak jsem se přidal a pochlubil se dvěma návštěvami v nemocnici kvůli těm ledvinám (byli jsme ve stejné nemocnici). Říkala mi, že jeden její kolega z práce měl to samé a horší, nějaké šutry, ale že má asi 60 let. A také to, že vyčůrané kameny sbíral, asi byly fakt velké, a v kapesníčku nosil ukazovat doktorovi... Promiň, ona to ale takhle řekla. U mě to byl asi jen písek... Dodala, že to mohu znovu očekávat... Musíme víc pít. Tak na zdraví. Very Happy 1 litr za Awerin, 2. za Clondyka, 3. za Niku, 4. za Admina, 5. za Milovníka...

Pokud Tě to potěší - můj humor - Ty jsi ale roztomilý invalida. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy To se u mě trošku postrádá... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 12:23 am    Předmět: Komentář Citovat

Jeden místní borec nám vysvětloval, že prý všechny farmaceutické firmy mají podíly v mlékárnách. V kampaních se nabádá, nebo nabádalo k pití několika litrů mléka denně, už od mládí. A pak prý nějaký pán, který to dodržel, už jako mladý začal procházet operacemi kostí, nohou (osteoporóza)... Asi 6 jich bylo. Doufám, že jsem vše správně pochopil, nejsem medik a tohle není moje oblast. Na přednášce ohledně výživy se tehdy dozvěděli, že vše je vlastně různě nezdravé, takže pak u bufetu nevěděli, co si mají dát. A přednášející si dal právě to nezdravé - prostě nám skoro nic neublíží, pokud se to konzumuje s mírou, vyváženě, doplňuje vším ostatním, pestrost jídelníčku nadevše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 12:35 am    Předmět: Komentář Citovat

Awerin napsal:
Jejda s alkoholem ode mě radši dál....... Laughing Z jednoho přípitku se ráno většinou vyklube opice...aspoň když jsou přítomni přátelé........Bohužel jsem asi trošku notorička když se alkoholu dotknu...ale jinak se mu snažím obloukem vyhýbat........jinak s tím pivem už jsem to snad i slyšela...ALe nevěděla jsem že zrovna Plzeňské Wink


Jasná reklama na Plzeň. Prý ho tu mají v carrefouru - jenže já se do regálů s alkoholem nedívám, tak mi to ušlo. Třeba bude jednou na předpis...


Naposledy upravil Milovník dne pá srpen 24, 2007 6:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janina
41-80
41-80


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

Lucca napsal:
Ahoj holčiny tak při slovu rakovina mi leze mráz po zádech a hned se mi udělá špatně... je mi 21 a na děložním čípku mi našli rakovinotvorný viry,který jsou silně pozitivní tak 3.9 jdu na zákrok kde mi je odstraní a doufám že už se neobjeví!! mám vážně strach,protože to neni stoprocentní a když všchno dobře dopadne tak stejně celej život už budu žít se strachem:(... tak vás všechny chci tímto varovat a doporučuju aby ste se nechali proti týhle zákeřný nemoci očkovat! sice to stojí 10 000,- ale co jsou peníze o proti zdraví!! v tý době kdy mi viry zjistili jsem ještě o žádným očkování nevěděla..ale ted když to existuje tak neváhejte!......


Znám to, ty to máš aspoň jasné, mě už 2 roky pozorujou, fakt příjemná věc. Očkování sice existuje, ale je především pro dívky před započetím sexuálního života....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
kamarádka taky jde na to oškování,je jí 16let,ale řikala že na to musí být ještě panna jinak ji nemůžou očkovat Shocked tak jak to teda je?


Obávám se, že je to pravda - jde o to, že očkování je účinné jen tehdy, když tam ještě ten virus není zavlečený, a to je jisté pouze před započetím sexuálního života. Proto má očkování největší smysl u hodně mladých holek, které s tím ještě nezačaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Já mám takové informace, že očkovat se mohou nechat dívky do 26ti let, bez ohledu na to jestli sexuálně žijí nebo ne. A podle mojí paní doktorky se už dokončuje vakcína, která bude i pro starší ženy.
Očkování asi nezastaví nemoc, pokud už tam byl virus zavlečen dřív, ale může ochránit před nakažením novými/jinými kmeny viru. Ale nechrání před všemi, jen asi před 70% z nich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 11:58 am    Předmět: Citovat

ahojky, tak jsem doma z nemocnice, zákrok proběhl bez problému.. minulý týden jsem byla pro výsledky z histologie a ty naštěstí dopadly dobře.. teď budu čekat tři měsíce, pak mi udělají znovu testy na HPV viry a uvidí se jestli je ještě mám a nebo ne... je to srašně zdlouhavý, nejradši bych to chtěla vědět hned! Sad Moc vám všem děkuju za palečky Wink ještě o tom očkování - můžou se nechat očkovat ženy v jakémkoliv věku, ale jen ty které se zatím s HPV virem nesetkaly, samozřejmě čím starší ženy jsou tím je účinost menší, největší účinost je u dívek které ještě neměly pohlavní styk.... a pokud za tři měsíce už žádný viry mít nebudu, můžu se taky nechat očkovat i když už očkování bude mít jen slabou účinnost, ale lepší než nic Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

jeeee Lucco tak to je skvely ze zakrok probehl dobre Very Happy Very Happy a jsi zdrava,nadale ti budu drzet palecky at uz se do takove slamastiky nedostanes,jo? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.